ביבי נתניהו, תיק 4000 פרשת בזק: האומנם הגיע הזמן להיפרד?

מאיין שואב ביבי נתניהו כוחות להתמודד מול כל האתגרים הניצבים בפניו, במיוחד העמדה לדין בגין תיק 4000? עתידות לפי מפת לידה- מה מגלה על תקופה זו -12.18? סקרנים? כנסו כאן

bibi 

יש דברים שאף אחד לא ייקח מראש הממשלה ביבי נתניהו: יש לו כריזמה, איש תקשורת מעולה, מייצג את ישראל בעולם בכבוד וגם יודע להשיב מלחמה כשצריך. היום 12.2018 הוחלט על העמדה לדין בגין תיק 4000 פרשת בזק...מאד מסקרן, מאיין שואב הוא כוחות להתמודד ולהכריז שוב ושוב: "לא יהיה כלום כי אין כלום!"… וגם- מה ילד יום? את התשובות נקבל מתוך מפת לידה, נומרולוגיה קבלית…

מהי הפרשנות הקבלית של השם בנימין\ ביבי נתניהו?

השם מעיד על אדם מעמיק וחקרן. הוא רגיש, עדין נפש ויש לו יכולת ניתוח והתבוננות מעמיקה. קיימת נטייה לאהוב או לשנוא באופן קיצוני. השם בנימין מצביע על צניעות וענווה ומצד שני רוצה להיות בעמדה גבוהה בה יוכל להשפיע, להיות חזק ועשיר ולהחליט עבור האחרים. יש בו טוב לב, הוא רוחני ואינו נוטה לחיכוכים מיותרים. יודע לשלוט ברגשות שלו ואינו אוהב לחשוף אותם. אוהב מאד את מנעמי החיים, ויודע לנצל אותם כאשר מוגשים לו בצלחת.

 עוד היבטים על השם בנימין עפ"י הקבלה.

שורש הנשמה של ביבי נתניהו מצביע על היותו פילוסוף הבא להפיץ יידע לאחרים, ובמקביל צריך ללמוד לשתף אחרים בחוויות הפנימיות שלו. הוא מתחבר למשמעות החיים, והנשמה שלו באה ללמד שאהבה היא יושר- ובמקביל, הוא צריך ללמוד שאהבה היא מעשיות ונאמנות.

כוכב שולט מצביע כושר מנהיגות ואדם אמיץ מטבעו. הוא רואה מטרה ומסתער עליה ללא מורא ובאומץ לב. הוא חבר נלהב ואוהב לתמוך ולעזור. ילדותי וחינני, יודע לסלוח. נתניהו אדם מיני ומחפש תשומת לב כמו ילד קטן.

עולם שולט מבחינה קבלית, נתניהו שייך לעולם האצילות ולרובד הרוחני הגבוהה. הוא אינדיבידואליסט ויוצא דופן.

מפת לידה עפ"י תאריך לידה 21.10.1949, מה היא מספרת על ביבי נתניהו?

מספר יום בפן הבונה מצביע על יכולת להתחבר למודע ותת מודע ולהגיע לאיזון בחיים. יכולת להתחבר לצד הנשי והגברי שבו. יש לו ביטחון עצמי רב, זורם רגשית ומשתף פעולה. בפן המעכב, קושי עם נחישות והחלטיות. נשלט ע"י הצד הנשי, התלבטויות ורגישות לאגו.

מספר גורל בפן הבונה מצביע על כושר מנהיגות, אידיאלים גבוהים, נתינה עם רגישות גבוהה שמזינה הרבה רעיונות יצירתיים. בפן המעכב מושפע מדעות מנוגדות, מאנרגיות שליליות ובורח מהתמודדות אישית ורגשית. יש לו יכולת לספוג את כאב הזולת, יוצר הגנות ומטייח את הכאבים שלו.

גלגול קודם עפ"י אסטרולוגיה קבלית – מה מגלה על ביבי נתניהו?

זיכרון נשמתי\גלגול קודם מצביע על היותו "עקר בית" מאחורי הקלעים בלי יכולת להשפיע. תחושה של חוסר זהות עצמית ורצון לקבל הכרה מבחוץ. התנהלות זו גורמת לו להתלבטות כרונית ורצון לרצות את הזולת. בגילו המופלג- איך הוא מתגבר על אתגר זה? באמצעות חיבור לעוצמות והחוזקות  שבו, והתנהלות ממקום של החלטיות, נחישות ואסרטיביות.

ביבי נתניהו: מה מבשר העתיד בעניין תיק 4000 פרשת בזק? האומנם הגיע הזמן להיפרד?

פסגה ואתגר מצביע על כך שיש ביכולתו לשחק במשחק החיים, ולתמרן בין משפחתיות ורצון לשרת את הציבור. קיים פוטנציאל לבעיות בתפקוד הציבורי והזוגי, ובתקופה זו עד סוף ימיו, עליו להיזהר ולהישמר ולא לעשות דברים לא חוקיים. אם פועל לא ביושר- יש סיכוי שייתפס וישלם על מעשיו.

שנה אישית מיום ההולדת 10.18מצביעה על  שנה של חשבון נפש מעמיק, וקבלת תובנות. שנה מזוהה עם רוחניות והתפתחות הנשמה, לצד אשליות מתנפצות. בשנה זו עליו להיזהר מלהגיע להחלטות שעשויות להיות שגויות.

ביבי נתניהו – תחזית אישית לפי השם בנימין, מה מגלה לנו?

עתידות לפי הקבלה מצביעים על האות האחרונה בשמו המשפיעה עליו בין הגילאים 67-72. ז"א שאירועים משמעותיים של סיומים והתחלות חדשות קורים בחייו. תקופת השיא היא בגיל 69.5. עכשיו 12.2018!

לסיכום- מפת לידה נומרולוגית קבלית אכן מאשרת, שלא פשוט לבנימין נתניהו בתקופה זו. פעל לא ביושר ומועמד לדין. שנה אישית מאתגרת. אות אחרונה משפיעה עליו ומצביעה על סיומים. הקדמת הבחירות ל-3.2019 לא פועלת לטובתו של ביבי נתניהו, וכן –  יש מצב שייבחר, אולם החשש הוא שעלול לסיים את הקדנציה טרם זמנה.

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

 

מקורות:

נפתלי פרום- ספר השמות המלא לפי הקבלה

ניר גוטליב- הסודות, הנומרולוגיה הקבלית וכוח האותיות

***************************************

מאמרים נוספים הקרובים לנושא…

האומנם הסתיים עידן נתניהו \ שרה נתניהו?

בנימין נתניהו- כל האמת מחקירת מפת לידה נומרולוגית קבלית

שרה נתניהו- מה מסתתר מאחורי מפת לידה של הפסיכולוגית?

יאיר נתניהו: תתבגר ילד, לא מתאים לך!