אל -מסיטראן (L-MESITRAN) – משחה חדשה לריפוי פצעים על בסיס דבש רפואי

צהרים טובים

פתרון קסם לפצעים. והרי מאד ומתמיד ידוע ודובר בו רבות – הדבש! שיש בו תכונות מרפא עילאיות חוץ מזה שהוא מתוק וטעים ותחליף לסוכר שעבורי הוא הוא הממתיק האוליטמטיבי. מאוהבת במוצר הזה.
וכעת משחה מושלמת לריפוי פצעים עם רכיב של דבש רפואי למעשה. לא למאכל כמובן.
משחת פלא. נחתכתי במטבח , מה שקורה פעמים רבות בשעת העבודה בבית ומיד שטפתי את האצבע ומרחתי מהמשחה ,משחת הפלא והופס זה פשוט עובד ,עושה את עבודתו נאמנה ניתן לומר.

אני ממליצה באהבה.

משחה דבשששש!

אל -מסיטראן (L-MESITRAN) – משחה חדשה לריפוי פצעים על בסיס דבש רפואי

מתאימה לטיפול בפצעים, עקיצות, כוויות, גירויי עור ואקנה למבוגרים ולילדים

לא רק תפוח בדבש! לדבש סגולות רפואיות רבות בריפוי העור. אל-מסיטראן L-MESITRAN OINTMENT) ), משחה חדשה לטיפול בפצעים, בעקיצות, בגרד, פטרת, כוויות ועור יבש מושקת בישראל. המשחה מכילה 48% דבש רפואי, ורכיבים מצוינים נוספים המחישים ריפוי פצעים וגירויים בעור. במשחה אבץ, מינרל חיוני הדרוש לריפוי פצעים. קלנדולה, המחדשת רקמות עור פגועות, מאחה פצעים, מחטא ובעלת תכונות אנטי דלקתיות. צמח האלוורה, המאיץ התחדשות תאים וויטמינים מסוג C ו-E – התורמים לזירוז החלמת הפצע.

מיכל רבה סבאג, מנהלת שירות "מרפא לפצע": "המשחה מיועדת לשימוש בכל גיל, מחישה הגלדת פצעים ומסייעת להצטלקות יפה שלהם. ריכוז הסוכר הגבוה שבדבש, שומר על הפצע נקי מזיהומים. בדבש יש אנזים הפועל נגד חיידקים רבים, סגולה ייחודית המאפשרת לדבש לחסל גם חיידקים חזקים".

ניתן לרכוש בסופר פארם ללא מרשם, במחיר 117 ש"ח ל-50 גרם.