"את המעטפה בבקשה"! בגולדן גולבס בהווליוד ,נוגעת בכוכבים נטלי שלנו~

על השטיח האדום בגולדן גלובס בשבוע שחלף ,פסעו שתי נטלי, אחת פורטמן והשניה רוטמן ,את נטלי רוטמן אני מכירה אישית ובהמשך אכיר לכם~

יש משהו מאד מלהיב ,בלצפות בכל תהלוכות הכוכבים על השטיח האדום, בכל מיני אירועים הוליוודיים המפורסמים בכל העולם, אבל כמה שזה יותר מגניב שאת רואה בת של חברה ,שאת מכירה אישית ,בחורה יפיפיה ומרשימה ,פוסעת על השטיח האדום ובעצמה נראית ומתנהגת כמו כוככת מהשורה, לבושה בשמלה שחורה מדהימה ועדויה כיאה למעמדה, מתהלכת בין הכוכבים ומראיינת את כל הנוצצים האלו של הוליווד, מישהי משלנו, שברגעי המתח של טרום מעטפות, נותנת הרגשה חופשיה וזורמת, עם משפטי מחץ שאופיניים רק לה. ובזכותם היא פותחת את חרצובות לשונם של הרבה כוכבים ואפילו כאלו שבקושי מתראיינים.לחשוב על הרשימה המפוארת שנטלי רוטמן פגשה וראיינה מחמם את הלב הגאה שלנו~

פה היא בקליפ משבוע שעבר החמודה הזאת~ פצצת אנרגיה מדהימה~

http://www.natalierotman.com/

.

נולדה בלונדון, להורים ישראלים אתי ואורי רוטמן , יש לה אח צעיר ממנה בן 29 ,דניאל ,שעובד על תואר המסטאר בפוליטיקה באוניברסיטת הראוורד שבבוסטון. כשנטלי היתה בת שלוש ,משפחתה היגרה לאמריקה. מגיל צעיר חלמה להיות כתבת טלויזיה הווליוודית, ההתוודעות ל"אבק הכוכבים" באה לה מאמה, שהיתה כבר אז מעורבת בעולם הזוהר כשניהלה את המועדון האקסלוסיבי ה"טארמפס" בלונדון.

נטלי , למדה קרינות טלויזיה ותקשורת ,באוניברסיטת סי סאן בלוס אנגלס, תוך כדי לימודיה הועסקה כמתמחה בMTV.עם סיום הלימודים, הוצעה לה מישרה וכבר בגיל 21 הועסקה במשרה מלאה כ"כתבת חוץ לשטיח האדום" על זה נטלי אמרה "כבר אז ידעתי שזה היעוד שלי, כי על השטיח האדום הרגשתי הרמוניה עם הכוכבים והאנרגיות המדהימות שהיו בערבים הנוצצים האלו". טרום עזיבתה את MTV ,עברה להתגורר בניו יורק, שם העפילה לתפקיד נחשק ונדיר לגילה הצעיר , כמפיקה בMTV.

כבת למשפחה ישראלית, נטלי מספרת "כל חיי הייתי מבלה בישראל כל קיץ עם משפחתי וכל הזדמנות לנסיעה לישראל ניצלתי בשקיקה" עוד היא מוסיפה , "באחד הביקורים בישראל , הכרתי בחור , שבו התאהבתי ,שלמד רפואה עתודאית. לפני גיוסו הוא בא בעקבותי לניו יורק , וכשחזר לישראל החלטתי לעשות "עליה" לארץ".
בארץ , התקבלה מיד לערוץ 1 IBA שהוא ערוץ החדשות באנגלית ומשם קבלה , הצעה לעבוד ככתבת פוליטית לרוויטרס,אחרי שש שנים בישראל , רוויטרס "החזירו" אותה ללוס אנגלס, שם היא מתגוררת מאז.
כיום , נטלי מועסקת ככתבת בכירה בענף האופנה והבידור של AP סוכנות הידיעות העולמית, היא משמשת כאושיית אופנה בכירה , וכמבקרת אופנה , כל הטרנדים ידועים לה, היא מכירה את כל שמות מעצבי העל ומזהה סגנונות וצבעים שעומדים להיות אופנתיים. לפני שנתיים בגולדן גלובס בשיאו של המיתון בארה"ב , כולם דיברו על המיתון וההשפעה שלו על תעשיית הסרטים , ואילו היא "ביטלה" את החששות, ומסרה את המסר ההוליוודי שלה על "זוהר" "זוהר "שהיה מדווח בכל התחנות הטלויזה, כי היא היתה כל כך שובת לב, יש בה חינניות ישראלית,אנגלית רהוטה ויכולת שיחה מרשימה, שהופך אותה למיוחדת בתחומה ,נטלי ,כבר מתחילה את ההכנות לקראת חלוקת פרסי האוסקר 2011 , שבימים אלו המועמדים הוכרזו.

אז שיחקתי עיתונאית ושאלתי אותה שאלות שמאד סיקרנו אותי,

"אילו כוכבים שראיינת השאירו אצלך את חותמם באופן הכי משמעותי?"

