בינלאומיות

2 מעצבות ורשת ישראלית אחת שנהנות מהצלחה מקומית ובינלאומית במקביל

רויאל ג'יפסי

Desert Flower of Life (2)

את מותג הכפתנים רויאל ג'יפסי הקימה בשנת 2011 מיכל מונקה (47), יזמית ישראלית שחיה על קו תל אביב – הודו. בעברה מיכל היתה ממפיקות האופנה הבכירות בארץ והיא נהגה לפקוד גם את מדורי הרכילות בזכות רומנים מתוקשרים עם מפורסמים. כשנמאס לה מהביצה המקומית היא נסעה להודו להתחבר לצד הרוחני שלה.

במהלך השהיה הארוכה שלה בהודו הוזמנה לאירוע השקה של לואי ויטון, שם הכירה את אנשי האצולה ההודית והחלה לבלות במחיצתם. בתקופה הזו עשתה את צעדיה הראשונים עם המותג רויאל ג'יפסי שמסמל מבחינתה מעבר בין עולמות ושילוב בין חומר ורוח (כפי שמרמז שם המותג). מפגשים עם האנשים הנכונים, הפכו את הגלביות שלה לסמל סטטוס והן נלבשות על ידי סלבריטאיות ונשים עשירות בארץ ובעולם.

מיכל מעידה שהיא חיה בדיוק כמו שהיא רוצה, לא נכנעת למוסכמות ובמידה מסויימת מחיה את סגנון החיים של שנות ה- 70 המסמל אהבה חופשית. היא גם מדברת על הגברת המודעות לחזרה לפשטות ולמקורות, אבל מוכרת גלביות בטווח מחירים של 700-3,500 שקל.

Magic Mirror Flower Dress

הקולקציה החדשה של רויאל ג'יפסי הכוללת 15 דגמים עוצבה לאחר שהות ארוכה של מונקה בגואה הנחשבת למעוז ההיפים ובהשראת הטרנד העולמי של חזרה לטבע וחיפוש אחר משמעות. מובילים אותה כפתנים עם סמלים מקודשים ממגוון תרבויות עתיקות ושימוש בבדים אקולוגיים.

אני מודה שאני קצת צינית לגבי הפער בין האווירה הרוחנית שמיכל משדרת ומוכרת לבין המחירים שמאפשרים רק למי שחי חיים חומריים עם חשבון בנק שמן לקנות את הפריטים. אבל זו מיכל – לא נכנעת לתכתיבים, וכנראה יש מי שמשלמת אלפי שקלים בשביל לגעת ברוח ולשאוב כוחות מסמלים. מאידך, אם נפריד לרגע בין האג'נדה הרוחנית לבין התוצאה, מדובר בגלביות איכותיות, מעוטרות בעבודות יד קפדניות, בעלות גזרות מדויקות, נשיות ומחמיאות מאוד.

WINGS OF AVALON (1)ORGANIC GODDESS (SI FU) (3)MONKA461MONKA462

ניתן להשיג  בשואורום של מיכל מונקה ברחוב קהילת לודג' 40 תל-אביב בתיאום מראש. טל' 054-4335513 ובחנות המקוונת באתר רויאל ג'יפסי.

royalgypsy בפייסבוק 

*צילומים: זהר רון

*

  שלומית אופיר

שלומית אופיר סט מאווי שרשרת 185שח עגילים 130שח טבעת 220שח צמיד 135שח צילום זוהר שטרית

שלומית אופיר היא אחת ממעצבות התכשיטים הישראליות הכי מצליחות בעולם עם עשרות נקודות מכירה מסביב לגלובוס. זה מרשים במיוחד לאור העובדה ששלומית מעצבת תכשיטים מינימליסטיים ועדינים ובמחירים מאוד נוחים, לא הטייפקאסט של המעצבים הישראלים המצליחים בחו"ל.

הקולקציה החדשה לקיץ 2016 של שלומית עוצבה בהשראת יערות הגשם והתכשיטים מציגים דימויים השאובים מתוך הבוטניקה, עולם החי והשבטים שמאפיינים איזורים אלו.

שלומית אופיר עגילי אקו 180שח שרשרת ארנל 320שח צילום זוהר שטרית

הקולקציה כוללת שרשראות, צמידים וטבעות ממתכות בציפוי זהב או כסף בחיתוכים עדינים עם עיטורי עץ, פורמייקה, גדילים, פאייטים, נוצות וטקסטיל. מקסים.

שלומית אופיר סט אוורגרין  טבעת 110 שח עגילים 130שח שרשרת 185שח צמיד 135שח עשויים פליז בציפוי זהב 24 קארט צילום זוהר שיטריתשלומית אופיר שרשרת קאנו 250שח צמיד טראי 220שח עגילי אמזונאס 110שח צילום זוהר שיטריתSHLOMIT36

טווח מחירים: 88-320 שקל

להשיג ברשת חנויות "שלומית אופיר" ובחנות האינטרנטית www.shlomitofir.co.il

שלומית אופיר בפייסבוק

*צילומים: זהר שיטרית

*

 מגנוליה

מגנוליה

לא רבים יודעים אבל גם רשת התכשיטים הישראלית מגנוליה הפכה כבר מזמן לבינלאומית עם עשרות סניפים באירופה, קנדה ואוסטרליה. לאחרונה נמכרה הרשת שהיתה בבעלות של קרן השקעות למפעל תכשיטים ותיק בירושלים שהיה אחד מהספקים המרכזיים של מגנוליה.

בכל זמן נתון מוצגים בסניפים יותר מ-2000 עיצובים שונים, ומידי חודש מגיעים לסניפים כ-400 תכשיטים חדשים. במקביל מושקות מדי עונה קולקציות מיוחדות סביב נושא או חומר ייחודי. בקיץ 2016 בולטות שתיים – קולקציית כסף לערב עם תכשיטים בגווני מט בציפוי רודיום מעוטרים בזיקרונים מנצנצים, ביניהם טבעות מתלפפות, עגילים מטפסים, צמידים ושרשראות. וקולקצית רבדים בשילוב אבני חן עם צמידים, שרשראות וצמידי רגל מכסף וציפוי זהב בשילוב אבני קריסטל, סברובסקי, פנינים מתורבתות, וחרוזי זכוכית והמטייט, כשהמטרה היא לענוד אותם בשכבות לקבלת מראה בוהמייני טרנדי.

מגנוליה

טווח מחירים: קולקצית ערב – 199-637 שקל, קולקצית רבדים – 199-379 שקל.

להשיג ב-85 סניפי מגנוליה ברחבי הארץ

מגנוליה בפייסבוק

 KONAFACEBOOK2