ביג לייק ל – LINK

יוני, אמצע תל אביב, אמצע השבוע, שעת אחה"צ, פקקים, חום קיצי, לחות מעיקה, פגישה, בניין לבן, הפתעה, אואזיס בלב העיר, Link hotel & hub

בלוגריות סלונה הוזמנו להתחבר, להכיר ולעבוד – השילוב הקולע במקום המושלם.

כמעצבת פנים שחולמת לעצב בתי מלון קטנים, הסתקרנתי לראות את המקום, הרי אין טוב ממראה עיניים, וכך לבשתי את שמלת הנקודות האדומה ויצאתי לדרך.

ביום שלפני המפגש, השתתפתי בכנס ה-7 לעיצוב בתי מלון שם שמעתי בצירוף מקרים מפתיע את הרצאתה המרתקת של דנה לייטסדורף מעצבת מלון Link מרשת מלונות דן, על הקונספט, על ההשראה ועל העיצוב הייחודי של המלון.

בדרכי פנימה עצרתי כמובן לצלם וגיליתי בתמונה את הבניין שמשתקף בדיוק בתוך האות N, קומפוזיציה כמעט מושלמת.

הכניסה לבניין הלבן והבנאלי למראה, לא מרמזת ולו בקצת על ה"אקשן" הצפוי לי בתוך המלון.

edfצילום: פני רבינוביץ

בכניסה למלון ישנו בית קפה המיועד לאורחים ולעוברים והשבים ובו מסך ענק עם מידע עדכני על תל אביב, ואלמלא השלט בחזית היה אפשר לחשוב שהגעתי לבניין משרדים משעמם.

אבל מלון Link רחוק מאוד מלהיות משעמם, להפך. המקום הוא בדיוק כל מה שבעלת עסק עצמאי צריכה לקיום יום עבודה פרודוקטיבי, מפגשים עם לקוחות ומפגשי נטוורקינג. במלון יש מרחבי עבודה משותפים, חדרי ישיבות ואת כל העזרים הטכנולוגיים שהופכים את העבודה מחוץ לבית או למשרד לפרודוקטיבית במיוחד. ישנה אפילו אפליקציה ייעודית המשמשת את האורחים לא רק לצ'ק אין ואאוט, אלא גם להפעלת המסכים, לשליטה על המתרחש בחדר וגם כמדריך וירטואלי מעודכן לתל אביב ולכל המתרחש בה.

גרם מדרגות צהוב ושחור שעושה חשק להתגלש עליו, מוביל אותי לקומת הביניים שם נמצאים אזורי אירוח, וחדר עישון מפנק.

davצילום: עצמי

עוד חצי קומה למטה, אני מגיעה לקומה 1-, שם נמצא הHub- המפתיע ו"ואוו". נכנסת לדרמה מעוצבת, מרגשת ומרתקת של צבעים, חומרים, טקסטורות, אומנות, גרפיטי, בר משקאות, מסעדה, אוכל, בית קפה, הכל מתערבב בעיניים בנינוחות מפתיעה. במקום יש אווירה תוססת מצד אחד שמצליחה להיות בו זמנית גם רגועה.

לוקח לי כמה דקות לעכל ולקלוט את ההתרחשויות השונות ואת כל העושר הזה ובסיבוב בחללים השונים מגלה בר משקאות שבו מוגש קוקטייל ייחודי לכל קומה, אזור משחקים עם שולחן סנוקר, חדרי ישיבות סגורים המושכרים לפי שעות, אזורי ישיבה שונים מצוידים לעבודה, לימוד, ישיבות עסקים ועמדה לטעינת טלפונים.

דנה לייטסדורף שילבה בסינרגיה מושלמת חומרים וטקסטורות שעל פניו אינם מתאימים האחד לשני ויחד עם זאת השילוב ביניהם מעורר מחשבה, מפתיע ומרגש כאחד.

במלון 9 סוגי חדרי ישיבות, חדר כושר מצויד, ספא, חדרי כביסה, ייבוש וגיהוץ לנוחות האורחים.

Screenshot_20190626_205230צילום: גלית סבג

האורחים והקהל הרחב יכולים ליהנות מ-8 סוגים של ארוחת בוקר שמוגשות במלון, שמקפיד על קונספט meatless ואינו מגיש בשרים.

הרגשתי שאני בסיור מרגש במוזיאון לאומנות עכשווית, כאשר בכל קומה מיוצג על ידי אומן גרפיטי אחר ובו זמנית, במרחב עבודה מתקדם, מעורר השראה ומזמין אין ספור הזדמנויות.

לאחר הסיור המשעשע והמרתק ירדנו ל-hub, פונקנו בנשנושים והתיישבנו לשמוע את ההרצאה המרתקת של מלי אבן חן "לא תדרשי לא תקבלי".

Untitled designצילום: עצמי

אז אם אתם מחפשים מקום מפגש, עבודה, מפתיע, נעים, מקצועי מכבד, בועט, רגוע, שיקי, מסוקס, המקום לפגוש, להתחבר להכיר ולהתערבב פשוט תגיעו למלון LINKTLV#

תזמינו קפה עם חלב רגיל/ שקדים/ סויה או סנדוויץ' מעניין ותתחילו לעבוד.

אני בטוח אהיה שם במשחק סנוקר, על הבר, עושה קפה או בישיבה עם לקוחות.

Screenshot_20190626_192046צילום: גלית סבג