בואו לקרקס!חוה ברק!

רגע לפני חג החנוכה שיגיע ממש אוטוטו ,הזדמנות לראות אקרובטיקה אווירית,במיטבה.
הקרקס הכי מתגלגל ואקסטרימי לכל המשפחה.בהופעות אחרונות מדהימות ,שבת הקרובה בכפר הירוק .

קרקס2
קרקס

מי לא מתרגש רק מלחשוב על הרגע שבו אנחנו על טפינו ומשפחתינו,נוחתים באוהל הקרקס. ובמיוחד שהוא הכי הכי.

קבלו הזדמנות אחרונה לצפות במופע הקרקס הכי מתגלגל ואקסטרימי לכל המשפחה. מופע של אמני קרקס בינלאומיים מומחים וזוכי פרסים בתחומם.

ומה נראה? 

אקרובטיקה אווירית, חישוק באוויר ובד משי המשתלשל מהתקרה תוך כדי תרגילי התעמלות קרקע וגמישות, להטוטי הולה הופ הכוללים-45 חישוקים מסתובבים מסביב לגופם של האומנים באוויר בגובה של 6 מטר, בכיכוב האמנית אלכסנדרה סובוליאבה, זוכת פרסי קרקס בין לאומיים מצרפת, הולנד וגרמניה.

ויש עוד כמובן:

ריחוף על גבי  גלגלי ענק מוארים וזורחים, תרגילי עמוד סיני של אומנים מקירדיסטן וקזחסטן , סלטות והחלקות מגבהים של 8 מטר, מופע אופני הרים אקסטרים הכולל קפיצות על רמפות בגובה של 4 מטר ומעל הקהל בתיאום מושלם, ביצוע תרגלי אקסטרים של חץ וקשת בעיניים עצומות תוך כדי תרגילי גמישות ואקרובטיקה, תרגילי ריחוף באוויר מעל הקהל בגובה של 6 מ' על רצועות ללא קשירה ועוד.

ואי אפשר בלי ליצן? 

בוודאי,על הכל מנצח הקומיקאי ( ליצן / פנטומימאי/ רקדן ) בוריס בורינסקו  ששיחק בלאס ווגאס,   Cirque du solie, Circus Roncalli גרמניה,circus Nikulin  ומוסקבה,

במה עוד זכה בוריס הכל יכול?

בוריס זכה במקום הראשון בפסטיבלי קרקס רבים ברחבי העולם (פריז / אודסה / אנגליה) ,והוא משלב שליטה מושלמת בגוף, קומדיה, קרקס, תזמון מושלם, קצב והומור מטורף.

אגב למיידע כללי ,רוב תרגילי האקסטרים נערכים בגובה רב וללא קשירה ואבטחה .

אורך המופע כולל הפסקה – 90 דקות.  כרטיסים בעלות של מ- 69-99 ₪

  הסוכריה?

הקהל מוזמן לפני המופע  לסדנאות קרקס  בחצר הקרקס בהן    לחוות התנסות אמיתית בקרקס של אמנויות חץ וקשת, רכיבה על חד אופן, ג'אגלינג, פס אקרובטיקה ובועות סבון.

 המופעים מתקיימים  באוהל הקרקס במתחם הכפר הירוק ברמת השרון. חנייה חופשית. 

צילום :ניר דב קפלן

לרוץ!

10 בסולם ברק!

חוה ברק
עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד