בימבה חשמלית כמו קלנועית- מי משתמש בה ולמה? האם יכולה לשמש את כולם?

בחורה עם מחשב נייד

 בימבה חשמלית כמו קלנועית- מי משתמש בה ולמה? האם יכולה לשמש את כולם?

בימבה חשמלית כמו קלנועית. שנים רבות נמצאת על הכביש, רואים אותה בחניות, בסופרים, בעיר ובכפר. את מי משמשת בימבה חשמלית כמו קלנועית? לצורכי מה?

קצת תיאור-

בימבה חשמלית כמו קלנועית מזכירה מאוד רכב קטן. היא מונעת באמצעות בטרייה אותה מטעינים בשקע הביתי, ואז היא מוכנה לנסיעה במהירות של 12 קמ"ש למספר לא קטן של שעות. העלות שלה נעה בין כמה אלפי שקלים לכמה עשרות שקלים- תלוי בסוג הדגם ובפונקציות הנוספות שבוחרים להוסיף לה.

אז את מי היא משמשת?

בימבה חשמלית כמו קלנועית משמשת אנשים בעלי מוגבלויות פיזיות. התנהלות עם כיסא גלגלים, הליכון או מקל איננה תמיד נוכה ולעיתים דורשת גם סיוע של אדם נוסף. בימבה חשמלית כמו קלנועית מעניקה לאנשים בעלי מוגבלות פיזית את היכולת לנוע ולהיות חופשיים לבצע את הסידורים שלהם, כמו גם לבקר במקומות ואנשים, ללא כל תלות. הבימבה החשמלית קלה לתפעול ונוחה.

אנשים נוספים שמשתמשים במוצר ביבמה חשמלית הינם אנשים מבוגרים וקשישים, שנעזרים בבימבה חשמלית כמו קלנועית על מנת לנסוע ממקום למקום. אנשים מבוגרים מעדיפים לוותר על השימוש ברכבים שלהם ולבצע את מה שצריכים באמצעות הבימבה החשמלית, המעניקה להם יותר שקט נפשי ורוגע, כמו גם מונעת התמודדות עם מקומות חניה. בגלל שבימבה חשמלית כמו קלנועית נוחה מאוד לשימוש, לאדם מבוגר אין כל בעיה ללמוד כיצד להניע את הבימבה החמשלית.

בימבה חשמלית כמו קלנועית יכולה לשמש כל אדם , כיוון שהיא נוחה מאוד לשימוש. היא פשוטה, בעלת מנגנון הפעלה חשמלי. הבימבה קטנה ונוחה מאוד לאיחסון בחניה של כל בית משותף או בחצר של בית פרטי. הביבמה החשמלית יכולה להיות קטנה או גדולה, בעלת מושב אחד או שניים או יותר, תלוי בשימוש ולשם מה נחוצה כמו גם את מי משמשת.

בימבה חשמלית כמו קלנועית היא הוצאה חד פעמית, שכן אין צורך לתדלק אותה או לשלם על ביטוחים מקיפים כפי שמתקיים ברכב רגיל. כמו כן, כיוון שניתן להחנות אותה כמעט בכל מקום ללא כל קבלת דו"חות.

בימבה חשמלית כמו קלנועית – משמשת כל אחד ובכל זמן.