בית ספר ללימוד גרפיקה

בחורה עם מחשב נייד

בית ספר ללימוד גרפיקה

בית ספר ללימוד גרפיקה- יש לא מעט אנשים שרוצים ללמוד עיצוב גרפי ורבים שואלים את עצמם: אני רואה הרבה אתרי אינטרנט יפים, הרבה אפליקציות מדהימות בסמארטפונים באתרי אינטרנט, את זה ניתן לעשות בפוטושופ, ניתן לעשות באילוסרייטור, איך ומה אפשר ללמוד עבור עיצובים אינטראקטיביים לאינטרנט, ומהן התוכנות בהן עושים שימוש?

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

בית ספר ללימוד גרפיקה חשיבה גרפית והתוכנות הרלוונטיות

פוטושופ היא התוכנה הבסיסית ביותר ורוב העבודות הגרפיות מתבצעות גם באמצעותה ואם מדובר על עבודת עיצוב וקטורית חדה וברורה היא נעשתה באילוסטרייטור, זה ממש לא משנה איך, מה שחשוב איך חשבו על עבודת העיצוב המדהימה הזו, מה היה התהליך שהוביל ליצירתה, כשאתם תלמדו עיצוב וגרפיקה מהבסיס, אתם גם תילמדו על תהליכי החשיבה והעבודה של כל פרויקט ופרויקט, מחשבה מוקדשת לכל פרוייקט, כי אם כן, זהו לא פרויקט טוב, לא מעשי, יכול להיות שלא יאהבו אפילו להשתמש בו, פרויקט כזה שחשבו לפני הביצוע שלו, חשבו על הצורה שבה יוצד, אופן העיצוב, שימוש מושכל בצבע, לפי תורת הצבעים שתלמדו במהלך לימודי עיצוב וגרפיקה, קומפוזיציה נכונה כפי שלמדתם בשיעורים, איפה נכון למקם אלמנטים, מה קודם למה, שימוש נכון באור וצל, יכול להפוך את העיצובים למרשימים יותר ועמוקים יותר

 

[youtube f9I0zFHjtZI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

 

בית ספר ללימוד גרפיקה חשיבה גרפית

חשיבה גרפית היא אחד הדברים החשובים ביותר בעיצוב גרפי, להביא תוכניות משורטטות של סקיצות שנותנות כיוון עיצובי איך להעביר את המסר, המשחק, האפליקציה האתר וכו' למשתמש, לצופה. תלמדו את הבסיס של עבודה עם תוכנות גרפיות, עבודה מקצועית עם תוכנת הפוטושופ, זוהי התוכנה שאיתה נעבד תמונות ונעצב אותן, כל תמונה תעבור טיפול בפוטושופ לפני שתוטמע באותו מוצר עיצובי, הפרויקט חייב להיות מעוצב טוב להראות טוב, בגלל זה יש הכרח להשתמש בתמונות בעלות רזולוציה טובה ונושאים שמתאימים, אפשר ליצור רקעים על ידי חיתך שלהם מתמונה אחרת והדבקה באחת חדשה ובדרכים שונות נוספות.

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube OSSerYcUuic]

בית ספר ללימוד גרפיקה ללמוד פוטושופ

כל עיצוב שתצטרכו להכין, פוטושופ תדהים אתכם עם היכולות שלה, היא יכולה לעצב לכל דבר ואתם מקבלים את הכלים הבסיסיים לעשות זאת בהמשך. יש כמובן את תוכנת האילוסטרייטור שבדיוק כמו פוטושופ צריך ללמוד את כלי הבסיס שלה, להכיר את כלי הציפורן שאיתו ניתן ליצור אובייקטים, אלמנטים, טקסט וקטורי, הכל וקטורי ולכן יכול להיראות חד וברור הן למסך האינטרנט והן להדפסה בבית דפוס. יש מכללות ללימוד און ליין בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי וכדאי לברר עליהן.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/