בילי אייליש הילדה של כולנו

בילי אייליש היא זמרת- יוצרת אמריקאית שאת הפריצה שלה היא קיבלה בשנת 2015 עם השיר- "Ocean Eyes" ונכנסה לתודעה של רבים מאיתנו בעיקר בשנה האחרונה אחרי מספר שירים שהפכו ללהיטים.

לאחרונה נבחרה להיות המבצעת של השיר בסרט החדש של ג'ימס בונד לצד שמות כמו טינה טרנר, מדונה ואדל.

הילדונת הזאת, הצליחה לעשות את הבלתי יאמן והיא רק בת 18, עם הלבוש ה"מרושל" ומלא הסטייל, השיער "המוזנח" והזוהר או בקיצור לא "אידיאל היופי" שאנחנו רגילים לראות בשלטי חוצות, ירחונים ומסלולי אופנה.

לפני כשבועיים היא כבשה עוד פסגה עם זכייה בטקס פרסי המוזיקה הבריטי בקטגוריית "האמנית הבינלאומית הטובה ביותר".

כשבילי אייליש עלתה על הבמה משהו בקול שלה התרסק וכך מצאתי את הלב שלי מתרסק יחד איתה.

בילי אילייש - אינסטגרם

ילדה בת 18, עמדה על הבמה ושיתפה את כולם שבתקופה האחרונה היא מרגישה לא אהודה ואהובה בקרב הטוקבקיסטים. יתכן בגלל המראה הלא "סטנדרטי" שלה ויתכן כי "לוחמי המקלדות" שכחו שמדובר בסך הכל בילדה.

ועכשיו עצרו וקבלו את הנתון הבא:

1 מתוך 3 ילדים חווה אלימות ברשת.

1

2

3

בילי אייליש היא הילדה של כולנו. שכחנו שיש לה הורים, אח וחברים שקוראים את הרעל שאנחנו כותבים, שכחנו שבסך הכל מדובר בילדה בת 18 ושכחנו שבילי אייליש היא גם אנחנו.

אני מהאנשים שנולדו בין תקופת ה-"לקרוא לחברים שלך מהמרפסת" לבין התקופה שבה המדיה החברתית נכנסה אל חיינו.

הנוער של היום, נולד לתקופה בה המדיה החברתית השתלטה על חיינו ומישהו צריך לקום ולהגיד "חבר'ה, צריך לשים סוף לאלימות שמתרחשת ברשת".

הילדים של כולנו נמצאים כל יום ברשתות החברתיות, הם מעלים סרטונים עם אתגרים מטופשים, הם פותחים קבוצות להחרמת ילד זה או אחר והם בעיקר לבד. הם בתוך הסמרטפונים שלהם קוראים על אידייאל היופי הבא, על האתגר הבלתי אפשרי שצריך לעשות ועל הציפיות שלנו מהם.

אגב, ידעתם ש-70% מ"לוחמי המקלדות" הם מבוגרים? זאת אומרת, אנחנו.

אז לפני שאתם משחיזים את המקלדת ומנסחים את התגובה הבאה שלכם, זכרו שהילדים של כולנו קוראים את הכתוב, או ההורים שלהם או האחים שלהם או החברים שלהם.

בילי אייליש ירתה את יריית הפתיחה עבור הסוף שאנחנו צריכים לשים לאלימות הקיימת ברשת, בשביל הילדים של כולנו.

1

2

3

[youtube QDFiIGTDM6k nolink]

מתוך עמוד האינסטגרם של בילי אייליש