בית הסחלבים/ לוסינדה ריילי

את ילדותה ג'וליה בילתה בחממת הסחלבים באחוזת וורטון פארק. סבה היה הגנן של האחוזה והוא גידל את הפרחים האקזוטיים באהבה רבה והם הפכו לחלק מחייהם. מה שהיא לא ידעה, איזה סודות משפחתיים הסתירו הסחלבים…

בית הסחלבים

ג'וליה, פסנתרנית מחוננת ומוכשרת, חוזרת לאנגליה הקרה, לאחר שנות נדודים של הופעות ורסיטלים ברחבי העולם ולאחר שהתבייתה יחד עם בעלה ובנה בחופי דרום צרפת.
האסון שפקד את חייה, הוא זה שהוביל אותה חזרה להתנחם בזרועות אחותה. שום דבר לא הצליח לנחמה ולחזירה לחיים. עד ש…
אחותה הזמינה אותה להצטרף אליה למכירה באחוזת וורטון פארק.

את ילדותה ג'וליה בילתה בחממת הסחלבים באחוזת וורטון פארק. סבה היה הגנן של האחוזה והוא גידל את הפרחים האקזוטיים באהבה רבה והם הפכו לחלק מחייהם. מה שהיא לא ידעה, איזה סודות משפחתיים הסתירו הסחלבים…
כשג'וליה חוזרת לאחוזה, היא פוגשת את קיט קרופורד, יורש האחוזה, שאותו לא פגשה מאז הייתה ילדה. המפגש בין השניים יטלטל את עולמם של שניהם, ויחבר את העבר, ההווה והעתיד של האחוזה וירפא את ליבם השבור בזכות אהבה טהורה.

קיט מביא לג'וליה יומן שנמצא מוסתר בביתם של ביל ואלזי, הסבים שלה. יומן המספר על תקופת השבי בכלא ביפן בזמן מלחמת העולם השנייה. ג´וליה לוקחת את היומן לסבתה אלזי, במחשבה שמדובר ביומן שסבה כתב.

בעקבות התגלות היומן, אלזי מספרת לג´וליה על מה שהתרחש באחוזת וורטון פארק בתקופה שלפני מלחמת העולם השנייה. היא חושפת בפניה את הסודות המשפחתיים, שהוסתרו זמן רב…
באותה התקופה אלזי הנערה היתה משרתת שם. היא מספרת לה על אוליביה, נערה שנולדה בהודו והגיעה לאנגליה לכבוד "העונה" הלונדונית במטרה למצוא שידוך. אוליביה, אותה היא שרתה באופן אישי, התאהבה בבנה של האדונית, לורד הארי. והיה נראה שגם הארי מרגיש משהו כלפי אוליביה. אבל, התנהגותו כלפיה היתה מבלבלת ולא ברורה.
הארי, שלא היה בטוח לגבי מיניותו, הסכים לקחת את אוליביה לאישה בעצת אמו, על מנת להשאיר אותה שתעזור לטפל באחוזה בזמן יציאתו למלחמה ואולי אף להשאיר אחריו יורש.
בזמן המלחמה, הארי נפל בשבי היפני, יחד עם ביל הגנן, ששירת יחד איתו. לאחר מספר שנות שבי, בזמן שהתאושש ממחלה בתאילנד לפני חזרתו לאנגליה, הוא פגש בנערה תאית יפייפה, לידיה. נערה אשר גרמה לו להבין שהוא יכול לאהוב אישה ולחשוק בה בצורה שהוא לא חשב שזה בכלל אפשרי.
האהבה בין השניים פרחה, כמו סחלב יפה. אך, היא בניגוד לסחלבים שביל הגנן הצליח לגדל באנגליה בחממה, את אהבתם של הארי ולידיה לא ניתן היה להמשיך באנגליה.
הארי חזר לאנגליה בכוונה לוותר על הירושה, להתגרש מאוליביה ולחזור לתאילנד לאהובתו.
מה יעלה בגורלם של השניים? ואיך ההיסטוריה המשפחתית הזו תשפיע על חייה של ג'וליה ומשפחתה?

מוזמנים לקרוא בעצמכם וליהנות מרומן היסטורי מענג.

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)