"בית תותחני"- חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט

החברה מתמחה ביבוא ושיווק מוצרי יוקרה למטבח ולאמבט של המותגים המובילים בעולם, במגוון סגנונות ועיצובים ובטכנולוגיה מתקדמת.

בית תותחני בראשון לציון - חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט צילום: נדיה היבא

אל תתחילו לשפץ את המטבח או את חדר הרחצה לפני שאתם מבקרים ב"תותחני" בראשון לציון.

חברת "תותחני אינווסטמנט" מתמחה ביבוא ושיווק מוצרי יוקרה למטבח ולאמבט של המותגים המובילים בעולם, במגוון סגנונות ובטכנולוגיה מתקדמת. החברה הינה המשווקת הרשמית בישראל של המותגים הר"מ:

בית תותחני בראשון לציון – חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט
צילום: נדיה היבא

BARAZZA    חברה איטלקית ידועה המשווקת בלמעלה מ-30 מדינות בעולם ע"י זכיינים הנבחרים על ידה בקפידה. החברה מתמחה מזה 50 שנה המתמחה בייצור מגוון מושלם של כיריים, כיורים, תנורים, ברזים, משטחי נירוסטה בהתאמה אישית ללקוח ועוד. מוצריה משולבים במותגי היוקרה של חברות המטבחים המובילות בעולם. בבסיס ההצלחה ישנם מספר גורמים שהם הבחירה בפלדת אל-חלד, בקרת איכות קפדנית, שימוש במכונות וטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לענות על כל דרישות הייצור, דיוק ושירות.

 MGS MILANO   יצרנית ברזי נירוסטה ואביזרים יוקרתיים למטבח ולאמבט. החברה מתמחה בייצור ברזים ומוצרי אמבט העשויים 100% נירוסטה פנים וחוץ. ברזי הנירוסטה של MGS MILANO הם המיזוג המושלם בין יוקרה וסגנון איטלקיים לבין דיוק חדשני של הנדסה שווצרית.  שילוב זה מייצג את ההרמוניה המושלמת של אסתטיקה וטכנולוגיה. הברזים הם מהברזים הבודדים המאושרים ע"י קרן הסניטציה הארצית NFC בארה"ב, הגוף העולמי המוביל לבטיחות וגהות. הרכב הנירוסטה בברזים טהור לחלוטין ומבטיח שעופרת או חלקיקים רעילים אחרים לא יחדרו למי השתיה ומאריך את אורך חיי הברז.

בית תותחני בראשון לציון – חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט
צילום: נדיה היבא

 

 FRECAN     הספרדית שבסיסה בברצלונה. קולטי אדים עם מחשבה יצירתית, חומרים חדשניים ועיצובים המותאמים למטבח המודרני בקווים נקיים. בקולקציה קולטים תיקרתיים  עוצמתיים משולבים עם גופי תאורה שמשתלבים היטב בעיצוב המטבח והבית.

ARTINOX    חברה איטלקית המתמחה ביצור כיורי טיטניום למטבח ועבודות נירוסטה מיוחדות. כיורי הטיטניום הבאים בגוונים של זהב, נחושת ואפור כהה יוצרים אפקט של הרמוניה, נוחות ואלגנטיות והם הקו המייחד את החברה.

 IRINOX   מקררי יינות, מכונות מים וסודה, מכונות להקפאה עמוקה ועוד

 WESCO    מותג גרמני לפחי אשפה בהתקנה שטוחה.

 INLE    חברה איטלקית מאזור הדלומטיים באיטליה, המתמחה בייצור מוצרי עץ טיק בורמזי לאמבט

 NICOSֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹ   חברה המובילה באירופה לייצור משטחים מוצקים אשר נעשים 100% באיטליה עם גימורים ומאפיינים אסתטיים ברמה הגבוהה ביותר.

CUTTING    מותג היסטורי באיטליה ומתמחה בייצור אביזרי "ריהוט" למטבח ו-fitmens. המוצרים כוללים- לוחות מטבח "גאדג'ט", עגלות מטבח, לוחות חיתוך עץ, ארנות תקשורת, סכינים.

paradigma-humo_קולט אדים שטוח בתיקרה בית תותחני . צילום: יחצ

 

באולם התצוגה של חברת 'תותחני אינווסטמנט' בראשון לציון, תוכלו להתרשם ממיטב החידושים של כל אחד מהמותגים המיוצגים ע"י החברה. האולם תוכנן ועוצב כסטודיו בוטיק יוקרתי ודו קומתי, קונספטואלי שבמרכזו מותגי יוקרה ברמת האיכות הגבוהה בעולם.

החלל ב"בית תותחני", תוכנן כדי להעניק ללקוח נגישות למוצרי החברות וכן תצוגת יכולת של האיכויות והיתרונות, חוויית קניה נעימה וסולידית וצוות שירותיו נגיש.

סטודיו המכירה תוכנן כך שמחולק לאזורים פונקציונליים ייעודיים ובהם: בקומת הכניסה – חלל כניסה ובו עמדת קבלה ועמדת המתנה נעימה וייחודית, חלל לתצוגת משטחי נירוסטה.

בקומה הראשונה – חלל לחדרי רחצה ובו תצוגת ברזים ומערכות מים מתקדמות, אגניות וכיורים מיוחדים, אביזרי תליה ושירות לחדרי רחצה ומוצרים ייחודיים נוספים;

חלל נוסף ובו תצוגה ייחודית של כיורים, ברזי מטבח ואביזרי שירות פונקציונאליים למטבח; תצוגת קולטי אדים מסוגים שונים ובהם גם קולטי מוטמעים בתקרה; משרדי החברה.

בית תותחני בראשון לציון – חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט
צילום: נדיה היבא
בית תותחני בראשון לציון – חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט
צילום: נדיה היבא

משטחי הנירוסטה של BARAZZA    חיבור של עיצוב ופונקציונליות, פתרונות עיצוביים בהתאמה אישית. פרויקט העיצוב של משטחי הנירוסטה נוצר ב- BARAZZA כמענה לדרישות מיוחדות של מידות, סידור וארגון ואפשרות להפוך את המטבח האישי שלך למעבדה יצירתית לניסוי, עם סגנון אופנה חדש ומאפיינים פונקציונליים.

ל-BARAZZA , ישנה היכולת ליצור "הלבשה" אינסופית בצורות שונות, הבאות בעוביים ובגימורי נירוסטה שונים בכל משטח נירוסטה בהזמנה מיוחדת, תוך שימוש במומחיות, באומנות ובחדות הטכנולוגיה לשימוש הטוב ביותר. האלמנטים כמובן, הם אינטגרליים עם משטח הנירוסטה.

פתרונות העיצוב הבלתי רגילים, באים לידי ביטוי בשילוב אביזרי הבישול והרחצה והתוצאה – גימור אישי וייחודי.

החברה מעניקה פתרונות אידיאלים לבחירת סדרת המוצרים כ"חליפה" המתאימה לכל לקוח, בשימוש היום-יומי עפ"י בקשתו לתפעול הטוב ביותר במטבח האישי שלו. ע"י צירוף וחיבור של רכיבי הבישול והשטיפה, יחד עם גמורים מותאמים ומידות, כך שמתקבל פתרון הרבה יותר אקסלוסיבי, חדש!!!

ניתן להתקנה מובנית (עם שפה שטוחה) להשגת התיישרות בקו המשטח הקיים.

העיצוב של שיטת ה LAB FUSION    שם נירדף לאלגנטיות ומקצועיות. הלקוח, יכול לבחור בין מבחר סוגים של כיריים LAB – הכירים השטוחות והשקועות בעולם !!!  יחד עם כיורים ישרים וליצור משטח מותאם וייחודי עם אלמנטים מונמכים שתולים בהתקנה שטוחה או בהתקנה עליונה.

האלמנטים של הבישול והשטיפה מתיישרים ומסתדרים בשורה אחת, בקו אחיד ומאפשרים "החלקה" של רשתות הנירוסטה ומשטחי החיתוך. כל זה, מתחבר ומסכם את השימושיות והתועלתיות ונותן לך קלות בניקיון המשטח.

