בחירת שרשראות לגבר

תמונה של בנאדם עם שרשראות לגבר

■ הגבר הישראלי בשנים האחרונות נהנה ממגמת שינוי בכל הנוגע לאופנה ואקססוריז ■   אם בעבר התכשיט היחיד שהיה גבר עונד היה ברוב המקרים שעון והגורמט שקיבל בבר מצווה, כיום המגמה שונה ומעצבים ורשתות האופנה הגדולות החלו לייצר מידי שנה ליין תכשיטים המיועד לגברים ■  

 

כותבת בר כהן

כיום כאשר עושים בחירת שרשראות לגבר, יש מבחר דיי גדול של פריטים שמהם ניתן לבחור ויותר מכך, ניתן להתאים שרשרת לכל הופעה.

◄ איך עושים בחירת שרשראות לגבר בצורה נכונה?

בבחירת שרשראות מיוחדות לגבר חשוב לשים לב למספר דברים. הדבר הראשון הוא להבין מי הגבר שבשבילו אנו מתאימים את השרשרת. האם הוא יעדיף עיצוב עדין וסולידי או עיצוב בולט ויותר מסיבי. כמו כן, כדאי להבין למה אנו מייעדים את השרשרת, האם זו שרשרת שתשמש אותו ליום יום או שרשרת שתותאם להופעה מסוימת. לאחר שתענו על שאלות אלו תוכלו לבחור את השרשרת הנכונה עבור הגבר שלכם. אם השרשרת נקניית לצורך מתנה, תוכלו לקנות הופעה מסוימת ולהוסיף את השרשרת כשדרוג מרענן להופעה כולה. זו ללא ספק תהיה מתנה ייחודית מאוד שכיף לקבל ביום הולדת או אירוע משמח.

תמונה של בנאדם עם שרשראות לגבר

◄ סגנונות עיצוב שרשראות לגבר שפופולאריים היום

כיום ניתן לראות מספר סגנונות של שרשראות לגבר. יש את השרשראות הקלאסיות שמתאימות לכל אופנה. הן עושיות מתכת זהב או כסף אליהן מתווסף תליון בצורות שונות- מגן דוד, תליון מזל, תליון אינפיניטי ועוד. ניתן לשבץ זרקונים או יהלומים על התליון. טבעות השרשרת מגיעות בגדלים שונים מטבעות קטנות במיוחד ועדינות ועד גדולות מאוד. שרשראות נוספות עשויות מחוט עור בגווני שחור או חום הכוללים שילוב של קשירות מיוחדות וחרוזי כסף עליהם ניתן לחרוט או לשבץ אבנים. סגנון נוסף שרווח כיום הוא שרשראות בשילוב חרוזים שחורים. זוהי שרשרת בעיצוב סולידי המתאימה לכל הופעה.