בדק בית בחיפה – איך בוחרים את המהנדס המתאים

בחורה עם מחשב נייד

חברות בדק בית נועדו בראש ובראשונה לטפל במקרים של קניה, השכרה או מכירה של נכס כל שהוא. הבדיקה מתבססת על סקירה של כלל מערכות הבית המרכזיות, חשמל, מים, גז, המבנה החיצוני ומצב הקירות והמרצפות. בנוסף בדק בית בחיפה בודק גם את מצב הגג, אטימות ומצבם של כל הדלתות והחלונות בבית. אל חברות מסוג זה נפנה על מנת לדעת בוודאות מה מצבו של הנכס והאם כדאי לנו להשקיע בו או שמא עדיף לנו לחפש נכס אחר להשקעה.

מי שמופקד על הבדיקות השונות הם אנשי מקצוע מיומנים מתחום ההנדסה, החשמל והבניה וכל אחד מהם אחראי על סוג אחר של בדיקה כאשר בסופו של דבר מתקבל דוח שלם שכולל את כל התקלות שנמצאו.

האם גם מבנה חדש כדאי לבדוק

אין זה משנה אם מדובר על נכס חדש או דירה מיד שניה, תמיד יכולות להתגלות תקלות שונות שיהפכו את העסקה שלכם ללא משתלמת. עדיף להשקיע כסף בבדיקה מדוקדקת מאשר להשקיע כסף רב יותר בקניה של נכס לא תקין.

  • קרינה – ישנם מבנים אשר נמצאים במיקום שחשוף לקרינה או נמצאים בקרבת קווי מתח גבוה. את המידע הזה בדרך כלל יסתירו מכם ואתם תגלו זאת רק לאחר שתעברו להתגורר בבית. חברת בדק בית חיפה תבצע בעבורכם גם את הבדיקה הזו ותחסוך לכם סבל רב.
  • קירות בית עשויים להראות מושלמים שכן המוכר או יכול לצבוע את הקירות ולשוות לבית מראה חדש. בדיקה של מהנדסים תחשוף את מצבם האמתי של הקירות שעלולים להיות מתפרקים. ניתן להסוות סדקים לזמן קצר בלבד ולאחר זמן מה הם יחשפו.
  • צנרת הבית היא מוקד לבעיות רבות שעלולות לעלות כסף רב. סקירה של הצנרת על ידי מכשור ייעודי תחשוף את מצבה בזמן אמת ואם ישנן תקלות אז ניתן יהיה לטפל בהן.
  • איתור של דליפות מים בקירות או ברצפה על ידי שימוש במכשירים מיוחדים יצילו אתכם מעוגמת נפש רבה.

גז ראדון

מי שלא שמע על גז הראדון אז כדאי שיכיר את התופעה. מדובר על גז שמפעפע מהקרקע ועלול לסכן דיירים בעיקר בקומות קרקע, ממדים ומרתפים. הבדיקה לוקחת כמה ימים ותיעשה על ידי שימוש במכשיר מיוחד ואטימה טוטאלית של החדר. איכות האוורור בחלל היא בעלת השפעה קריטית על תוצאות מהבדיקה וישנם נתונים נוספים שיש לקחת בחשבון. מומלץ לפנות לחברה שמספקת שירותים של בדק בית לפני שחותמים על חוזה ההשכרה או הקניה של הבית.