סדרת מוצרי LAB מודלרית וגמישה, בסגנון נקי וחיוני, בהתאמה למטבחים הפתוחים, משטחים שטוחים.

בית תותחני בראשון לציון – חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט
צילום: נדיה היבא
בית תותחני בראשון לציון – חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט
צילום: נדיה היבא

הברזים של MILANO MGS    המשווקים ע"י חברת "תותחני אינווסטמנט"  עשויים נירוסטה מלאה, היגייניים ביותר והם אחד מהברזים הבודדים המאושרים ע"י קרן הסניטציה הארצית (NSF), בארה"ב הגוף העולמי המוביל לבטיחות וגהות. בניגוד לחומרים אחרים, כגון פליז, המצריכים שטיפה על בסיס מים לעמידה בהצלחה במבחני ה-NSF, הרכב הנירוסטה טהור לחלוטין, ומבטיח שעופרת או חלקיקים רעילים אחרים לא יחדרו למי השתייה.

דגם VELA –    ברז נירוסטה נשלף במראה אלגנטי ומרשים. מסתובב 360 מעלות, ניתק מן הבסיס. דגם BOMAברז נירוסטה ניתק מן הבסיס, מסתובב 360 מעלות. עיצוב מעודן. הפעלה חזיתית נוחה. מתאים לכיורי אי וכיורי שירות. ניתק מהבסיס.

דגם SPIN HD ֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹֹ  ברז נירוסטה נשלף עם מתז, מסתובב 360 מעלות. העיצוב בקו ישר וגם מעוגל. שליפה נוחה מאוד.

כל הברזים מנירוסטה מלאה פנים וחוץ. גימורים בציפוי PVD לבחירה: נירוסטה מט או מבריק. גימור לבחירה בצבעים: זהב, שחור, נחושת, או טיטניום, מט או מבריק. פלדה שחורה בגימור מט.

בית תותחני בראשון לציון – חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט
צילום: נדיה היבא
בית תותחני בראשון לציון – חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט
צילום: נדיה היבא

כיור טיטניום מובנה – התקנה שטוחה במותג ARTINOX

תהליך עיבוד כיורי הטיטניום יוצר משטח חזק פי 4 לפחות מהכיורים המסורתיים. הצבעים הייחודים יוצרים תוצאה של הרמוניה ומיזוג מושלם של נוחות ואלגנטיות. להשיג בצבעים: זהב, נחושת ואפור עכבר.

כיור זהב טיטניום:   38*44 מחיר: 5777ש"ח, 44*44 מחיר 5951 ₪, 44*54 מחיר: 6439 ₪, 44*74 מחיר: 6850 ש"ח

תותחני מיכל אשפה בהתקנה שטוחה . צילום: יחצ

פח בהתקנה שטוחה של WESCO    הוא הפתרון האידיאלי למטבח . בכל משטח עבודה יש פינה פחות שימושית "פינה מתה" שבה נוכל למקם את מיכל האשפה השטוח, ידית המכל שקועה מאפשרת להניח על מכסה המכל סיר בשעת הצורך.

מיכל האשפה המובנה למקצוענים, ה- Ergo-Master    משתלב עם משטח העבודה . הפריטים הבודדים הנראים לעין הם המכסה העגול עם הידית והטבעת, שלושתם עשויים פלדת אל-חלד. השם Ergo-Master מבטא את השימושיות והארגונומיות של המוצר.

אין צורך לפתוח את הדלת או להתכופף. השלכת האשפה מתבצעת בגובה משטח העבודה. הפח אטום, טבעת גומי רכה מקיפה אותו בשיפוע כלפי המרכז, כך שניתן להשליח פסולת אורגנית רטובה ממשטח העבודה ישירות לתוך המיכל.

