בחירות 2019, מועד ב'

צאו להצביע, כדי שלא יהיה מועד ג, כדי שלא ניכשל גם הפעם.

בחורה עם מחשב נייד

אמא למי את מצביעה הפעם? שאל הגמדון בדרך לאימון כדורסל לפני שעה. לא יודעת, עניתי. אני הייתי מצביע לליברמן. הוא אומר פתאום. למה? (מודה שזה הפתיע אותי קצת). כי הוא עושה את מה שהוא אומר, ומספיק ביבי. הוא ראש הממשלה היחיד שאני מכיר. והוא לא טוב לנו.

רן, הידוע בכינויו הגמדון (רק לעוד 3 סמ עד שיגיע לגובה שלי), עוד לא בן 14. והוא לא מכיר ראש ממשלה אחר. ביבי ראש הממשלה ממרץ 2009. וזה עוד בלי להתייחס לקדנציה הקודמת שלו.

מעל 10 שנים. זה הרבה זמן.
זה מספיק זמן לשפר את מערכת הבריאות.
זה מספיק זמן לשפר את מערכת החינוך.
זה מספיק זמן לשפר את הבטחון של כולנו.
זה מספיק זמן לשנות את הבטחון הכלכלי של כולנו.
זה מספיק זמן לא להגיד…מישהו אחר אשם. אני רק הקורבן.
ואם זה לא מספיק, יש נגדו הרבה חשדות בפלילים.
נתניהו מצליח להביא את התומכים שלו להזדהות טוטאלית איתו כקורבן. ואנחנו, כולנו, מזדהים עם קורבנות, כולנו היינו כאלה ברגע כזה או אחר והכי קל להזדהות עם המסכן. אבל הוא לא קורבן! הוא לא מסכן! הוא ראש ממשלה, מכהן מעל 10 שנים, יש נגדו חשדות רבים והוא לא מרפה ובמקום להוכיח שהוא נקי מכל חשד, עושה בדיוק ההיפך. ההתעסקות שלו בקירבון לא מאפשרת לו לתפקד כראש ממשלה.

לשאלת הגמדון, אני לא יודעת למי אצביע, בטוח לא לנתניהו, אבל בטוח אצביע. כי את הבחירות האלה ינצח מי שייצא להצביע. וחייבים להצביע ולא להשאיר את חיינו ואת עתיד ילדינו לידיים של מישהו אחר. צאו להצביע, אל תתנו לאף אחד להפחיד אתכם או לקרבן אתכם. קיבלנו מועד ב', אפשרות לשנות ולהשפיע, קחו אחראיות על החיים שלכם.

בתמונה: כל האפשרויות פתוחות בפנינו, לא חייבים להישאר במקום ולהצביע כמו שההורים שלנו הצביעו כי ככה רגילים וככה מכירים.

129.1

#monikasocks
#crazysocks_girl
#digitalady

 

tantiroza
Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.