ביג פאשן – BIG FASHION – הקניון הגדול באשדוד

בחורה עם מחשב נייד

pizap.com14283457159531

ביג פאשן אשדוד             

השאיפה והרצון להביא לארץ את פיסגת  הטרנד העכשוי – בעולם האופנה והלייף סטייל – כאשר הם משולבים במיגוון הצעות בידוריות – והכל שזור ומשולב במיתחם חד קומתי מושקע ושופע אטקציות, הם ביסוד קניון המותגים החדש אשר ניפתח זה עתה בעיר אשדוד.

pizap.com14283522699061

מדובר במרכז קניות המשתרע על שטח של 60 דונם, כשיטחה של עיירה קטנה, אשר תחתיו ממוקם חניון הכולל אלפיים מקומות לחנייה בחינם.

מיקומו של הקניון החדשני בכניסה לעיר, מבטיח נגישות קלה ומהירה והוא ישרת פלח אוכלוסייה של העיר עצמה, היא העיר החמישית בגודלה בישראל, יחד, כמובן, עם מבקרים מכל האזור ואף מרחוק, אשר יראו בו מרכז קניות עם בילוי ויתענגו על שפע הצעותיו.

pizap.com14283534233591

הקונספט שביסוד הקמת המרכז בצורתו זו שואף את עוצמתו מן המגמה הכלל עולמית בתחומי מרכזי הקניות וגישת ה- "לייף סטייל" והוא תוכנן ע"י משרד האדריכלים משה צור כאשר בצד מיגוון החנויות ושפע המותגים המובילים בעולם האופנה וסיגנון חיים, קיימים מתחמי בילוי והסעדה, בתי קולנוע, אזור פעילות לילדים ומשפחות, בריכות נוי אקולוגיות ואטרקציות נוספות. ממש עולם קטן של כיף והנאה ליחיד ולמשפחה.

ואכן כבר הבטיחו את מקומם במרכז מותגים ידועים ומובילים בעולם האופנה כ- H&M, "פוקס" ו-"קסטרו" וכן רשת בתי הקולנוע "סינימה סיטי" אשר שכרה במקום 3,500 מ"ר בהם תפעיל קומפלקס של אולמות קולנוע להנאה ובילוי של שפע המבקרים. 

היזם ומקים הרשת הינו יהודה נפתלי אשר החברה שלו כבר מחזיקה עשרות נכסים מניבים בארץ ובארה"ב אשר תפיסת הקנייה השלטה בהם הינה סמיכותם לצירי תנועה ראשיים ושפע והצע מגוון של מוצרים ומותגים.

pizap.com14283492380781

אך אין, כידוע, כהתרשמות אישית ודבר לא יחליף את מראה העיניים ולכן הגעתי למיתחם המפנק והמושקע הזה יחד עם עמיתים, בלוגרים ועיתונאים, כאשר אנו מוזמנים, תחילה, לארוחת בוקר מפנקת וטעימה במסעדת  BIGA כולל שירות נפלא .

pizap.com14283546155001

שניים מבחירי החברה, בועז דריקס המנכ"ל ו-חי גאליס הסמנכ"ל, קיבלו את פנינו ותיארו בפנינו את שאמור לקום ולהתממש במיתחם ואנו טיילנו לנו בשדרות החנויות כאשר אנו מוקפים במיטב המותגים, פריטי הלייף סטייל ומוצרים של אופנה וטיפוח.

זוהי חווית קניות השזורה בבילוי, המשרה הרגשה כפית, נינוחה ונעימה המזמינה אותך לבוא שוב.

עתה עובר הכדור אליכם : הכנסו למכונית המשפחתית, בחפשת חוה"מ פסח בואו ליום של כיף וקניות מפנקות ומובטח לכם כי תהנו מן החוויה ואף תחזרו לבקר ולקנות … תתחדשו.

לאתר הבית לחצו כאן.

לדף הפייסבוק לחצו כאן .

כתבה וצילמה LEVANA REISER