בטוב טעם

בשיאו של שבוע מקומי חדשותי קשה החלטתי לקחת פסק זמן מהניוז ולבוא לפתיחה של סניף טיב טעם שבחוצות המפרץ. להפתעתי, בזבוז זמן זה דווקא לא היה

זה היה שבוע לא פשוט, בלשון המעטה, באזור חיפה והקריות. הדיווחים הממשיכים על עוד מחקר או דליפה באזור המפרץ כשאתה כבר תוהה אם אתה גר בבועה של זיהום אויר וכמובן הסיפור של מותו של סלומון טלקה ז"ל שעוד לא התאוששנו ממנו לגמרי. בעת כתיבת שורות אלו, המחאת העדה האתיופית מאיימת להתחדש כי זה לא נגמר עד שזה לא נגמר.  תוסיפו לזה את פקקי התנועה וחסימות הכבישים בצמתי האזור ותבינו למה לא רק שלא התחשק לי לצאת מהבית, אלא יותר שקלתי להגלות את עצמי לארץ רחוקה, גם אי נופש יתקבל בברכה ויפה דקה אחת קודם.

ביום רביעי שעבר, בשיא הדרמה, הוזמנתי לפתיחת הסניף החדש של טיב טעם בחוצות המפרץ. לאור כל הכתוב לעיל, לא השתוקקתי ללכת לשום מקום שקרוב לצומת כלשהי, או שיש בו ריכוז רב של אנשים אבל מכיוון שאני מכירה את הסחורה שנמכרת ברשת הזו והייתי סקרנית, כי כאלו אנחנו העיתונאים, סקרנים (אם אנחנו טובים) נחה עלי דעתי והגעתי לשם.

בימי שגרה המיקום של הסניף החדש הוא נהדר. אתם יכולים לקפוץ לשם בעודכם יורדים מהאוטובוס או המטרונית כי זה נמצא בחלק שקרוב לכביש הראשי (ליד הסופר פארם) וחניה לא חסרה שם.

מימין חיים חורש חגי שלום  ומשה רוזנבלום צלם בן בן פרידמן

 

מסתבר שזהו הסניף ה-40 של הרשת . לכבוד האירוע הסניף קושט ועוצב במוטיבים של חגיגת קיץ וכלל בר משקאות ענק לצד דוכני אוכל מכל העולם. האירוע החל בקוקטייל חגיגי, קביעת מזוזה וגזירת סרט .  מקומות מסוג אלו, שקשה להגדירם סופרים כי הם יותר מעודנים בעיני, בדרך כלל כוללים מוצרים איכותיים. אני למשל ניסיתי פסטה, שמן זית, ארטישוק בצנצנת ורוטב עגבניות שרכשתי שם והם היו מוצלחים. תאמינו לי, אם אני מכניסה פסטה הביתה זה צריך להיות אירוע חריג .

את האירוע פתח חגי שלום, בעלי טיב טעם שאמר: "אנו גאים להשיק את סניף הדגל של טיב טעם בצפון הארץ, במיקום אסטרטגי על ציר תנועה מרכזי המנקז טראפיק גם מאזור הקריות ומחיפה. לדבריו: הסניף ישתרע על שטח של כ- 1,200 מ"ר, ונפתח בהשקעה הנאמדת בכ- 8 מיליון שקלים. זהו הסניף הראשון בארץ שישיק את תפיסת המחיר החדש של טיב טעם – אלפי מוצרים זולים במחירים קבועים מהלך שאחריו יושק בכל סניפי הרשת בישראל".

חיים חורש מנכ"ל מתחם חוצות המפרץ אמר: "אני רואה בטיב טעם כמעדניה חובקת עולם, אשר תהפוך את מיטב התוצרת הבינלאומית לזמינה כאן בצפון לטובת מגזרים רבים מחיפה, הקריות והסביבה, אשר מצפים למגוון התוצרת מרחבי העולם."