בית אופנת העילית KK Couture משיק קולקציית ערב בהשראת סיפור יציאת מצרים

בחורה עם מחשב נייד

ט

לאה שנירר וסנדרה רינגלר, השבוע בהשקת קולקציית הערב של בית האופנה KK COUTURE  (צילום צ'ינו)

נKK COUTURE  – תמונת מסלול  (צילום גיל חיון)

בית אופנת העילית KK Couture השיק השבוע קולקציית אירועים וערב, באירוע נוצץ שנערך במתחם "לורנס" ביפו. הקולקציה Walk like an Egyptian, נחשפה בתצוגת אופנה מושקעת, אשר שואבת את השראתה מהמיתולוגיה היהודית ומסיפור יציאת מצרים. "סיפור יציאת מצרים הינו אחד הסיפורים המרתקים ביותר בהיסטוריה היהודית", מסביר מעצב המותג דור יעקוב, "למעשה, ההתרחשות הזו החלה את תהליך הפיכתנו לעם. חשבתי לעצמי מה היה קורה אילו אירוע זה היה מתרחש בעולם של ימינו. אני מאוד מתחבר למסורת ולתרבות היהודית שלי, כך ששילובן בקולקציה נראה לי ייחודי ואישי".

בהתאם בולטים בקולקציה שילובים של אלמנטים מסורתיים, כמו רקמות מחורזות בעבודת יד בדמויות אלים מצריים, תכשיטי זהב מושחרים, שימוש בכריכות ספרי סידור כתכשיטים, מחוכים הדוקים, גלימות ומכנסי סיגר בשילוב עם חצאיות, ומנגד, דגש על גזרות מחויטות, ארכיטקטוניות אפילו ושמלות ערב נשפכות בדיגום חופשי. פלטת צבעי הקולקציה מכילה שלושה צבעי בסיס אלגנטיים: שחור, זהב ונחושת, בבדי קרפ לייקרה, שיפון משי, עור מנוחש וקרוקודיל.

בין הפריטים הבולטים בקולקציה – גלימת סטייטמנט (מעין שכמיית ערב) באורך הברך, עם פתחים באזור המרפק, מבד קרפ שחור ועליו רקמת זהב ונחושת, בדוגמת כתב חרטומים ודמויות מצריות. ג'קט עור אדג'י במראה קרוקודיל ובשילוב רקמות מצריות בגווני זהב ונחושת עם שרשראות חרוזים. שמלת מחוך קצרה ומוזהבת מבד ברוקד ובגד גוף מבד טול שחור, רקום ברקמות כתב חרטומים שחורות, עליו תפורות רצועות שיפון משי שחור בדיגום חופשי.

בין שלל הסלבס שנראו באירוע הנוצץ, היו: דניאל ובת אלה בירנבאום, מוטי רייף, סנדרה רינגלר שהמשיכה משם למסיבת יום הולדתו של ראש הממשלה, שלי גפני, פולה בליק, לאה שנירר ועוד.

KKCOUTURE צילום גיל חיון תמונת מסלול (3)

KK COUTURE  – תמונת מסלול  (צילום גיל חיון)

KKCOUTURE צילום גיל חיון תמונת מסלול

KK COUTURE  – תמונת מסלול  (צילום גיל חיון)

ש

KK COUTURE  – שלי גפני  (צילום צ'ינו)

KK COUTURE צילום דניאל אלסטר החל מ 4000שח לשמלות ערב ובגדי ערב (7)

KK COUTURE (צילום דניאל אלסטר) 

KK COUTURE צילום דניאל אלסטר החל מ 4000שח לשמלות ערב ובגדי ערב (11)

KK COUTURE (צילום דניאל אלסטר) 

KK COUTURE צילום דניאל אלסטר החל מ 4000שח לשמלות ערב ובגדי ערב (8)KK COUTURE (צילום דניאל אלסטר) 

KK COUTURE צילום דניאל אלסטר החל מ 4000שח לשמלות ערב ובגדי ערב (4)

KK COUTURE (צילום דניאל אלסטר) 

סKK COUTURE (צילום דניאל אלסטר) 

רKK COUTURE (צילום דניאל אלסטר) 

*

ב

KK Couture – ירדן הראל, סנדרה רינגלר, שלי גפני ושביט ויזל עם בני הזוג קסאס והשותף העסקי טל סיגאוי, בערב השקת הקולקציה (צילום צ'ינו) 

המותג KK Couture הוקם לפני שנה על ידי קים קסאס, אמריקנית במקור, המתגוררת בשנים האחרונות ביפו. KK חלמה להקים סטודיו לתפירה עילית ועיצוב פריטי לבוש ייחודיים ומוקפדים, לנשים המבקשות לבלוט מעל לכל השאר.

טווח מחירים: שמלות ערב להשכרה מ-4,000 ₪, שמלות כלה להשכרה מ-14,000 ש"ח; שמלות  one of a kind לרכישה מ- 25,000 ₪.

KK Couture – פייסבוק

, כל ישראל חברים 4, נווה צדק, תל אביב, KK Couture

בתיאום מראש בלבד: 03-5559887

*

מתוך הבלוג של אלישבע כספי

אלישבע כספי
קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.