בית ספר לכדורסל "שחקן אמיתי" – כל הסיבות להצטרף אלינו

בית ספר לכדורסל "שחקן אמיתי" - כל הסיבות להצטרף אלינו

בית ספר לכדורסל "שחקן אמיתי" - כל הסיבות להצטרף אלינו

מרבית ההורים בישראל עובדים קשה על מנת למצוא לילדיהם בית ספר איכותי, בעל רקורד מוכח של הצלחה וצוות מורים מהשורה הראשונה. אז מדוע כאשר הם מחפשים בית ספר לכדורסל, חלקם הגדול בוחר בזה הקרוב למקום מגוריהם מבלי לחשוב פעמיים? אין ספק, בדרך הזו הולכים לאיבוד כישרונות רבים, שאם רק היו זוכים להכשרה בבית ספר לכדורסל איכותי ומקצועי, היו יכולים להגיע לפסגות גבוהות בהרבה.

בית הספר לכדורסל של "שחקן אמיתי" פותח את שעריו למחזור נוסף, וזוהי ההזדמנות שלכם הורים יקרים לצרף את ילדכם אלינו ולא לבצע את אותה הטעות של עשרות אלפי הורים אחרים לאורך השנים. עוד לא השתכנעתם? להלן מספר סיבות שישנו את דעתם מייד.

10 סיבות להצלחה של "שחקן אמיתי"

אז ברוכים הבאים לחברה היחידה בישראל שנולדה, קיימת ומתנהלת למטרה אחת ואחת בלבד – הכשרת כדורסלנים צעירים לקראת קריירה מקצוענית. בין בתי הספר וחוגי הכדורסל הרבים, בולט בית ספר לכדורסל "שחקן אמיתי" הרבה מעל כולם בזכות עשרה פרמטרים חשובים:

• צוות מאמנים מוביל: אצלנו מתעקשים בכל עת על מאמנים בעלי ניסיון רב ומוטיבציה גבוהה להכשיר את דור העתיד של הכדורסל הישראלי. ברשימה המכובדת של החברה מצויים שמות כמו עודד קטש, ליאור ליובין, יניב גרין, טל בורשטיין, קורי קאר ועוד.

• שיטות אימון מתקדמות: אחרי בדיקות מעמיקות של שיטות אימון צעירים בגדולי המועדונים בעולם, והתאמתם לגישת החברה ולשחקן הישראלי, בבית הספר שלנו מיישמים שיטות אימון נפלאות המולידות הישגים מהירים.

• תנאים אופטימליים: תשכחו ממגרשים מתפרקים וסלים מתנדנדים. ב"שחקן אמיתי" תמצאו תנאים שלא היו מביישים אף קבוצה בליגת העל הישראלית. אין שום בית ספר לכדורסל בישראל שמתקרב לסטנדרטים שלנו!

• אימונים בקבוצות קטנות: אחוז ניכר מהאימונים המתקיימים בבית הספר לכדורסל של "שחקן אמיתי" נעשים בקבוצות של 2-6 חניכים, מה שמאפשר בחינה מדויקת יותר ושיפור מהיר וחד.

• פריסה ארצית של מחנות האימונים: מהגליל ועד אילת, בשוהם, נהריה, מקווה ישראל (סמוך לחולון) ובשלל לוקיישנים אחרים ברחבי הארץ. לא צריך להרחיק בנסיעות בשביל העתיד של ילדכם.

• כל השנה: לא רק בכל מקום, גם בכל זמן! ימי ומחנות האימונים מתקיימים כמעט מדי שבוע, עם דגש על חופשת הקיץ ופסח, אז מתקיימים מחנות האימונים המרכזיים.

• שימוש בטכנולוגיות מתקדמות: אימונים מצולמים, מערכות סטטיסטיקה ומעקב, ניתוח וידאו – כל אלו ועוד רבים אחרים הם חלק בלתי נפרד מההוויה של בית ספר לכדורסל "שחקן אמיתי"

• מרכזי פיתוח לבעלי פוטנציאל גבוה: החל מכיתה ב' ועד גיל 15 ויותר – מרכזי הפיתוח הנפלאים האלו הם, לעיתים, ההבדל, בין קריירה מקצועית למפח נפש. כאן מלטשים יהלומים!

• יחס חם: מהרגע הראשון בו תשוחחו עם החבר'ה של "שחקן אמיתי", תגלו שירות מכל הלב, רצון אמיתי לעזור ופתרונות יצירתיים לכל סיטואציה.

• מחירים הוגנים: והדבר הכי טוב בכל העניין הוא שממש לא צריך להיות עשיר כדי להעניק לילדכם את כל הכלים להצלחה. אצלנו תמצאו מחירים הוגנים ומצחיקים ביחס לכל מה שילדכם יקבל.

כי יש בתי ספר לכדורסל – ויש את "שחקן אמיתי"!