המיכל עשוי פלסטיק בקוטר 28 ס"מ ובקיבולת 13 ליטר. ניתן להשתמש בו בפסולת אורגנית או אשפה ביתית.מחיר מיכל אשפה 13 ליטר : 1365 ₪

בית תותחני בראשון לציון – חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט
צילום: נדיה היבא
rangun_אמבט רחצה מעץ טיק בית תותחני החל מ 75000 שח צילום סטודיו תותחני

INLE חברה איטלקית מאזור הדלומיטיים באיטליה, המתמחה בייצור מוצרי עץ טיק בורמזי לאמבט.   מיוצר מחומרים איכותיים ובעבודה מדויקת. זוהי יצירה אקסקלוסיבית, העוברת בדיקות ובחינות מדוקדקות. לכל דגמי INLE המיוצרים ו/או משווקים מוענקת אחריות של 5 שנים.

הייצור מאופיין תמיד באיכות החומרים והרכיבים בהם נעשה שימוש. "טבעיים" כמו העץ הנבחר לייצור. המוצרים של INLE מיוצרים מעץ טיק עבה המוקשח בתנור באמצעות הבאת תכולת לחות העץ לרמה של 11% (±2%). הם מורכבים מבלוקים ומוצרים טרומיים מוגמרים למחצה, המשולבים זה בזה ומעובדים בתהליך אקסקלוסיבי המבטיח חוסן ועמידות בסביבות חמות ולחות.

עץ הטיק הבורמזי בו נעשה שימוש, מאופיין בסיבים המשתנים בהתאם לתאורה וזווית הצפייה: תכונה זו היא אופיינית לעץ ומדגימה את תכונותיו המובחנות, ייחודיותו ומקוריותו. מהותו מבטיחה תחזוקה קלה והוא מומלץ במיוחד למוצרים איכותיים, בהם נדרשת עמידות גבוהה למים. תכונותיו העיקריות הן: קשיות מספקת, יציבות מבנית מתמדת, אטימות לנוזלים ויופי.

הפילוסופיה של INLE מבוססת על המרדף הזהיר והמתמיד אחר צורות וחומרים ועל המיקוד המתמיד במוצר והסגנון האיטלקי, על מנת להציע פתרונות טכניים ומעוצבים בסטנדרטים גבוהים של איכות ועיצוב מודרני.

"בית תותחני" – חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט
צילום: נדיה היבא

אמבט רחצה
אמבט רחצה עם מבנה בצורת שברים ומפרקי טיק בעובי סביר, וליבת יריעות מתכת עמידה במים. האמבט בנוי ומחובר בטכניקת "finger joint" בתהליך מיוחד הפועל על צורה, מרחב ונטייה של מפרקים בודדים ומבטיח עמידות, יציבות ואטימות של המוצר. עיצוב מודרני ותוצאה אסתטית יקרה, הניתנים להתאמה עם ברזי עמוד או קיר (אינטרפוץ).

ניתן להתקין דפנות באמצעות שימוש בערכה. בסוג זה של אמבטיות רחצה יש תמיד צורך בפתח הצפה (יחידת ניקוז כלולה). האמבט משתמש באטם ניקוז STOP-GO (פתיחה/סגירה ידנית לגרסאות בעלות ניקוז חופשי). דגם rangon החל מ- 75,000 ש"ח

כיור רחצה תלוי
כיור רחצה תלוי מעוצב, בטיק בורמזי מפוסל, עם כיור בודד או כפול אובאלי ושקוע ודפנות מחוברות. הכיור בנוי מבלוקים טרומיים, המחוברים בטכניקת "finger joint" ומאופיין בעיצוב חדש וייחודי. כיור רחצה ללא פתח הצפה וללא פתחים, ניתן להתאמה עם ברזי עמוד או קיר (אינטרפוץ) או ברזים להתקנה על שפת הכיור (עם קדחים לפי דרישה). משתמש בניקוז GO כולל אטם עגול (פתוח תמיד). תושבות נסתרות לתלייה על הקיר. האטם והניקוז כלולים במחיר.

