בית ספר לעיצוב גרפי לנשים

בחורה עם מחשב נייד

בית ספר לעיצוב גרפי לנשים

ללמוד לעבוד בחברות הייטק בית ספר לעיצוב גרפי לנשים  בעת שלוקחים קורס לימודי עיצוב גרפי, לומדים המון על תוכנות גרפיות שבהן לומדים לעבוד עם הכלים השונים כדי שתוכלו ליצור עבודות שלא ידעתם שניתן ליצור בכזו קלות, כשלומדים לעבוד על המחשב העבודות נעשות יעילות יותר מהירות יותר ואפילו תוך כדי אפשר תמיד למצוא טכניקות לייעול העבודה ולשדרוג העיצוב בעבודה פי כמה וכמה. בזמן לימודיכם, תיתקלו לא פעם בצורך להיעזר ביצירות קיימות, אם מדובר ביצירות של סטודנטים אחרים לפניכם או ביצירות או בתמונות שהגיעו מאמנים שהעלו אותם לאינטרנט.

כיוון שאתם כרגע לומדים ואף אחת מהעבודות שלכם לא נעשית לשימוש מסחרי, אלא כרגע רק למטרות לימודי בלבד, תוכלו לבצע את התרגולים שלכם ולהיעזר בעבודות קיימות, אבל בשום פנים ואופן לא להעתיק אותם לאחד לאחד, מישהו אחר לפניכם עבד על היצירה הזו והקדיש המון זמן ומחשבה על היצירה הזו לפני שפרסם אותה ברבים, עליכם לכבד אותו ואת יצירתו וזאת תוכלו לעשות ע"י כך שלא תשתמשו בה במלואה, ישנן המון אפשרויות שבהן ניתן להשתמש ביצירה מבלי לגנוב את זכויות היוצרים שלה.

שיעורי הסבר על עולם העיצוב הגרפי  מומלץ לצפייה לכל מי שרוצה להיות חלק מעולם זה

[youtube 0oEohb-PVjM]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

[youtube RTNm3jRT6R0]

 

לדתיים חרדים עיצוב גרפי לימודים

בית ספר לעיצוב גרפי לנשים  היצירה נפתחה בתוכנת האילוסטרייטור, נגיד מדובר ביצירה מפורסמת של בחורה גבוהה מההיי סוסייטי מחזיקה ברצועה דקה ואליה מחובר הפודל שלה

כמו כלבלב קטן עם שיער מסולסל ומקורזל עד מאוד. הרעיון חמוד להפליא, הביצוע יפהפה, מצא חן בעיניכם, אתם מעוניינים לעצב יצירה דומה, כפי שתשימו לב ביצירה עצמה ישנן 2 דמויות הפודל והאישה יש להם מבנה מסויים, קו מתאר מסויים יש להם סגנון, החכמה היא לקחת את הרעיון וליצור יצירה חדשה בהשראה מהיצירה הזו, ניתן להדפיס את היצירה בדף גדול שיעזור לכם לראות יותר טוב פרטים קטנים. כשהדף המודפס בידיכם תתחילו להסתכל על הקווים הכלליים של היצירה, על הדמויות, לא יזיק להיכנס לאינטרנט ולקבל מקורות השראה נוספים, באם אתם רוצים למצוא תמונות של כלבים שונים, אולי בכלל חתול ותמונות של בחורות שונות, שמנות נמוכות רזות גבוהות, או אולי בכלל גבר, או איש זקן, כבר החשיבה הזו יכולה לבוא לידי ביטוי תוך כדי לימודי עיצוב גרפי שלכם.

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

[youtube 3PkEL0BbkfE]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

ללמוד מקצוע בית ספר לעיצוב גרפי לנשים  תשמרו בתיקייה כל מה שקשור ליצירה, הכלבים, הדמויות, אולי סוגי רצועות, אם אהבתם רקעי נוף מסויימים גם אפשר לשים וכשיהיו לכם כל האלמנטים בתוך התוכנה, אתם יכולים לנסות ולהתחיל להפיק רעיונות מהתמונות כדי לעשות יצירת אישה וכלב משלכם, ואם הרעיון יהיה מבוצע ממש טוב, תלוי עד כמה אתם יודעים לעבוד בתוכנה וכמה תרגלתם, המורה אפילו ייתן לכם ציון לשבח ואולי אף יאשר שיצירה חדשה זו שלכם, היא כל כך מקורית ויפה ויכולה להופיע בתיק העבודות שלכם כיצירה שלכם.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/