את כבר גדולה אולי תפסיקי לחלום?

אבל יש לי הרבה חלומות, איך מתחילים? עם מי מדברים?

עיצוב סטודיו אליעזר

מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה? שאלה הגיונית בסה"כ אני כבר בת 34, מה בעצם את רוצה לעשות לחיות מאליעזר ? משכורת? עובדים? או אולי בכלל לעצב דברים חדשים ? או בשביל אחרים ?

צילום שמרית הלל
צילום שמרית הלל

אז מה הייתי רוצה לעשות כשאני אהיה גדולה, שאלה מעניינת, כי זה עניין מורכב והחיים הם דינאמים, אני אוהבת ללמוד מהדברים עצמם ולהנות מהדרך, גם כשהיא לא הכי פשוטה ויש הרבה טעויות בין לבין. לכל השואלים מה החלום שלי, אתם יושבים? אני רוצה שכולם ידעו מי זה אליעזר (חולצות מחדשות שפה) שבכל ארון בארץ תהיה לפחות חולצה אחת עם העיצוב שלי, בסדר אני לא קטנונית כל ארון שני. אני רוצה להפיץ את המילים היפות בשפה העברית דרך החולצות, התיקים ושאר המוצרים שעוד יגיעו וכמה שיותר רחוק. יש לי כל כך הרבה רעיונות שרק מחכים לצאת לאוויר.

צילום גלית סבג - פוסטר סטודיו אליעזר
צילום גלית סבג – פוסטר סטודיו אליעזר

כזאת אני קצת חולמנית כזו שרואה רחוק ומחכה כבר להגיע לשם קצת חסרת סבלנות מלאת דמיון. אני כבר מדמיינת את עצמי יושבת בתוכניות טלויזיה מסבירה ומספרת על היופי שאני מייצרת, אני חולמת להלביש את המנחים של ערוצי הטלויזיה בחולצות של אליעזר – גיא פינס, ניב רסקין אתם שומעים אותי???  אנחנו מדברים חלומות אז אני רוצה להגיד את זה בקול גדול וכמה שיותר. אני אוהבת את הישראליות הזו על החולצה, את השמחה שיש בעיצובים והחיוך שעולה על השפתיים של האנשים שהם מגלים מילה חדשה.

אני רוצה להופיע בעיתון, אני בתמונה יפה בלי פשוטושופ עם החולצה שלי או שתיים אני לא גרידית. איזה כייף זה יהיה לפתוח את יום שישי עם כפולה באמצע המוסף עם מילים יפות שמספרות את הסיפור של החולצות.

צילום אורית קרואני חולצה - סטודו אליעזר
צילום אורית קרואני חולצה – סטודיו אליעזר

הרבה חלומות יש פה ולקח קצת זמן ודחיפה מבחוץ כדי שאני אשב לכתוב אותם ועוד אפרסם אותם. לפעמים זה כל מה שצריך דחיפה קטנה אז הינה עוד חלום אחד לא קטן כל כך, אבל אנחנו בענייני חלומות ואולי מי שיודע ,החלום שלי הוא למצוא את האחד, כזה שיצעד יחד איתי את הדרך ויחלום איתי את אליעזר, זהו אמרתי את זה, ובואו נודה על האמת זה גם החלום של אמא שלי.

כנסו לראות את החלומות שלי מתגשמים – https://www.instagram.com/eliezer.shirt/

ענת - מחדשת השפה
הי אני ענת בעלת המותג אליעזר חולצות מחדשות שפה. מותג ששם את השפה העברית נר לרגליו את המילים היפות, המצחיקות, המרגשות והמיוחדות בשילוב האופנה היומיומית שלנו הישראלים כמובן חולצת הטישרט . אני מאוהבת בתרבות שלנו תיאטרון קולנוע טלויזיה אני חושבת שיש לנו כל כך הרבה מגוון העיקר שזה יהיה בעברית תקנית :) אני מתל אביב בתשע שנים האחרונות ויש לי כלב חמוד וקצת נבחן בשם אוסקר . מקווה שתהנו מהבלוג שלי .