באהבה ענקית למען העובדים

נעים להכיר, אני נעמה דלאל אלמליח, אם לשלושה (הבכור שלי נשוי וקצין בקבע, האמצעי מנהל חברת ניקיון והקטנה חיילת בסדיר),אני מתגוררת בבית שאן, עובדת במפעל "דלידג" בעיר וגאה לשמש בתפקיד יו"ר ועד עובדי המפעל.

את עבודתי בדלידג התחלתי בשנת 2004 וכיום אני מנהלת המשק בחברה. מפעל דלידג עוסק בעיבוד דגים טריים וקפואים, ותוצרתו נמכרת בכל רחבי הארץ.

בדלידג כ-80 עובדים במחלקות השונות: אריזה, אווירה מבוקרת, מחלקת מצוננים, מיון דגים ומחלקת קפואים, עובדי ייצור ואחראי מחלקות. עובדי המפעל מגיעים מבית שאן והאזור ומאוכלוסיות מגוונות, הן יהודים והן ערבים, זה לצד זה באווירה טובה וחברית.

לפני כשבע שנים, ומתוך תחושת שליחות, החלטתי שאני רוצה להשפיע ולהיות חלק משינוי חברתי, באופן ובמידה המתאימים לי. נבחרתי כחברת ועד במפעל, ובשנה הרביעית התמודדתי לתפקיד יו"ר הוועד ונבחרתי. בתפקיד זה הנני מכהנת עד היום.

יום העבודה שלי מתחיל בשעה חמש בבוקר. כחלק מתפקידי אני אחראית לכל עניין הביגוד והעזרים שעל העובדים ללבוש בכניסתם למפעל, מטפלת בכל נושא ההיגיינה והסניטציה הקריטי לתפקודו השוטף של המפעל וכן אחראית על חדר האוכל ומפעיליו.

במסגרת תפקידי אני זמינה תמיד ובכל שעות היום לכל בעיה, שאלה, טענה או בקשה של העובדים. כיו"ר הוועד אני אמונה לצד הנהלת המפעל על רווחתם של העובדים ודואגת עבורם לשי בחגים, לאירועי הרמת כוסית חגיגיים וכן לכל מיני פינוקים קטנים במשך השנה למשל ביום האישה, בפורים, יום המשפחה, ימי הולדת ועוד.

את הכל אני עושה כמובן באהבה ענקית ומשתדלת לרצות את כולם על מנת ליצור אווירה טובה ואנרגיות חיוביות ולהעלות את המוטיבציה במהלך יום העבודה.

תפקיד יו"ר הוועד חשוב לי ומאפשר לי לקדם הישגים לרווחת עובדי המפעל, כגון העלאות בשכר, פרמיות, קרן השתלמות וכד'. אני כיו"ר צריכה לתת את המענה הטוב ביותר יחד עם חבריי לוועד. כשאנו נתקלים בקשיים, בליווי נציגי ההסתדרות אנו מגיעים לפתרון יחד עם מנכ"ל המפעל, וכאן חשוב לי גם לציין ולהודות על שיתוף הפעולה המלא הקיים בין הוועד לבין ההנהלה, דבר שאינו מובן מאליו כלל.

הגישה שלי כאישה בתפקיד יו"ר הוועד, עם הסבלנות והסובלנות, חשיבה, אכפתיות ורגישות כאמא לילדים, מאפשרת לי יכולות והגעה להישגים והצלחות ייחודיים.

כל זאת לא יכולתי לעשות כמובן ללא אלו שמלווים אותי ולכן בסיום ברצוני להודות להנהלת דלידג שבראשם עומד מנכ"ל המפעל אמוץ שצברג על שיתוף הפעולה והעשייה המרובה, למרות כל הקשיים בדרך. לחברי לוועד משה דהן ויפה דהן על שיתוף הפעולה, ולנציגי ההסתדרות ממרחב העמקים אפי כהן צמח מזכיר האיגוד המקצועי שמלווה אותנו מתחילת דרכנו, לזאב ליברמן יו"ר המרחב ולאליעזר בלו מ"מ יו"ר איגוד עובדי המזון והפרמצבטיקה. אנו מודים מקרב לב על כל העשייה המשותפת, ומאחלים עוד שנים רבות של עשייה פורייה ומוצלחת.

שלכן ושלכם,

נעמה דלאל אלמליח

 salonasalonasloan