בידוד, לבד ותכשיטים

כשהחושך פתאום מופיע, שימו לב לאור. המשפט הזה מלווה אותי זמן רב וגורם לי להיות קצת יותר אופטימית גם כשאני מרגישה הכי לבד בעולם. התקופה הלא פשוטה הזאת גרמה לי פעמים רבות להרגיש לבד. כמו כולם, גם אני חוויתי מספר בידודים שגרמו לי להתרחק מהמשפחה, מהחברים ומהאהובים שלי.

כשהחושך פתאום מופיע, שימו לב לאור. המשפט הזה מלווה אותי זמן רב וגורם לי להיות קצת יותר אופטימית גם כשאני מרגישה הכי לבד בעולם. התקופה הלא פשוטה הזאת גרמה לי פעמים רבות להרגיש לבד. כמו כולם, גם אני חוויתי מספר בידודים שגרמו לי להתרחק מהמשפחה, מהחברים ומהאהובים שלי. אשקר אם אגיד שידעתי מה לעשות ואיך לעודד את עצמי בכל רגע נתון. אבל רציתי לתרום קצת מהחוויה האישית שלי ולנסות לעזור לכל מי שחווה את הרגשות הללו בגלל בידוד או בגלל כל סיבה אחרת.

אז קודם כל נעים מאוד, נועה! (לא באמת אבל זה שם שאני ממש אוהבת). אני בתחילת שנות ה20 שלי וכמו רוב האנשים כיום אני מובטלת או כמו שנהוג לומר, בחל"ת. יצאתי לחופשה ללא תשלום לפני כמעט שנה וכיום אני כן מקבלת משכורת מהמדינה שמאוד מספיקה לי אבל חסר לי כל הקטע הזה של ללכת למשרד ולראות את כל הקולגות שלי. כמובן שבהתחלה היה ממש מגניב ודיי נהנתי מכל הקטע הזה של לקבל משכורת מבלי לעשות כלום. הלכתי לים המון (אני שוכרת את הדירה הכי מגניבה ביקום ליד פרישמן), כל ערב עשינו ישיבות עם חברים ובעצם חזרתי לחופשה אחרי צבא שניה בחיים שלי.

כמובן שכמה שזה נשמע מושלם מהר מאוד הבנתי שזה לא ככה. החופש הזה התחיל לשעמם אותי. כל פעם חבר אחר נכנס לבידוד. הרבה חזרו לגור עם ההורים ונשארתי דיי לבד. מצב הרוח שלי הלך והדרדר מיום ליום. לא אקרא לזה דיכאון אלא יותר כמו מורת רוח. שעמם לי כלכך. ראיתי כל סדרה וסרט אפשרי בנטפליקס ובאמת שכבר לא היה לי מה לעשות.

אז איך בעצם יצאתי מהדיכאון הזה? זה אולי ישמע לכם קצת באנלי אבל מה שמאוד עזר לי זה בעצם להישאר עצמי. אני אחשוף עכשיו משהו שמבחינתי הוא מאוד אישי אבל חשוב לי לספר אותו. אחד מהדברים שדיי הזנחתי בתקופה הזאת היא את הדבר הכי חשוב לי.. את עצמי! חודשים שלמים שכמעט ולא ראיתי את עצמי מאופרת ועם בגדים אחרים מאשר הפיג'מה שלי. כמה שהיא הכי מושלמת בעולם אבל עדיין זה לא היה כל כך בריא להיות כך. אז הדבר הראשון שעשיתי בכדי להבריא את הנפש שלי זה להתחיל להתלבש כל בוקר. לא משנה אם יש לי או אין לי מה לעשות.

דבר שני. הזנחתי קצת את הדבר שאני הכי אוהבת בעולם וזה – תכשיטים!!! יש לי פטיש אחד בחיים וזו האהבה שלי לתכשיטים ושעונים 🙂 מצאתי חנות מושלמת שמוכרת תכשיטים מושלמים לנשים – זיפ זיפ תכשיטים

אז ככה זה הסיפור שלי על רגל אחת. אם מישהי או מישהו מרגיש כמוני – תכתבו לי כאן בסלונה לפרטי. מקווה שאוכל לענות לכולם.

 

אוהבת "נועה"