בימבה חשמלית כמו אופניים חשמליים – הדור הבא של הקלנועית הישנה

בחורה עם מחשב נייד

בימבה חשמלית כמו אופניים חשמליים – הדור הבא של הקלנועית הישנה

 

לפני שנים רבות הכרנו לראשונה את כלי נתביורה החשמלי הראשון, קלנועית. כלי תחבורה זה נע על ידי סוללות חשמליות בלבד ללא כל צורך במילוי דלק כלל. אנשים רבים הביעו התלהבות רבה כאשר הם הבינו את שלל היתרונות שישי ליכולות תנועה חשמליות על פני כל שאר האפשרויות התנועה על ידי דלק אך הקלנועית כללה כמה חסרונות עמוקים אשר גרמו לאנשים רביח להישאר עם כלי התחבורה הרגילים שלהם, אותם הם מכירים מזה עשרות שנים, גם עבור צורכי נסיעה עירוניים.

כוללת יתרונות רבים ומשמעותיים

אך בשנים האחרונות החלו לייצר כלי תחבורה חשמלי וחדשני אשר יכול לסייע לכם להתמודד עם כלל החסרונות של קלנועית הישנה וכן לסייע לכם להתמודד עם התנועה העירונית אשר מחאה בלא מעט בעיות וקשיים בצורה הטובה ביותר. בימבה חשמלית כמו אופניים חשמליים כמובן נעה על ידי סוללות חשמליות בלבד ללא כל צורך במילוי דלק כלל.  יתרון זה משמעותי מאוד בהתחשב בעובדה כי מחירי הדלק עולים משמעותית מעת לעת.

מעבר לחיסכון כלכלי בימבה חשמלית כמו אופניים חשמליים יכולה לסייע לכם להתמודד עם עומסי התנועה הרבים בשל העובדה כי היא מורתיל פי חוק להתנייד על מדרכות הרחוב ללא כל בעיה. כמו כן חשוב לומר כי בימבה זו לא צריכה מקומות חניה גדולים במיוחד בשל גודלה הזעיר בהשוואה לכל שאר כלי התחבורה השונים אשר קיימים כיום בשוק.

התניידות בכל עונות השנה

על כן במידה וגם אתם מעוניינים ליהנות משלל יתרונות ההתניידות של בימבה חשמלית כמו אופניים חשמליים חשוב לדעת כי כלל החסרונות מן העבר, בקלנועית הישנה שופרו משמעותית. אחד החסרונות המשמעותיים ביותר שהיו בקלנועית הוא שהיא הייתה פתוחה לחלוטין מכלל צדדיה. עובדה זו גורמת לאי יכולת התניידות בעזרתה של הקלנועית הישנה בימי החורף הגשומים או בימי הקיץ החמים.

הבימבה החדשנית סגורה באופן הרמטי מכלל צדדיה בדיוק כמו הרכב הפרטי שלכם. יתרון זה מאפשר נסיעה בכל עונות השנה ללא כל בעיה. כמו כן חשוב לומר כי טווחי הנסיעה שופרו משמעותית וכיום ניתן להגיע לטווחי נסיעה של עד כ 70 קילומטרים בכל טעינה מה שיסייע לכם להגיע אל עבר כל פינה בעיר ללא כל בעיה כלל.