בילוי בשבת הקרובה: העיר כרמיאל הופכת למוזיאון לשבת אחת!

"אמנות מקבלת משמעות"

שבת אחת בה העיר כרמיאל הופכת לגלריית אמנות ליום אחד!
האירוע יתקיים במהלך השבת 21.9.2010 בין השעות 10.00-19.00.
נטליה בסין - CopyGlazman marina
עמותת אמני כרמיאל בשיתוף עיריית כרמיאל מקיימים מסורת רבת שנים: בית פתוח של אמנים בעיר כרמיאל
מטרת האירוע לאפשר לאמן להציג את יצירותיו בביתו, בסביבת היצירה שלו, תוך קיום קשר ישיר עם קהל המבקרים, וכמובן להפוך את העיר כרמיאל לאתר אמנות מוכר ומוערך בארץ ולאבן שואבת לחובבי אמנות ולאמנים ברמה הגבוהה ביותר.
בכניסות לעיר יוצבו שלטים עם פרטים על האירוע.. ליד כל בית יוצב שלט המזמין את המבקרים לשוטט בין שבילי השכונה הירוקים והפורחים, בשדרות עצים מוצלות, לבקר בסטודיו של האמן ולהיווכח כיצד האמנות מקבלת משמעות אחרת במפגש עם האמנים ולשמוע מפיהם על תהליך היצירה האמנותית מרגע הרעיון, תהליך הביצוע ועד התוצר הסופי.
פוסטר מחובר זוגי copy

נספח לפוסטר בית פתוח
במספר מרכזים בעיר יוכלו המבקרים לצפות באמנים יוצרים בעת עבודתם בתחומים כגון, קרמיקה, פסיפס, פיסול, זכוכית, עץ ועוד.
השנה יושם הדגש על אמנות ואומנות ייחודיים לחברים בעמותת אמני כרמיאל. האמנים יפתחו את הסטודיו שלהם לקהל הרחב והמבקרים יזכו בחוויה תרבותית מיוחדת, באווירה ביתית ונעימה כשהמטרה היא להפוך את האמנות לנגישה יותר, להיחשף להתפתחות האמנים הוותיקים, לראות יצירות חדשות שלהם ולגלות אוצרות אמנות חדשים.
ניתן יהיה לרכוש יצירות אמנות במחירים המיוחדים ליום זה.
pnina shkedy  x
בין האמנים המוכרים
סולומון לבייב – פסל מוערך ברמה בינלאומית. עבודותיו מוצגות במקומות שונים בארץ וברחבי העולם. יקיר כרמיאל. מורה לתלמידים רבים בכרמיאל ובחיפה בשיעורים בהם הוא מחנך דור חדש של פסלים.
רפי בן סימון – אמן ב ה' הידיעה, העוסק בגילוף בעץ של סוגי הציפורים בדיוק מרבי, שלתחושת הצופה הם חיים ממש. היה בעבר יו"ר אגוד אמריקאית של מגלפי הברווזים ( יש דבר כזה) וזכה בהרבה פרסים על דיוק באמנותו
.ורה ובורים סטרלניקוב- מדענים מברה"מ לשעבר כבני למעלה מ 80 שהמציאו את עצמם מחדש באמנות. חוקרים וממציאים טכניקות חדשות., עובדים על אותה היצירה במשותף וחותמים עליה ביחד.
.פנינה טולדנו – אמנית רב תחומית. מציירת בשמן, יוצרת פסיפסים ותורמת בקהילה. פנינה היא אמנית מוערכת, יו"ר עמותת אמני כרמיאל העושה ימים כלילות לקידום האמנות ואמנים בארגון.
לאוניד שכטמן – מהנדס אוניות בן 83, שהגשים את חלום ילדותו, התחיל לפסל בסטודיו של סולומון לבייב,
והיום מפסל בעץ דמויות תנכיות מההיסטוריה רבת התהפוכות של העם היהודי ומנציח אותן בפסליו.
סאס מרדכי- הופך בעזרת דמיונו כל גרוטאת מתכת רגילה ליצירה מרגשת
הילל מילר – מוצא השראה בשורשים של עצי אבוקדו וגזרי עצים אחרים שהוא מוצא ביער
יעקב הלוי –מוותיקי הציירים בעיר, זריז מצייר כ 20 ציורים ביום
ועוד רבים וטובים אחרים.
רפי בן סימון
האמנים המציגים:
פנינה טולדנו ציור ופסיפס רחל נטע-אמנות מיחזור זכוכית ורשת,רח' צה"ל- כרמיאל שכונת המייסדים
סולומון לבייב פסל ערבה 70 -שכונה הדרומית
אלישבע צבר תכשיטים- גילון
פנינה שקדי פיסול קרמי- בז 22 שכונת מכוש
מרינה גלזמן תכשיטים, שרה אנוש גוזלי -מנדלות ומקרמה בשילוב חומרי טבע -אנקור 10 שכונת מכוש
ליאורה מינדלי- אמנות זכוכית תור 1/7
סאס מרדכי -פיסול בפסולת ברזל רמים 30 שכונה המערבית
אלכס הובר- צילום, ציפי אברמוב אמנית נייר- הדס 55/15 שכונה המערבית
יעקב הלוי- צייר מגידו 3/7
רפי בן סימון- פיסול בעץ מבצע נחשון 28 שכונת רבין
אילנה ליסוגורסקי -ציור חטיבת כרמלי 48/9 שכונת רבין
נטלי בסין- ציור נהריה רח זמיר 57
יוכי שן צור- אמנות זכוכית חטיבת עציוני 135/6 שכונת רבין
הילל מילר- פיסול בעץ בית העמק
ליאוניד שכטמן- פיסול בעץ כרמיאל
ורה ובוריס סטרלניקוב- ציור קולז' אסמבלז' כרמיאל
מרים ברמן- ציור משעול רקפות 31א


