"ביופט" מזון לחיות " Schesir" לכלבים וחתולים .

ביופט, יצרנית מזון הכלבים "בונזו" ומזון החתולים "לה קט", משיקה בימים אלה מזון בוטיק איטלקי יבש לחתולים Schesir
המתאפיין באיכותו ומכיל רכיבים מן הטבע ללא הורמונים, ללא כל תוספי טעם וצבע וללא חומרים משמרים

בחורה עם מחשב נייד

 חתולים 4

" Schesir"

 

 חברת "ביופט" המובילה בתחום המזון

והאביזרים לכלבים ולחתולים בישראל –

משיקה מזון בוטיק איטלקי יבש לחתולים .

 

הפעם יש לי עניין מיוחד בנושא, מזון יבש לחתולים. בביתי מתרוצצים להם ארבעה חתולים מקסימים, "מישמש", "בלו", "טייגר" ו – "דיי" החיים להם בנחת חיי נועם ושלווה.

זוהי, כמובן, קבוצת המיקוד שטעמה מהמוצר החדש, מזון בוטיק איטלקי יבש, איכותי ובעל טעימות גבוהה, ללקק את האצבעות.  סליחה … את הכפות …  התוצאות של מיבחן הטעימה הין נפלאות :  החתולים פשוט גמרו את המנות ואף דרשו עוד, ודעו שהם בררנים ביותר ורגילים רק לטוב ביותר !

ביופט, יצרנית מזון הכלבים "בונזו" ומזון ה,משיקה בימים אלה מזון בוטיק איטלקי יבש לחתולים Schesir המתאפיין באיכותו ומכיל רכיבים מן הטבע ללא הורמונים, ללא כל תוספי טעם וצבע וללא חומרים משמרים . 

87% מבעלי חיות המחמד בישראל תופסים את חיית המחמד כחלק מהמשפחה* ומיחסים חשיבות גבוהה למתן תזונה בריאה ואיכותית לחיית המחמד שלהם

ליין המזון היבש לחתולים ""Schesir, המושק בימים אלו בישראל, מכיל מגוון של כ 7 מזונות בוטיק לחתולים: חתלתולים, בוגר עוף, בוגר דגים, סניור, הירבול, סטרילייזד עוף וסטרילייזד חזיר, המאפשרים התאמה למגוון צרכים וייחודים בכך שמכילים מקור בודד של חלבון מן החי, מה שמאפשר התאמה גם לחתולים רגישים.

המותג "Schesir" הינו מותג איטלקי פורץ דרך בתחומו אשר מציע מוצרי תזונה איכותיים לשוק חיות המחמד. כל מוצרי החברה מיוצרים מחומרי גלם נבחרים: דגים מהים הפתוח, עוף שגדל ללא הורמונים ומאודה בתהליך ידני עדין ומוקפד ללא כל תוספי טעם, צבע או חומרי שימור. המותג "Schesir" הינו מותג איטלקי פורץ דרך בתחומו אשר שם דגש על טבעיות מוצריו, כחלק מתפיסת עולם שלמה המכבדת את כדור הארץ, את הטבע ואת בעלי החיים. המותג שזיר מקפיד על אתיקה ועל שמירת הקיימות תוך ניטור מתמיד של טביעת הרגל הפחמנית שלו.

בת-אל ישי, מנהלת השיווק של חברת "ביופט": "כחברה מומחית ומובילה בתחום המזון לכלבים וחתולים, אנו גאים לספק לקהל לקוחותינו מוצרי מזון איכותיים המיוצרים תוך הקפדה על שמירת איכות הסביבה. בשנים האחרונות ביופט שיווקה את מעדני ה 85 גרם של שזיר בהצלחה רבה ואני בטוחה שהרחבת הליין והוספת מזונות הבוטיק היבשים של שזיר יתקבלו באהבה אצל החתולים ובעליהם."

 חברת ביופט בע"מ, מקבוצת מוצרי מעברות בע"מ, הוקמה בשנת 1972, והינה חלוצה בישראל בתחום ייצור מזון יבש לכלבים ולחתולים.למעלה מ-40 שנה עוסקת ביו פט בפיתוח, ייצור ושיווק של מגוון מוצרי מזון לבעלי חיים וביניהם בונזו ולהקט, אקאנה ואוריג'ן. ביו- פט מעסיקה כיום כ-70 עובדים בארץ, במחלקות מחקר ופיתוח, ייצור, שיווק, מכירות וייצוא.

 *ע"פ מחקר אומניבוס של הגל החדש 2015

ניתן למצוא את מגוון מוצרי שזיר יבש במשקלים של 1.5 ק"ג ו15 ק"ג בחנויות המחמד המובחרות.

מחיר מומלץ לצרכן 1.5 ק"ג: 89-94 ₪,  15 ק"ג: 349-359 ₪

ערכה לבנה רייזר – LEVANA REISER

צילומים באישור היח"צ יפה אפרתי תקשורת