אתם שואלים ,צוות העובדים של צ'ילי הפקות עונים?

בחורה עם מחשב נייד

ימי גיבוש בים הם ימי גיבוש הנערכים בתוך תפאורה פסטורלית משגעת. דמיינו לעצמכם, חול זהוב רך ונקי, מי ים כחולים וצלולים, מתחם מפנק עם מדשאות, אטרקציות מיוחדות ומלהיבות, פעילות ימים רבת אתגרים המעלה את רמת האדרנלין לגבוהים, מוזיקה נעימה,אוכל טעים ומה יכול להיות טוב יותר מזה?

אם עדיין לא השתכנתם לערוך ימי גיבוש בים, אם יש לכם התלבטויות או שאלות נשמח לענות על שאלה ולעזור לכם למצוא את הדרך הקצרה והזולה ביותר כדי להפיק יום גיבוש מיוד וכיפי בים.

ימי גיבוש בים – אתם שואלים ,צוות העובדים של צ'ילי הפקות עונים?

שאלה: האם יש לכם רעיונות לפעילות  מיוחדות הקשורות לים?

תשובה: כן, בהחלט! אנו מציעים מגוון של פעילויות כיפיות הקשורות כולן לים, שייט טורנדו, גלישת רוח, אבובים, בננות, קיאקים, סקי מים, משחקי כדור בים ועוד. אנו נדע להתאים את סוג הפעילות בהתאם לאופי המשתתפים בכל יום כיף.

שאלה: האם תוכלו להמליץ על חופי ים ייחודים לפעילויות ?

תשובה: לאורך הים התיכון נמצאים חופים רבים המתאימים להפקה של יום גיבוש בים, בין שאר החופים נזכיר את חופי תל אביב, הרצליה, געש , קיסריה, פלמחים וראשון לציון , חוף אכזיב בצפון ועוד.

שאלה: האם אפשר להפיק יום גיבוש המתאים למאפייני משתתפים שונים?

תשובה, כן, למה לא?? אפשר להציע פעילויות המתאימות לבני נוער לקהל מבוגר יותר הנהנה מפעילויות ספורט אתגריות כמו סקי מים, אופנועי ים, אבובים ועוד, עבור נשים אפשר ליצור מתחם סגור עם טיפולים מפנקים כמו עיסוי מסוגים שונים ועוד, ועבור צעירים וילדים אפשר לבחור במגלשות מים מאתגרות במתקני מתנפחים ועוד. לכולם יתאים בילוי של בטן גב, שכיבה על מיטות שיזוף או על החוף הנעים והרך והתמסרות קצרה לקרני השמש המלטפות והמפנקות, כמובן לאחר מרחה של קרם הגנה.

שאלה: איך אפשר לפתור את בעיית האוכל בימי הגיבוש?

תשובה: את בעיית האוכל אפשר לפתור בשתי דרכים, הראשונה, כל עובד יביא אתו מהבית אוכל בהתאם למשך הזמן שבו הוא ישהה על שפת הים, והשנייה, והמומלצת יותר, היא להזמין שירותי הסעדה אשר ידאגו לספק מגוון של מאכלים טריים, טעימים ומושקעים גם בארוחות המרכזיות וגם בין הארוחות.

שאלה: איך אפשר לענות על כללי הבטיחות בימי גיבוש בים?

תשובה: גם על שפת הים אפשר לדאוג לבטיחות המשתתפים ובמיוחד כאשר מדברים על משתתפים צעירים. בוחרים במתחם סגור, מגדרים אותו באופן זמני ומציבים שומרים ומאבטחים שימנעו מהמשתתפים הצעירים לצאת מהמתחם וללכת לאיבוד וממשתתפים זרים להיכנס אל המתחם.

 

קראו עוד על ערב גיבוש חברה