בואו נלבש את חג האהבה

טו באב הגיע יחד עם הרומנטיקה שבאוויר. וכמו כל בחורה טיפוסית, בא לנו ללבוש את החג. זה עוזר לנו להרגיש אותו 😉 אז מה נלבש?

20170806_154625~2 (2)

ט"ו באב הגיע יחד עם הרומנטיקה שבאוויר. וכמו כל בחורה טיפוסית, בא לנו ללבוש את החג. זה עוזר לנו להרגיש אותו 😉

אז מה לובשים???

הצבע הוא בעצם צורת תקשורת נוספת היכולה לשמש ככלי עזר נוסף .ולכן, אני ממליצה ללבוש צבע שמסמל אהבה. למשל: אדום, ורוד ולבן.

ורוד- הינו צבע האהבה. הוא מגביר את האהבה כלפי עצמנו וכלפי האחרים. הוא "מתקתק" ואף מעט ילדותי. מתאים מאוד לבנות האוהבות קיטש ורומנטיקה.

האדום – גם מסמל אהבה אך בבסיסו ישנה בעיקר תשוקה ומיניות.הצבע האדום משדר תעוזה, פרובוקציה, מיניות, חוצפה, בטחון עצמי גבוה ורצון להתבלט, לכן הוא איננו מתאים לכל אחת. אך למי שרוצה ערב סוער, בהחלט זה הצבע בשבילה 😉

הלבן– כל הצבעים מוקרנים ממנו ומסמל טוהר. ולכן אפשר לקשרו גם לאהבה טהורה.

לצבעי הבגדים אותם אנו לובשים יש השפעה רבה על המראה הכללי שלנו ועל מראה הפנים.לכן, מעבר להתאמה לחג יש צורך לבחור מתוך אלו את הצבע שהכי מתאים לגוון עורך.
אז מה תלבשי בט"ו באב?

שתפי אותנו.. נשמח גם לתמונות…

אבל רגע- מה לגבי הציפורניים?

תמיד האמנתי שחלק גדול מהביטוי העצמי שלנו הוא בציפורניים. לא סתם ידיים מכונות כרטיס הביקור שלנו. אבל במקרה שלי, הכוונה שהציפורניים לפעמים יחשפו את מה שלא נעים לנו לחשוף בבגדים. נוכל להיות נועזות יותר עם "הלבוש" לציפורניים.
כשהיתי נערה בתיכון עדיין לא היה מקובל למרוח לקים צבעוניים, במיוחד לא צבעים כהים או מטאלים. ובטח שלא, היו מדבקות, פנינים ושאר קישוטים. אני הייתי רוכשת לקים לפורים ומשתמשת בהם כל השנה. אולי וכר לכמה מכן 🙂 

לשמחתי עם השנים התחום התפתח וכיום אפשר למצוא כמעט כל צבע ואפשר לקשט את הציפורניים במגוון צורות. והכי כייף, שאפילו לא צריך ללכת למניקור בשביל זה. אפשר למרוח לק בצבע שאנחנו אוהבות ועליו להדביק מדבקות מיוחדות לציפורניים ועליו לשם מייבש לק. ולהלן התוצאה 🙂

20170806_152958~3

תתאימו לק ללוק של החג ותוסיפו קצת קיטש בצורות של לבבות, פרחים וכדומה. וקבלתי סטיילינג מקסים לציפורניים לחג.

מוזמנות לנסות ולהעלות כאן רעיונות נוספים.

מאחלת לכולכן חג אהבה שמח!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)