בחזרה לעתיד

הכירו את טופ גֶן! חנות קטנה ומטריפה! הבוטיק הגנטי המוביל ברשת שיפענח בעבורכם את הצופן לתיבת האוצר האישית והפרטית ביותר שלכם. גלו את החלומות שלכם… את הגורל שלכם… את המאוויים הכמוסים ביותר שלכם… כל כך כמוסים שאפילו אתם לא מודעים להם!…

"דע את עצמך", אמר סוקרטס, ואנו בטופ גן מסכימים עם כל מילה. טופ גן מציעה לכם הצצה למידע המסתורי שחבוי במעמקי הגנום (זהו סך כל החומר התורשתי) שלכם. תנו לנו יד, ונפסע ביחד אתכם במבוך הסליל הכפול, הלוא הוא ה-DNA. לא הבנתם את משמעות התוצאות? חפשו לכם יועצת גנומית (*).

טופ גן מזהה מוטציות ייחודיות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ("גנטי-דע" פטנט רשום) שיסייעו לכם לממש את הפוטנציאל הגנטי הטמון בכם. בהליך פשוט ובלתי חודרני, שלחו לנו דוגמית מרקמת המוח שלכם (**), פעולה שניתן לבצע בבית, בשעות הפנאי, בעזרת הערכה הביתית לביופסיית מוח המצורפת בזה. את הפרופיל הגנטי החשאי שלכם תוכלו להעלות לקיר הפייסבוק האישי שלכם, להעבירו לחברים בצ'אט, ואף להורידו כאפליקציה לטלפון החכם שבידכם.

הצטרפו למיליונים שניסו, בדקו, ונהנים כבר היום מיתרונות העדכונים של מדעי הגנטיקה האנושית. שפרו את חייכם בכל מישור אפשרי – האישי, החברתי, ואפילו המיני. גנטי-דע הבדיקה הגנטית לאנשים שרוצים לטעום מעץ הדעת.

להלן 8 הבדיקות המבוקשות ביותר שלנו:

1. גנטי-דע רואה לך בעיניים

אומרים לך שצבע העיניים שלך חום אבל לדעתך הוא דומה יותר לאגוז? רק הבדיקה של גנטי-דע תגיד לך את הצבע הגנטי והאמיתי של עיניך. הבדיקה מומלצת לפני רכישת עדשות מגע.

2. גנטי-דע  ביד חזקה ובזרוע נטויה

איזו יד חזקה יותר אצלך, ימין או שמאל? רק הבדיקה של גנטי-דע יכולה להגיד בוודאות מהו הכיוון הגנטי והאמיתי שלך. הבדיקה מומלצת במיוחד לפני הצבעה במערכת בחירות.

3. גנטי-דע  בשמים ראיתי קשת

מהו הצבע האהוב עליך – האם שנהב, לילך או ארגמן? הבדיקה של גנטי-דע מתאימה לאנשים עסוקים שאין להם זמן לגוונים הקטנים. הבדיקה תגיד לכם מהו הצבע שאתם אוהבים מבחינה גנטית. לא עוד חוסר האונים של לפני צביעת ציפורניים בקניון.

4. גנטי-דע  גברת או אדון

לא ברורה לך המשיכה שלך – האם לאישה, האם לגבר או אולי לשניהם? הגנים יודעים הכל. תנו לבדיקה של גנטי-דע ללכת במקומכם. (אזהרה: הבדיקה לא מומלצת לתלמידי ישיבות!)

5. גנטי-דע  לרדת בגדול

המשקל אומר שעלית בכמה ק"ג אבל ברור לך שזה לא יתכן? רק הבדיקה של  גנטי-דע תגיד לך מהו המשקל הגנטי שלך. לא עוד התמודדות עם ק"ג מיותרים שהמכשיר מתעקש להוסיף (בכל פעם מחדש) למשקל האמיתי שלך. שלום ולהתראות לדיאטה ולפעילות גופנית. שיהיה חג חנוכה שמח ומשמין מנחת!

6. גנטי-דע  לא כל הנוצץ זהב

האם יש לך שיק? הגנום האנושי מוכיח שהאופנה, כן גם היא, נקבעת גנטית. הבדיקה של גנטי-דע תיתן תמונה גנטית של הסטייל שלך. לא עוד מספר דרקונים מדורין אטיאס. שימו לב! מבצע מיוחד למזמינים שלוש בדיקות (גנטי-דע לא כל הנוצץ זהב, גנטי-דע לרדת בגדול, וגנטי דע רואה לך בעיניים) – קוצץ ירקות איכותי מתנה (עד גמר המלאי).

7. גנטי-דע  ארבע במאה

איזה סופר אהוב עליך? נעמי רגן, הרלן קובן או ג'ודי פיקו? תן לנו לקרוא את הגנים שלך. הבדיקה של גנטי-דע תעזור לך ליהנות מהספרות המתאימה לך גנטית ולחסוך לך כסף על ספרים מיותרים שלא מתאימים לך.

8. גנטי-דע  הגד לי מי אתה ואומר לך מי חבריך

נמאס לך מאתרי היכרויות? הבדיקה של גנטי-דע תמצא עבורך את הנשמה הגנטית התאומה שלך. אנו ממליצים להזדרז ולהיבדק. זכרו! יום שעובר אינו חוזר!

מחפש בדיקה גנטית אחרת? מידע שתמיד חלמת עליו אבל לא העזת לשאול? הצוות המיומן שלנו ישמח לעמוד לרשותך ולתפור עבורך פרופיל בדיקות אישי המתאים במיוחד לך.

* יועצת גנומית היא למעשה היועצת הגנטית של פעם. מקצוע פארא רפואי זה, המבוקש מאד היום, היה פעם (למרבה הפלא) כמעט על סף הכחדה. היועצות הגנומיות מעניקות שירותי פענוח לכל בדיקה גנטית/גנומית באשר היא, ולכל דורש.

** קטינים מתחת גיל 18 חייבים באישור הורה לפני שליחת הדגימה.

הבהרה: זהו פוסט בדיוני וכמובן שהמרחק בינו ובין המציאות (עדיין…) רחוק בהחלט!

ויוי עיני - יועצת גנטית
שמי ויוי עיני ואני יועצת גנטית. בבלוג שלי תוכלו לקרוא סיפורים מהחיים בהם אני נתקלת במהלך יום העבודה, כולם בהשראת מקרים אמיתיים אך נכתבים בשינוי הפרטים המזהים. אם שאלתם את עצמכם פעם מה בדיוק עושה יועצת גנטית, הגעתם למקום הנכון. שימו לב - גנטיקה הוא תחום שמאד מתפתח לכן יתכן שפרטים מסויימים בפוסטים ישנים לא בהכרח מעודכנים. בכל שאלה ניתן לפנות אלי בהודעה פרטית בעמוד הפייסבוק של הבלוג שלי. קריאה מהנה.