"בית תותחני" – חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט.
צילום: נדיה היבא
"בית תותחני" – חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט.
צילום: נדיה היבא

כיור רחצה עומד
כיור רחצה עומד מעוצב, בטיק בורמזי. הכיור בנוי מבלוקים טרומיים, המחוברים בטכניקת "finger joint" ומאופיין בעיצוב חדש וייחודי ללא פתח הצפה. ניתן להתאמה עם ברזי עמוד או ברזים להתקנה על שפת הכיור. משתמש בניקוז GO כולל אטם עגול (פתוח תמיד).

מחירים:
כיור דגם SHAN  החל מ- 7,800 ₪
דגם SARY  החל מ- 14,800 ₪
MANDALAY TWIN כיור כפול החל מ- 33,300 ש"ח
INLE ידידותית לסביבה

כשחדשנות ופתרונות לשיפור הנוחות והארגונומיות במוצריה הן בראש מעייניה, משימתה של INLE היא להשתמש בחומרים טבעיים הניתנים למחזור.

העץ בו נעשה שימוש מגיע מחברות התומכות בתכניות ייעור מתמידות; השמנים המשמשים לציפוי נמרחים ידנית ומכילים שמני פשתן, קיק וחמניות עם חומרים מינרליים (בלתי רעילים ונטולי עופרת), ואינם משחררים חומרים מזיקים לבני אדם או הסביבה. עם המותג INLE, מוצרים לאורך זמן מיוצרים היכן שצורה, שימושיות, עיצוב, נוחות, איכות וחיים מובעים בשילוב של ייחודיות, אלגנטיות ויוקרה.

"בית תותחני" – חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט.
צילום: נדיה היבא
"בית תותחני" – חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט.
צילום: נדיה היבא
"בית תותחני" – חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט.
צילום: נדיה היבא
"בית תותחני" – חווית יוקרה, חדשנות, יופי, ותחכום עם מותגי העל למטבח ולאמבט.
צילום: נדיה היבא

בסדרה חדשה של FRECAN קולטי אדים עוצמתיים במיוחד מיטב הטכנולוגיה למטבח מעוצבים כגוף תאורה . מתאימים גם להתקנה שטוחה כגוף תאורה מעל האי במטבח. יכולת לקלוט את האדים מהמשטח במרחק של עד 185 ס"מ לעומת קולטים סטנדרטיים שקולטים את האדים עד מרחק של 70-80 ס"מ בלבד.

סדרת הקולטים החדשה משלבת את עוצמת השאיבה, עיצוב אופנתי, פונקציונאליות וחיסכון בחשמל עם נורות LED . קולט האדים בסדרה הופך למוצר רב תכליתי שכולל את המאפיינים של גוף תאורה, בלי לוותר על האיכויות של קולט אדים. הדגמים החדשים קלים יותר להתקנה, בדומה להתקנת תאורת תקרה שטוחה.

החידושים של חברת FRECAN בבית תותחני:

PARDIGMA של FRECAN היא מערכת היניקה המודולרית הראשונה המתוכננת להשתלב בתקרת המטבח באמצעות המראה האסתטי שלה, הדומה לגוף תאורה. קולט האדים PARDIGMA יוצר אוירה של אור במטבח באמצעות מערכת יניקה ונקודות תאורה בעלות אותו עיצוב ומראה. קולט האדים זמין ב-3 גרסאות ובשני גימורים: לבן או נירוסטה.

מחירים: מודול ראשי שיכול לשלוט בארבעה מודולי יניקה כולל אותו, מנוע + תאורה 6388 ₪.
מודול משני: מנוע + תאורה 5621 ₪.
מודול תאורה : 3833 ₪ ליחידה

החידושים בבית תותחני בראשל"צ יוצרים איזון אידיאלי בין יופי ופונקציונליות, שילוב מושלם של יוקרה וחדשנות בכל מטבח ואמבט. מגוון המוצרים מתאים לכל סגנון באיכות הגבוהה ביותר בשוק.

ערכה וצילמה:   נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היחצ

 

להשיג ב"בית תותחני" ראשון לציון אליהו איתן 24 03-9513378 בתאום מראש
ובחנויות המטבחים המורשות