ביטחון בהדברה

בחורה עם מחשב נייד

ביטחון בהדברה

שיטת הדברה ירוקה נחשבת ליעילה ויחד עם זאת לבטוחה, בשנים האחרונות נראה כי זו השיטה המובילה והמוכחת בתחום ההדברות.

יוצאים מהשאננות

שיטות הדברה רבות מבקשות להרחיק חרקים. בשנים האחרונות נוכחנו לראות כי שיטות הדברה שהוכיחו את עצמם כיעילות אמנם היו יעילות, אבל יחד עם זה הן היו מסוכנות. נראה כי השאננות שהייתה חלק מהדברת מזיקים, המציאות בה אנשים ביקשו לבצע הדברה הם חיפשו יעילות ולא בדקו את הבטיחות נעלמה לה, אנשים המבקשים להדביר היום את הבית, מחפשים את הבטוח לא פחות מאשר את היעיל.

מבטיחים בטיחות

 אחת השיטות המבטיחה יעילות ויחד עם זאת בטיחות, זו שיטת הדברה ירוקה. הדברה ירוקה אינה מורכבת מחומרים כימיים רעילים, כמו ההדברות האחרות, היא מורכבת מחומרים טבעיים המוכרים כמרחיקים חרקים, או ככאלו שמזיקים לחרקים, כך שכאשר מדבירים בשיטה זו ניתן להיות בטוחים כי החרקים יתרחקו ולא יחזרו שוב. שיטה זו בשל היעילות שלה מבטיחה יותר מכל את ההרחקה שלהם באופן מידי.

תוצאות במקום

 אם במקרים רבים של הדברה יש סבלנות לבני הבית להמתין עד שההדברה תועיל, הרי במקרה של הדברת ביוב הטיפול צריך להיות יעיל באופן מידי, כאשר 'מכת ג'וקים' מתרחשת בצינורות הביוב, אין אפשרות להמתין, כל חורי הביוב מוצפים בג'וקים וכל אימת שנהיית חשיכה הם יוצאים ומטיילים בבית, מיותר לציין את הרגשת הבחילה כאשר מתגלה ג'וק מטייל בבית בשעות הלילה. אין ספק כי הדברה יעילה באופן מידי חייבת להיות דרישת סף והדברה ירוקה עונה על הקריטריונים ואכן מוכיחה את עצמה לאלתר.

מתאימים לכל גיל

במקומות בהם נמצאים ילדים שהדברה רגילה עשויה להזיק לריאותיהם הצעירות או אנשים הסובלים מבעיות נשימה כאלו ואחרות, הדברה ירוקה הינה האפשרות היחידה על מנת להבטיח שלא ייגרם נזק מההדברה ושהביטחון בנוגע להרחקה ויחד עם זאת לבטיחות יהיה מובטח, הדברה ירוקה המותאמת בצורה ישירה לבעל החיים ומורכבת מחומרים אורגניים הופכת להיות השיטה המקובלת ביותר במקומות ציבוריים ונחשבים.

 להדביר בטוח זה להדביר ירוק.