בייבי בום- חנות פופ אפ חדשה

בחורה עם מחשב נייד

נכון, רק אתמול עלה חלק א' של "פרוייקט התיקים הגדול", וברגעים אלו אני עובדת על חלק ב', אבל בין לבין, מנצלת חלון לשתף אתכן בחנות פופ אפ חדשה בדיזנגוף סנטר.

אתמול בערב נסגרה חנות הפופ אפ של גאלה שכתבתי עליה בשבוע שעבר, ובדרך נס (שכללה ככל הנראה עבודה אינטנסיבית במהלך הלילה), נפתחה הבוקר באותו המתחם בדיוק, חנות חדשה בשם בייבי בום שבה ארבעה מותגים ישראלים העוסקים בהריון, לידה ותינוקות, חוברים יחד למשך עשרה ימים לחנות פופ-אפ אחת.

המשתתפות-

ima – בגדי הריון קולים, נעימים ועמידים, מהיכרות אישית- ממליצה בחום. יתרון גדול של בגדי ההריון של "אמא", הוא שברובם הם כאלו שיוכלו לשמש אותנו גם לאחר הלידה ולהיראות נהדר.

לליס – מתנות לידה מעוצבות עם שם התינוק ולקראת פורים: קולקציית התחפושות החדשות לתינוקות 2013

שוגר – בוטיק שוגר אנד מור בתל אביב, בגדים ונעליים לילדים שמשלבים איכות נוחות וסטייל.

Heidi, עם הסלוגן- "אחרת, להיות אמא זה סתם תיק!", תיקים, אקססוריז ומלא מוצרים קולים לאמא הסטייליסטית. (והנה התחברתי לפרוייקט התיקים).

הנחות ופעילויות מיוחדות:

1. מחר- יום הבחירות ימוקם בחנות קלפי ויוגרלו 4 מתנות, אחת מכל מותג, בין הלקוחות.

2. בתאריך ה-27.1 תתארח תמר בן ישי, מלווה להפתחות הילד וכותבת בלוג ב"סלונה" להרצאה בנושא "אמא עירונית, קיימת או רק אגדה אורבנית" העוסקת בשילוב סטייל ואימהות בג'ונגל האורבני.

3. בתאריך ה-28.1 תתארח רוית חכים רז, בעלת המותג  "מוקו" יבואנית מותגים מניו זילנד. רוית תגיע עם שרשראות ענברים ותסביר על השרשראות מה היתרונות בלענוד אותם לקטנטנים ומה הסגולות של השרשראות, בנוסף ניתן יהיה לרכוש את השרשראות במקום

4. בתאריך ה29.1 תתארח  מירי כהן לסדנת סריגה בחוטי טריקו מוכנים ומגולגלים. מירי תגיע בשעה עשר וחצי ובמשך שלוש שעות תלמד להכין שטיחים וסלסלות בטכניקה קלה וממכרת. אין צורך בידע מוקדם ואין צורך להביא דבר. המחיר: 200 ש"ח כולל חוטים ומסרגה. ניתן לרכוש חוטים נוספים בסוף הסדנא. יש להרשם מראש. מספר המקומות מוגבל.לפרטים נוספים והרשמה: מירי 054-3969940  ענת 054-2499942

כל זה רק עד 30.1

בעמוד הפייסבוק של החנות תמצאו פרטים נוספים על המעצבות המשתתפות, ושפע תמונות של הפריטים שיוצאו למכירה.

הקונה נחמה בפייסבוק– למבצעים חמים, מכירות שוות ודברים יפים