בט מידלר האחת והיחידה אכן גם הנדירה ~

בט מידלר כוכבת ענקית . התמזל מזלי ועיצבתי לפני 28 שנה את חדר התינוקות של סטלה ,שהיום כבר בת 27. לכבוד היה לי לפגוש אותה ,להכיר אותה אישית ,ולה להיות חלק מאד חשוב בהתפתחות העסק שלי שהיה אז בחיתוליו עם מדד ביטחון עצמי שלי שואף לאפס. היא אמרה לי ואת זה לא אשכח: "המתנה של אמן אמיתי ,היא חוסר היכולת לראות את האומנות שלו כפי שאחרים רואים אותה" כששאלתי אותה באם היא בטוחה שהיא באמת אוהבת את הסט של התינוקת, היא ענתה לי "איזה מזל שאני שחקנית ולא מעצבת היה יוצא לי מיש-מאש .את כשרונית כמו כל היהודים שחושבים מחוץ לקופסא" אהבתי אותה והיו מצחיק איתה היא ממש כמו בהופעות ובסרטים. אני אומרת לכם ,החיים שלי יותר טובים מהצגה.

אז יומן הפנסיה בניו יורק ממשיך .  מה זה נהנית מחר, עדה חברתי מפלורידה מגיעה לשבוע .נכייף נלך לראות הצגה של עם תום הנקס נטייל במטרופוליטן, שייט לפסל החרות וכייפים של ניו יורק עם חברה איכותית וזורמת.

בפוסט הקודם סיפרתי לכם על בט מיידלר ,שאני רוצה לראות אותה בברדווי, בהופעת יחיד . אמרתי לעצמי  "יאללה ,נו נאוה לכי על זה , תשלמי, תהני לראות אותה "  המחיר לא היה נורא כל כך: 97 דולר. מדהימה, מצחיקה, זורמת ,קולחת ממש אדירה!! חביב היה ש"גנבתי" תמונות בסוף,  כשצלמתי כשאמרו שאסור. מי יגיד לי לא לצלם? נו,באמת..כולם עם מסכים זוהרים ואומרים לא לצלם. אז היה שווה.

חשבתי על זה שחבל שלא צילמתי אותה בשנת 1986, כשהכרתי אותה.  אבל אז לא היתה לי מצלמה ולא היה נהוג להצטלם בדיבוק הצילומים של 2013.

הידיעה שהכרתי אותה אישית, היא כפיית, למרות שבסוף כולם אנשים.

מצאתי לכם "קליף" שלה בהצגה,  איך אני בשבילכם? גם לברודויי אני לוקחת אותכם. בשבוע הבא ההצגה ננעלת  30.6 למי שתספיק…

מצחיקה וחמה לקהל~

צלמתי למרות שהיה אסור…. מה אסור באמת??

יום טוב ישראל מהפנסיונרית המכייפת~

נאוה רייץ
Tel Aviv born , living in the USA since 1982 a mother of two boys Ariel 23 and Jordan 21, will live partly in new york city , Amsterdam and mainly Tel Aviv .after a brain surgery in 2012, early retirement from my line of work as a baby bedding designer at www.navasdesigns.com ,attached to dutch guy Albert ~ ~ love my new life in Hebrew and English~