בין הקבלה לסלברטאיות !

רק נפתחה לאחרונה חנות לייטהאוס החדשה של מרכז הקבלה בית ציוני אמריקה בתל אביב.
וכבר הצליחה לקבץ את מיטב הסלברטאיות עם התכשיטאית הידועה רחל לוי מפלורידה.

בחורה עם מחשב נייד

2-wrap-elemental-destiny braceletLadies Birthstone Bracelet
נראה אם תנחשו? אבל בעצם  למי שעונדת על היד, או ברגע זה בדיוק מתכוונת לרכוש ,אולי כבר יש להן את התשובה ,אבל מה משותף לשחקניות הלן האנט, לינדזי לוהן ומישל רודריגז, הזמרות קלי רולנד וג'וס סטון, ושורה של כוכבות הוליוודיות נוספות?
רוצים לדעת? כולן עונדות את תכשיטיה של רחל לוי – מעצבת ישראלית המתגוררת בפלורידה, שהשיקה השבוע לראשונה בישראל, את התכשיטים המעוצבים שלה בלעדית בישראל.
רחל דמות עם נוכחות אמנותית ,השיקה את ליין התכשיטים בחנות "לייטהאוס" של המרכז לקבלה. ואם אמרנו שאת התכשיטים שלה עונדים מיטב הכוכבים של הוליווד,הכוללים בין היתר תליונים, צמידים, שרשראות, עגילים, טבעות וחפתים ,שכולם אגב עם מוטיבים מעולמות האסטרונומיה והאסטרולוגיה. האירוע כולו סבב סביב כאלה שמבינים בתחום האסטרולוגיה ,והתכשיטים הטובים. אז התייצבו להשקה :פנינה רמון, לאה גלובוס, גודי מוזס שלום, ג.יפית ,ועוד מיטב פניה המוכרות של החברה,שמבינות משהו גם באסטרולוגיה,וגם בתכשיטים.
תכשיטיה של לוי אגב  מוכרים בעולם תחת המותג SEAH (מקורו בארמית – "זמן") ומעוצבים באופן ששואב השראה מעולמות האסטרונומיה והאסטרולוגיה – עם חיבור לטבע ושילובים מיוחדים של השמש, השמיים והכוכבים, בכל רכיב של התכשיט. ובין הבראנץ להשקה הייתה גם הרצאה מעניינת של רחל שהסבירה את מהות התכשיט  : "התכשיטים מביאים לידי ביטוי את אופיו של העונד, ואישיותו באווירה של רוחניות ,ולחברו לאלמנטים שלתוכם הוא נולד. לכל תכשיט יש סיפור המוגש בכרטיס אישי ובספרון המצורפים לאריזה ייחודית, והמסבירים את מהות התכשיט (על פי עונות השנה או על פי יסודות האדמה, אויר, מים ורוח) לכן התכשיטים מבוקשים במיוחד  
בשל העולם הדומה לעולמה של האסטרולוגיה הקבלית על הדרך חתמנו בהרצאה קצרה של האסטרולוגית הקבליסטית הידועה יעל ירדני, גם היא ממרכז הקבלה ,שגילתה קצת ממה שהולך לקרות לנו בשנה האזרחית שהגיעה   
עלינו לטובה.בתום האירוע עלתה רחל על המטוס כי חיכו לה הסאלב של הוליווד. אבל השאירה את התכשיטים ב"חנות לייטהאוס "החדשה של המרכז לקבלה, שנחנכה בימים אלה בבית ציוני אמריקה בתל אביב.
תכשיטיה של רחל לוי  רק שתדעו ,קיבלו מקום של כבוד בהפקות אופנה של לואי ויטון, פרדה ואחרים והמוניטין שצברה בארצות הברית ובעולם האופנה עובר מפה לאוזן.
מחירים בישראל: צמידים בין 800 ל- 2500 שקל, תליונים+ שרשראות בין 800-2800 שקל, שעונים בין 350 – 5000 שקל, וטבעת בת שלושה חישוקים במחיר 1000 שקל.
בתמונות: רחל (מימין) עם דנה וקסלר במרכז, ויעל ירדני. במרכז רחל עם לאה גלובוס וקלאודיה קרביץ.
ובתמונה  למטה: מי ידווח לכם אם לא אני?רחל מסבירה לי. ואני קולטת .
 
בתמונה למטה: מימין קלאודיה קרביץ מנכלית המרכז לקבלה ,יעל ירדני,ורחל.
                              

  • פנינה רמון עם מתי קרסו.  רוחלה11רחל2

 

לאהAF9T0300ממרחל3

חוה ברק
עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד