בגדים נוחים לנשים

בחירת בגדים נוחים לנשים היא לא פשוטה כלל. בחברת NGL בוחרים עבורכן בקפידה את הבגדים הנוחים והטובים ביותר שתוכלו לרכוש בכל עונה ונשאף תמיד להיות בקדמת האופנה והטרנדים הבינלאומיים.

סוודר אותיות

כל אישה שתשאלו תגיד לכן עד כמה זה קשה לבחור מה ללבוש לאותו היום. הבגדים צריכים להיות נוחים מצד אחד אך גם אופנתיים מצד שני, מתאימים לאקססרויז, ללק ולנעליים מצד שלישי ופרקטיים מצד רביעי. כל כך הרבה צדדים לדאוג להם, כל כך הרבה דברים להתאים אחד לשני. אין פלא שבחירת בגדים נוחים לנשים היא לא פשוטה כלל. בחברת NGL בוחרים עבורכן בקפידה את הבגדים הנוחים והטובים ביותר שתוכלו לרכוש בכל עונה ונשאף תמיד להיות בקדמת האופנה והטרנדים הבינלאומיים. כמו כן הינה כמה טיפים לבחירת בגדי נשים שגם יתאימו לצרכים שלכן וגם יהיו נוחים ללבוש.

בדים מהם עשויים הבגדים

הבסיס של כל בגד הוא חומר הגלם ממנו הוא העשוי. במקרה שלנו – ישנם סוגים שונים של בדים (קטיפה, אורגנזה, קשמיר וכד') המיוצרים מסיבים שונים, חלקם טבעיים וחלקם מלאכותיים. לדוגמה: כותנה, צמר, פשתן, משי, פוליאסטר ועוד. טכניקת הייצור תהיה באמצעות סריגה או אריגה ולרוב תכלול מספר סוגי סיבים עד לתוצר הסופי.

טרנינג שחור ירוק

צבעי הבגדים

סביר להניח שכל מלתחה של אישה ממוצעת תהיה מורכבת ממגוון סוגים של צבעים. יש נשים המעדיפות צבעים כהים וניטרליים בלבד (שחור, לבן, אפור, בז', נייבי) ויש שמעדיפות לשלב גם בגדים צבעוניים ולהתלבש בהתאם למצב הרוח. צבעי הבגדים מכילים גם היבט פסיכולוגי משמעותי שכן הצבעים משפיעים על ההרגשה שלנו ואף משקפים אותה. גם כאן תצטרכו לבחור את הצבעים בהתאם לאופי שלכן ולאיך שאתן מרגישות כי בסופו של דבר בגדים נוחים לנשים יהיו קודם כל בגדים שאתן מרגישות בנוח ללבוש אותן מבלי להתחשב במה שאחרים אומרים עליכן.

לבחור בגזרה הנכונה לך

לצערנו ואולי גם לשמחתנו באותו הזמן, לא כל הנשים בעלות אותה גזרה ולכן על כל אישה להתאים את הביגוד לגזרה שלה. הגזרה צריכה להתאים למבנה הגובה, לגובה, אורך הרגליים, משקל ועוד. יש גזרות שיותר מחמיאות על הגוף ואחרות שנותנות תחושה פחות טובה ולכן גם כאן מדובר בפרמטר של נוחות והרגשה אך גם מבנה גוף.

טרנדים שהולכים היום

בכל שנה כמעט יש טרנדים. אלה משלבים בין עיצובים חדשים לעיצובים ישנים שחזרו לאופנה. בהתאם לרוח התקופה תרצי להתלבש ולהיות הכי טרנדית שאת יכולה. גם כדי להראות לעולם עד כמה את מבינה באופנה, גם כדי להרגיש טוב וגם כמובן לחדש את המתחלה בביגוד חדש לעתים קרובות יותר שגם זה מספק לנו תחושה טובה יותר. כדי להישאר מעודכנות לגבי הטרנדים החמים של אותה עונה כל שאתן צריכות הוא להיכנס לאתר של NGL ולראות את הקטלוג העדכני של אותה עונה כיוון שאנו כבר עשינו את כל העבודה עבורכן.

הכתבנית
שלום לכולם :) אשמח לשתף אתכם בהרבה מידע רחב אשר יעזור לכם בעתיד או אפילו בהווה. עקבו אחרי ותהנו ממידע חשוב שאף אחד לא מספר לכם!