בית ספר לגרפיקה בצפת

בחורה עם מחשב נייד

בית ספר לגרפיקה בצפת

יש עבודות שונות בשוק יש שעובדים כמאבטחים בחנויות גם אם העבודה לא מתאימה להם, אחרים שעובדים במשרד כפקידים או כטלפנים כי לא מצאו עבודה בתחום שעניין אותם, ויש אנשים שעובדים כמנקי משרדים בלית ברירה, למרות שהעבודה מאוד פיסית וקשה. בזמננו זה ממש לא קל למצוא עבודה בתחום שאנחנו אוהבים, ובתחום שיש בו עבודה. עם לימודי עיצוב גרפי בבית ספר לגרפיקה זה אחרת; גרפיקה הוא תחום מבוקש ובו יש המון עבודה בחוץ. אם מדובר בבתי דפוס, מגזינים, סטודיואים לעיצוב וכו'. עבודה ככל שאתם טובים יותר ובעלי חשיבה גרפית מפותחת וככל שתשקיעו יותר כך גם יהיה לכם קל למצוא עבודה, כי באמת עבודה בתחום לא חסרה!

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב

לימודים גרפיקה לתיק עבודות מקצועי שיפתח דלתות פיתוח חשיבה גרפית בצפת

יש לא מעט בתי ספר לגרפיקה בארץ ,לא חסרים כאלו! כשבאים לבחור בבית ספר טוב, צריך לקחת בחשבון אם בית הספר נותן את כל הכלים להם תזדקקו, האם הוא גם מפתח חשיבה גרפית מלבד לימודי עיצוב. מה עוד צריך לבדוק? לבדוק אם בבית הספר נוכל ללמוד מושגים בסיסיים בעיצוב, תורת הצבע, אור וצל, וכמובן תוכנות גרפיות איתן נעבוד. חלק מבתי הספר אף עוזרים לבוגריהם במציאת עבודה בתחום, דבר שמאד עוזר כי על אף שתיק עבודות מרשים וטוב יכול לפתוח הרבה דלתות, מאד חשוב לדעת לשווק את עצמך ולא לכל אדם יש את היכולת לשווק את עצמו טוב.


פרסום סולו

ללמוד לעצב גרפיקה חשיבות פיתוח חשיבה גרפית בצפת

פיתוח חשיבה הגרפית מאד חשוב בלימודי הגרפיקה ועל כן חשוב למצוא בית ספר לגרפיקה שמלמד כיצד ליצור מוצר משלב התכנון ועד שלב הביצוע תוך שימת דגש על פיתוח חשיבה גרפית. עוד חשוב שילמד מיפוי תהליכים על מנת שנדע עם איזה תוכנה גרפית כדאי לעבוד בכדי שנקבל את התוצאה הטובה ביותר. מתי צריך להשתמש בתוכנת הפוטושופתוכנה לעיבוד ועיצוב תמונות, ומתי בתוכנת האילוסטרייטורתוכנה בה נעבוד עם וקטורים, אותם נוכל להגדיל ולהקטין בהמשך ללא פגיעה באיכות ההדפסה. התוכנה אינדיזיין אינה תוכנה לעיצוב גרפי, אלא תוכנה לעימוד ספרים, מיקום תמונות וטורים של טקסט. לא משנה אם מדובר במגזין, בקטלוג או בספר, אינדיזיין מפשטת את תהליך העריכה. חשוב לציין שתוכנת האינדיזיין עובדת בשיתוף פעולה עם שאר תוכנות הגרפיקה מבית אדובי (ADOBE). 

[youtube f9I0zFHjtZI]

בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

ללמוד גרפיקה ממוחשבת ובניית אתרים לאינטרנט לעבוד בצורה שיטתית בצפת

הרבה מקומות עבודה פוטנציאליים כמו סטודיואים לעיצוב, משרדי מגזינים ובתי דפוס מחפשים עובדים מקצועיים ששולטים בתוכנת האינדיזיין. כאשר אנחנו לומדים בבית ספר גרפיקה, חשוב ללמוד גם איך לעבוד בצורה מקצועית שיטתית; הקניית הרגלי עבודה נכונים, שיעזרו בהמשך הדרך בעבודה כמעצבים בבתי עסק רציניים, או עבודה כפרילנסרים מהבית או מכל מקום אחר. מטרת הלימודים היא להביא את התלמידים למצב בו ידעו לקחת החלטות נכונות וכך גם להביאם להצלחה במקצוע.בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

[youtube ai9ebh-Q0Go]

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/