בחיים של כל אחת מאיתנו יש גבר

Father_Cinderella
בימי הפמיניזם הקיצוני בכלל ולאחר קמפיין “מי טו” בפרט אנחנו הנשים רוצים להרגיש עצמאיות, חזקות ולא זקוקות לאף גבר שיהיה מעורב בחיים שלנו,
השיח כיום מציג את הגברים בתור אלימים, תוקפניים, סוטים ומפריעים לנשים בהגשמה עצמית ולכאורה אחראיים לכל הצרות, האסונות והרוע של המין האנושי עד שבכלל עדיף לחסל כל מי שנולד זכר כי רק בעולם של נשים יהיה לנו טוב יותר.
אבל הנשים לא יוכלו להמשיך לחיות באחוות נשים מושלמת ללא הגברים ויש לכך סיבה אחת מאוד פשוטה שלא קשורה לפמיניזם או להתנשאות על נשים:
הסיבה היא בגלל שבחיים של כל אחת מאתנו יש גבר,
יש בינכן כאלו שקוראות את הפוסט בזמן שהאיש הזה כבר לא נוכח בחיים שלכן כי הוא עזב אתכן או נפטר ויש כאלו שבכלל לא הכירו אותו אישית.
לפעמים הגבר הזה פוגש אישה ולאחר שמקבל את שלו נוטש אותה ואז האישה מתחרטת גם שנים רבות אחרי על האקט הדוחה ומלאה כעס על המניאק ולמרות זאת היא מרגישה שמחה ואסירת תודה על הילדה הנפלאה שנולדה לה.
לפעמים האישה בעצמה לא מכירה אישית את אותו גבר, אבל היא מודה לו תרומתו ועל זה שעזר לה במטרה להעניק חיים לילדה שלה.
אבל ברוב המוחלט של המקרים הגבר הזה ממשיך להיות מעורב בחייה של אותה אישה והם מגדלים יחד את ילדיה בבית אחד או בבתים נפרדים ואז הוא משתלט על החיים שלנו וכל הזמן אומר לנו מה לעשות.
האיש הזה לקח על עצמו לחנך אותנו איך להתלבש, מה לאכול ואפילו איך נכון לחשוב וגם נתן לנו עצות ואולי אף הרשה לעצמו להחליט בשבילנו מה ללמוד ובמה לעבוד.
מתי שהתעקשנו על דעתנו והיינו בטוחות שאנחנו יודעות מה אנחנו רוצות טוב יותר מכולם, הוא לא היסס להסגביר לנו איך ילדות טובות אמורות להתנהג.
לפעמים נאלצנו להסכים אתו או לבצע את רצונו גם בלי שהסכמנו כי היינו קטנות, חלשות וחסרות ישע ולא יכולנו להתנגד ופחדנו שהוא יעניש אותנו.
היו רגעים שהתמרדנו, כעסנו עליו והתווכחנו אתו אבל בסוף תמיד סלחנו לו כי ידענו שהוא אוהב אותנו ועושה הכול לטובתנו ולמעננו.
בלי הגבר הזה לא היינו יכולות לבחור אם לשכב עם גבר או לשכב עם אישה או להתנזר מסקס בכלל, לא היינו יכולות ללמוד, לצאת לעבוד, לחשוב על הגשמה עצמית ולהצביע בבחירות, לא היינו יכולות לנהל דיונים בפייסבוק האם לנשים מגיעות זכויות ולא היינו צריכות לדרוש שיכבדו את דעתנו ויעצימו אותנו בגלל סיבה אחת מאוד פשוטה – ללא עזרה מהאיש הזה פשוט לא היינו קיימות.
אתן כבר הבנתן מי הגבר שעליו מדובר