אתם מוזמנים לנצל את מזג האוויר הנעים של לפני החגים, לבוא, לטייל בעיר ולקחת חלק בחוויה אמנותית.
בין האמנים:
רפי בן סימון – אמן ב ה הידיעה, העוסק בגילוף בעץ של סוגי הציפורים בדיוק מרבי, שלתחושת הצופה הם חיים ממש. היה בעבר יו"ר אגוד אמריקאית של מגלפי הברווזים ( יש דבר כזה) וזכה בהרבה פרסים על דיוק באמנותו
.ורה ובורים סטרלניקוב- מדענים מברה"מ לשעבר כבני למעלה מ 80 שהמציאו את עצמם מחדש באמנות. חוקרים וממציאים טכניקות חדשות., עובדים על אותה היצירה במשותף וחותמים עליה ביחד..
פנינה טולדנו – אמנית מוערכת, יו"ר עמותת אמני כרמיאל העושה ימים כלילות לקידום האמנות ואמנים באירגון ( כ 90 אמנים מכרמיאל והסביבה) עוסקת רבות בהנגשת האמנות לאזרח הקטן.
לאוניד שכטמן – מהנדס אוניות בן 83, שהגשים את חלום ילדותו, התחיל לפסל באטליה של סולומון לבייב, בסטודיו והיום מפסל בעץ דמויות תנכיות מההיסטוריה רבת התהפוכות של העם היהודי ומנציח אותן היהודי.סאס מרדכי- שהופך כל גרוטאה ליצירה מרגשת, והלל מילר שעושה את אותו הדבר משורשים שהוא מוצא ביער.
אל תחמיצו דייט עם אמנים מקומיים ואמנים אורחים, ולרכוש יצירות אמנות אסתטיות ושימושיות שיעניקו ריגושים לנו ולמקבלי המתנות מאיתנו.
מחכים לכם!
ליצירת קשר ופרטים:
סדן הפקת אמנות
0559599005
או בדף הפייסבוק: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008479938310

הפקות אמנות בע"מ
חברת "הפקות אמנות בע"מ" מובילת הפקת תערוכות מקוריות ואירועי תרבות ייחודיים , גילוי אמנים, והתמחות באירועי אמנות פלאסטית. הפקת תערוכות ייחודיות על פי דרישה, עבודה מול עמותות למינוף ע"י תערוכות נושא, טיפול וייעוץ אישי קבוע ויום יומי במאגר של כ-1,000 אמנים בארץ ובחו"ל, התמחות באירועי אמנות גדולים ועבודה מול מוסדות תרבות נחשבים לשם קיום תערוכות במוקומותיהם. ניסיון בהפקת כ-180 תערוכות יחיד וקונספט לאורך השנים, ובחללים שונים בכל הארץ. התמקדות באמן עצמו, אישיותו , הביוגרפיה שלו וכיצד הוא יוצר. ליווי האמן/נית החל מבחירת חלל התצוגה, בחירת האוצרת, עיצוב ההזמנה, פירסום התערוכה ויחסי ציבור מאסיביים וממוקדים לקראת הפתיחה ,הנחיית אירועי האמנות ושיחי גלריה באופן קליל וקולח.