1.מדונה,
באירוע של הוונטי פייר , במסיבה הכי נחשקת בחגיגות האוסקר. כשמדונה הידועה בהתעלמותה מהכתבים הצובאים עליה ,אני היחידה שהצלחתי למשוך את תשומת לבה ,כל הכתבים קראו לה "מדונה מדונה" ואילו אני קראתי לה בשמה הקבליסתי "אסתר" שהוא גם שם אימי.מה שהסב את תשומת לבה באופן מיוחד, ואני זכיתי בראיון איתה!
2. אנגלינה גולי,
מאד בררנית בראיונות ואילו איתי היה לנו את החיבור של שתי נשים חזקות והיה לי ממש כייף לראיין אותה.
3 אופרה,
שתמיד סופר נחמדה אלי ,ויצא לי לראיין אותה כמה פעמים כשאני מראיינת אותה אני מרגישה את הכח שלה ומרגישה במיטבי כמראיינת כי היא מרואיינת נפלאה ~יש רק אופרה אחת.
4 יוקו אונו,
ראיון מאד נדיר, היא אישה מאד מעניינת ולא קונבנצונלית ,הרגשתי ברת מזל לראיין את אשתו של אחד הכוכבים הכי מיוחדים בעולם ,ושאני מעריצה גדולה שלו ,היא חסרת מעטפות מתחסדות, אישה ישירה ואמיתית שמחתי לשמוע מהעוזרת שלה לאחר הראיון, שהיא מאד חיבבה אותי.
5 גוני דאפט ,
הוא כל כל חתיך במציאות , חם ומצחיק ,משלב אינטלגנציה עם חוש הומר =שילוב מנצח לדעתי~

"איזה כוכב איכזב אותך בראיון?"

"הריסון פורד, שהיה שחצן ומתנשא , והתייחס אל שאלותי בזלזול , ואני שהייתי אז ממש בתחילת דרכי הרגשתי נורא ואיום , היה בו משהו לא נעים. זה היה ראיון קר וקשה"

עם כל ההצלחה והזוהר, נטלי נשארה" משלנו" כשאני רואה אותה באירועים משפחתיים עם גינס וללא איפור, יפה נטו , עם הכלבה החמודה שלה עליה היא "חולה" היא חמה ונעימה ותמיד חביבה אלי , משאירה את גינוניי הוליווד מאחוריה ,לשטיח האדום.
,
"האם את רואה את עצמך גרה בישראל? "

תמיד אני חולמת על ישראל והחלום שלי שהילדים שלי יהנו מישראל ,כפי שאני נהניתי כילדה ,שכל שנה היינו נוסעים לחופשת הקיץ בישראל , זכרונות מתוקים יש לי מהקיצים הישראליים שלי.

"כרווקה ופנויה לאהבה חדשה האם מעדיפה ישראלי או אמריקאי?"
היום, בחלט!! ישראלי כי אני מוצאת את הגברים הישראלים יותר גבריים ואמיתיים !

"לגבי המסיבות של הכוכבים בההוליווד, שאנחנו כמובן רק שומעים עליהם ,האם יש איזו מסיבה מיוחדת שנחרטה בזכרונך ?"

אני מאד בררנית , כי אני מזומנת להמון מסיבות ,ואני חייבת לבחור את אלה שמענינות אותי יותר.
באחת המסיבות שהיתה מאד אינטימיות בחדר יחסית קטן ובן השאר היו בחדר , פול מקראני ,תום קרוז לאונרדו דה קפריו גוני דאפט, יש משהו מיוחד באינטימיות של מרפקים של כוכבים.

"מה דעתך על הכוכבים הישראלים, שהצליחו בארץ ובכל זאת רצו עוד והגיעו להווליוד?"

כל שחקן מכל ארץ זרה ולא חשובה ההצלחה שלו בארץ המוצא שלו ,מתחיל מקו הזינוק ההולוייודי ובעצם הוא בתחרות עם כל מי שרוצה להיות שחקן. אבל אני גאה בכל שחקנית או שחקן ישראלי שמעלים את ישראל עם המפה הבינלאומית , כמו איילת זורר מורן אטייס, איתה עבדתי יחד בסקירת האוסקר לתחנה הישראלית E , בר רפאלי הכוכבת , וונטלי פורטמן בהחלט היא עוד אחת מהשגרירות שלנו בהוליווד.

לסיכום שאלתי את נטלי היפיפיה והחמודה:

"כשאת נמצאת על השטיח האדום בכל האירועים הגדולים אותם סוקרת כמו האוסקר, הגולנן גלוב, הגרמי האיימי מיוזיק הוורארדס וכדומה האם את מרגישה ככתבת או ככוכבת" ?

נטלי עונה בבטחון:
ככוכבת!!

ולי לא היה ספק, שזאת תהיה התשובה ,כי אחרי הכל נטלי שלנו היא אכן כוכבת!!

ומה שנותר לי באופן אישי ,לחכות לחתונה שלה שאני מקוה שתגיע בקרוב ,ובעיקר לעצב לה את חדר התינוקות ,שיהיה לה כיאה לכוכבת שהיא~

נאוה רייץ
Tel Aviv born , living in the USA since 1982 a mother of two boys Ariel 23 and Jordan 21, will live partly in new york city , Amsterdam and mainly Tel Aviv .after a brain surgery in 2012, early retirement from my line of work as a baby bedding designer at www.navasdesigns.com ,attached to dutch guy Albert ~ ~ love my new life in Hebrew and English~