בוקר של אהבה במשק

כל יעוץ שלי במרפאה מתכנס מתי שהוא לרעיון ש "אמא טובה היא אמא שטוב לה". אבל בעוד שאני מפתחת תיאוריות שלמות סביב התמה הזאת, הגבר גבר שלי לקח פיקוד כדי שלאמא שישנה לצדו יהיה באמת טוב. אז הוא החליט שימי שישי בבוקר הם שלנו. ולא שלא התווכחתי. אני עצמאית, מה יהיה עם המרפאה, הסידורים, הספונג'ה, הבישולים? הכניעה היתה כייפית… בשישי הזה גילינו אוצר של ממש, אבל ממש מתחת לאף. חברי האוהבים את החיים הטובים הכניסו כבר עכשיו לוייז "משק לוי מושב ישרש".

משק לוי 1

במושב ישרש, מרחק נשימה אחת מרחובות בואכה רמלה סיטי, הוקם ע"י ג'ו וחנה בשנות מכנסי הפדלפון וארגזי התפוזים מעץ (הלו הן שנות ה 70) משק לוי.

עם השנים, הדור השני הפשיל שרוולים והקים במקום מרכז מבקרים קסום שבטבורו בית קפה יפייפה.

מתי בפעם האחרונה נסעתם לבית קפה ומצאתם את עצמכם מחנים את הרכב מול לול תרנגולות צחורות  שמשחררות בזמן אמת אל אוויר העולם את ארוחת הבוקר שלכם?

אז נכנסו בחיוך.

את פנינו קיבלו בחמימות אפרת ואלעד (הדור השני), ריח משכר של לחם אפוי,  ובריזה מלטפת כיאה למרכז הממוקם בין פרדסים ומתחת שמיים פתוחים.

 בעיצוב המקום מורגשות ידיים חמות ששילבו אבן, עץ, ברזל וזכוכית ובעיקר תשומת לב אוהבת לפרטים הקטנים.

משק לוי 2

בעוד אנחנו מתמזגים אל תוך האווירה השלוה והמשפחתית ומתענגים על לבנה חצילים, מיץ גזר ולחם חם עם קרום קשה ולב רך, המקום התמלא בזוגות, משפחות, וחברות טובות שחוגגות חברות בת עשרות שנים. מאמא אחת הגיעה לקנות ביצים ויצאה עם שתי עוגות שמרים…חברים מהמושב נכנסים לתת חיבוק, שותים הפוך על הבר וממשיכים.

ככה בדיוק הגבר גבר שלי ואני אוהבים. אני מסתכלת עליו והוא מחייך אלי בתוך פסק הזמן הקטנטן שלקחנו לנו מהמרוץ. עוד מעט נחזור אל הסירים, הילדים, הסידורים אפילו קצת יותר מאוהבים.

אז למי שבא את כל הטוב הזה, משק לוי פתוח בימים א' – ה' 08:00  – 18:00, ו' 08:00 – 16:00.

וככה משהו מתוק לסיום… מרכז המבקרים מקיים סיורים והרצאות בנושאים שונים.

ביום חמישי הקרוב 8.11.18 09:00-12:00, למשל, יתקיים בוקר של אימהות הכולל הרצאה ויריד מקסים. רונלי ליבנה, תשתף מהידע שלה בנושא זיהוי שפת גוף של תינוקות והיכולת של תינוקות להירדם באופן עצמאי וללא בכי. לגבי פעילויות נוספות כדאי להתעדכן דרך הפייסוש, חפשו "משק לוי טעמים מהטבע".

תהנו 🙂

אפרת גפן
מרפאה בעיסוק מומחית בהתפתחות הילד, מנחה מוסמכת להורים ומשפחה, מטפלת קוגניטיבית לילדים עם קשיי קשב וריכוז. מרפאה בעיסוק מחוזית בלאומית שירותי בריאות. בעלת מרפאה להתפתחות הילד והמשפחה. בת זוג לדוד ואמא של יותם, נוגה וליבי הנהדרים. 054-4903073