אתר "הסוד של מיה" מציע הפעלות חינוכיות חינם לילדים בגילאים 3-7 במהלך חופשת החג

בחורה עם מחשב נייד


סוכות ב"הסוד של מיה"
אתר "הסוד של מיה" מציע הפעלות חינוכיות חינם לילדים בגילאים 3-7
במהלך חופשת החג
הילדים שוב בחופש? יש לנו סוד עם פתרון- מיה בונה סוכה וכל הילדים מוזמנים לגלוש.
בסוכות במקום לחשוש משעות רבות של חוסר מעש מול מסך הטלוויזיה, משחקים לא חינוכיים במחשב, או שעמום גורף, אתר "הסוד של מיה" יספק עבור הילדים שעות של הנאה תוך אתגר ולמידה בסביבה בטוחה לילדים, ללא תכנים לא נאותים, ללא פרסומות ותוכן מסחרי אחר. לכבוד חג הסוכות- כולם מוזמנים לקייטנה בסוכה של מיה, ללא תשלום!
"הסוד של מיה" מציע מגוון פעילויות ותכנים חינוכיים וחווייתיים לילדים בגילאי 3-7. האתר, המעוצב במיוחד לילדים בגילאי טרום בית ספר, מעניק לילדים חוויית לימוד מהנה באמצעות פעילויות יצירה, מגוון משחקים לגיל הרך, סיפורים ועוד, ומאפשר לילדים לחוות הצלחה ולצבור בטחון במגוון תחומים, כהכנה לבית הספר: שפה, חשבון, אנגלית, סיפורי תנ"ך, משחקי חשיבה ועוד. האתר קל ופשוט להפעלה, וניתן להתחבר אליו מכל מקום – גם מהבית של הסבתא ואפילו אם נוסעים לחופשה משפחתית. כך לפחות כמה שעות ביום – תהיו בטוחים שהילדים עושים משהו כייפי, לימודי והתפתחותי.
שלל הפעילויות באתר "הסוד של מיה" תורמות לפיתוח היכולת של הילד, בהתאם לגילו ולרמתו, והכל תוך כדי משחק, יצירה והנאה. חוויות הלימוד באתר מעשירות את עולמם של הקטנים ומזמינות גם את ההורים או האחים הגדולים להצטרף לקטנטנים בחוויותיהם החדשות והמסקרנות, לצפות בביצועיהם של הילדים לפי הנושאים של האתר וליהנות מזמן איכות של חוויה משותפת עם המון ערך מוסף בצידה. חווית המשחק באתר "הסוד של מיה" איכותית ואסטטית ותורמת לפיתוח הסקרנות בקרב הילדים.
ועכשיו בסוכות- אתר הפתוח לכולם ללא תשלום! בדף ההרשמה יש להזין קוד סוכות11
מה באתר:
לקראת קריאה
אי האותיות הוא תכנית לימודים שלמה להכנה לקריאה ולכתיבה. התכנית מקנה לילדים את היסודות, שיאפשרו להם ללמוד לקרא ולכתוב בקלות.
חשבון
הכרת מושגים מתמטיים ראשוניים דרך משחקים חווייתיים ומהנים.
המשחקים עוסקים בהכרת המספרים 0 עד 10, בהיבט הכמותי שלהם, בסדר המספרים ובחיבור וחיסור.
אנגלית
שירים ומשחקים משעשעים חושפים את הילדים לאוצר מילים בסיסי באנגלית, ויוצרים מוטיבציה לרכישת השפה, תוך בניית תשתית ללימודי האנגלית בהמשך.
היצירות שלי
ספריית היצירות שהילד יצר ושמר בפינת היצירה. כמו כן הילד יכול לשלוח להוריו במייל את היצירה שלו. ( ולשתפה בפייסבוק של ההורה )
וכמובן בנוסף: מגוון משחקים לגיל הרך, מדור מוסיקה, פינת יצירה, סיפורי תנ"ך
סרטי וידאו, פינת מה חדש ודואר אלקטרוני לקטנטנים.


marina
בלוגרית דיסלקטית עם הפראות קשב וריכוז שכותבת עם שגיאות כתיב לא יודעת מתי כותבים עם "י" ומתי בלי....אבל תמיד יודעת מה להגיד :-))))