בגידות בעידן הדיגיטלי.

בחורה עם מחשב נייד

בגידות בעידן הדיגיטלי.

המאה ה-21 הביאה עימה הרבה טכנולוגיה חדשה ונגישה ואיתה אינספור אתרי הכרויות, סטוצים, קבוצות הכרויות בפייסבוק ותוכנות צ'אט שונות המאפשרות לאנשים שונים להתחבר.

עובדה זו יצרה נגישות חסרת תקדים לגברים ונשים שלא מוצאים סיפוק בבית או מוצאים עצמם בוויכוחים אינסופיים עם בן / בת הזוג ובמקום לנסות לפתור את הסוגיה או הבעיה מעדיפים לחפש ריגושים באתרי הכרויות או סטוצים.

הרבה פעמים בני זוג קולטים פתאום שבן/בת הזוג שלהם מתנהג מוזר ולאור העובדה שהם בעבודה ולא יכולים לדעת מה הצד השני עושה כשהם לא יחד, הם מחפשים באינטרנט פתרונות ולרוב מגלים את עולם אפליקציות הריגול. לאור העובדה שהן זולות יחסית, נגישות בקלות לרכישה דרך האינטרנט וללא צורך בלהיות גאון מחשבים, ניתן לרכוש אותן בקלות יחסית ולהתקין תוך דקה עד שתי דקות בכל מכשיר נייד.

טעות נפוצה בקרב גברים ונשים כאחד היא המחשבה שאם אין גישה למכשיר הנייד לא ניתן להתקין תוכנות ריגול בטלפונים אלה. זה כלל לא נכון ויש לא מעט דרכים להתקין אפליקציות ריגול גם ללא גישה פיזית למכשיר.

מהרגע שבו התקינו הגבר או האישה אפליקציית ריגול כזו בטלפון של הצד השני יש להם למעשה גישה מלאה לכל הנתונים בטלפון הנייד כולל מיקומים, שיחות והודעות סמס. אם דאגו גם לפרוץ את המכשיר הנייד אז יש גם גישה לכל תוכנות הצ'אט והאזנה מלאה לשיחות ו/או לסביבה בה נמצא המכשיר הנייד.

חשוב לציין שהתקנה של תוכנה כזו לבן / בת הזוג היא עבירה פלילית בחוק האזנות סתר. ואם זאת זה לא מונע מאלפי גברים ונשים כאחד להתקין אפליקציות כאלה לבני זוג בהם הם חושדים. לא ברור אם זה מחוסר ידע בדבר החוק או בגלל שהרצון לגלות את האמת הוא כל כך עז שמוכנים להרחיק לכת ולעבור על החוק.

"עולם הסייבר" – איתור תוכנות ריגול בטלפון סלולרי אנדרואיד ואייפון!

הטלפון הסלולרי הפך כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מחיינו והוא שומר בתוכו את כל הסודות הכמוסים שלנו.

במקרים רבים מותקנים תוכנות ריגול בטלפונים סלולריים לרוב על ידי בני הזוג שחושדים בצד השני ורוצים לעקוב אחרי כל מה שהם עושים מהנייד.

מה בעצם יכולות תוכנות הריגול להוציא מהטלפון הסלולרי?
מעקב אחר הודעות וואטסאפ
מעקב אחר הודעות סמס
מעקב אחר שיחות טלפון נכנסות ויוצאות
מעקב אחר מיקום הטלפון
מעקב אחר היסטוריית גלישה
מעקב אחר היומן
רשימת אנשי הקשר
מעקב אחר הודעות סקייפ
מעקב אחר וייבר ותוכנות צ'ט אחרות
מעקב אחר סנאפצ'אט
מעקב אחר טלגרם
מעקב אחר טינדר
ישנם תוכנות ריגול המסוגלות אף להאזין לשיחות המתבצעות בנייד ואף להאזין לחלל החדר.

עולם הסייבר" – מתמחה ב:
*
בדיקת ריגול באייפון
*
בדיקת ריגול באנדרואיד

אנו מבצעים בדיקה מעמיקה של מכשיר הסלולר לאיתור עדויות לתוכנות ריגול במכשיר ובסיום הבדיקה מגישים דו"ח עם ממצאי הבדיקה והתוכנות שנתגלו בבדיקה.

במידה ויש לכם חשד לתוכנת ריגול בנייד, אין לבצע שיחה לעולם הסייבר מתוך הטלפון החשוד על מנת למנוע גילוי מוקדם של הצד המאזין לכך שחושדים בו. מומלץ לשים את המכשיר במקום המרוחק מכם ולבצע את שיחת הטלפון מטלפון אחר.

לפרטים נוספים התקשרו ל-03-5787730.
ייעוץ טלפוני חינם.
הגעה למשרד בתיאום מראש.