אתם זוכרים שסיפרתי לכם שאני "מכורה" לאח הגדול ישראל? אז זהו ~ אני כבר לא!

כמה חבל ,שהתוכנית האח הגדול ,שזוכה לכל כך הרבה שעות צפיה , מראה את ישראל המכוערת ,עם אלימות שאני ממש מתביישת בה~ התוכנית מאכלסת רמה נמוכה של דיירים שהמכנה המשותף של כולם , את עצמם הם לא שופטים, או רואים מהצד לשניה ,אמת כפולה יש לכולם ,עם משפטי מחץ לא אמיתיים . מדהים ! ואולי בעצם כולנו ככה? ~

בחורה עם מחשב נייד

לפני חודשיים ,הייתי בחיכיון אנפנטילי לתחילת העונה של האח הגדול 3 . כישראלית הישובה בדד בגולה יחד עם כמה מחברותיי המכחישות שהן צופות ,התוכניות הקודמות היוו לגבי חיבור לארץ ישראל , אז זהו שזה ממש לא כך העונה, והישראלים שנמצאים בבית האח בימים טרופים אלו ,ממש ,ממש לא מייצגים את ישראל שאני מכירה. ואני מכירה את ישראל, מהנמוך לגבוה~ האמינו לי. אז אנחנו ממש מאוכזבות , שילמנו כמו שנדרש, נו טוב תרומה לקופרמן~

מה יש לנו שם בעצם? תמהיל מפוקפק של צעירים חסרי מנוח ,מלאים בהורומונים עם מוסר בגובה המדרכה.

ליהי אמריקוקית שמגיעה "מאורסת" עם טבעת נוצצת, מבלבלת את המח על הארוס שהשאירה מאחור ,שניה לאחר הכניסה לבית מצאה את עתי הטרף הכי קל, המתפשר בקלות, שהתחיל עם סיון א, היה חיבור בן דקה לא נקלט ,עבר לסיון ד, שהודחה טרם זמנה בהדחה מתואמת על ידי ההפקה ,דקה אחרי שסיון ד יצאה מהבית ליהיי התנפלה על עתי , לצופים האדוקים זכור שהיא כבר "נדחפה " כשזרקה את עצמה על המיטה בין סיון ד ועתי ,ביום שבת שהם היו ביחד בנשיקה המפורסמת מתחת לשמיכות. מה שאני לא מבינה זה מה היא יללה כשסיון הודחה בעצם? כאילו איבדה אחות לנשק ,הצבועה האמריקוקית הזאת ?

סיון א ואללה אני מתפוצצת ממנה, בחורה חסרת עמוד שידרה כמה שהיא יפה ,אמורה להיות חכמה אמ-מה שותקת ,עם בן זוג עמיר האלים בפירוש ניבולי פה, שיטות שידול נשים שיכורות, "דפוק לה את הראש בקיר" לדעתי ההפקה היתה חייבת להדיח! כשמעיין חודדה ניבלה את הפה היא עפה למה לא עמיר? דוגמא כל כך גרועה לילדים שצופים.

דנה , בת 39 חתיכה פלסטית עם קול של מורה מעצבנת ,כמה רוע כמה צביעות יכולים להיות באישה אחת התחילה עם "אני פולניה אני יודעת" במשימה הראשונה של הבית שבגללה הפסידו ,לקרוא לאורחת הבית הספרדיה "גייפה" מאיפה היא הביאה את זה? אבל לרוץ לראות את הספרדיה שממש לא היתה גייפה, בבגד ים היא רצה כמו כלבה מיוחמת, אלאק לא נעים לה מהילדים שלה, שרואים אותה בוכה אחרי שיורם הודח, אבל שהילדים שלה ישמעו שהיא "בילתה" עם המזכירה שלה זה מתאים לה? ממש לא ברור! אבל את "מרד הנפילים" ו"כמעיין המתגבר" היא לא קראה ,ובכל זאת עברה מסך ,אצל ספרנית העונה,מייצגת עם הספר= ליאם והחברות הזאת המתקתקה הזאת, ליאם, בחורה מהצד הקורבני , כמה שהיא ,ליאם חכמה והיא לדעתי הכי חכמה בבית ,היא בחורה שחייבת ,חייבת טיפול עמוק להסרת הסלעים מהגב המעונה שלה.

תאומות בנות 21 שירון ורינת, לא ברורות, לא מזיקות, מפונקות ,אבל לדעתי אמיתיות עם חיבורים משונים לאנשים ,כמו יגאל שהודח כי היה מין דון קישוט כזה מאד מוגזם.

נופר, חמודה אך לא מעבירה שום מסר חוץ מזה שהיא יודעת ל"קרקס" את גקי הגוקר של הבית, ושהיא "נאיבית היא לא"!

גקי ,בחור חביב דיי חמוד ,עם עברית עילגת אנגלית שלא קיימת , סיפורים על גניבת תמונות שהתקבלו בגיחוחים מהחברה ששמעו אותו, זכה לנסיעה לספרד בהחלפת דיירים כ"הכי ישראלי" (ממש לא מסכימה לדעתי עם כבר ,עתי היה צריך לזכות בכל אופן בחור שחווה צבא מהווה יותר חתך ישראלי ) שהבית הספרדי הפך אותו לאלוהים , פתח ב"דיבור לאומה" כולל הצעות מדיניות לביבי ,שהיו מה זה מצחיקות ונחתנו ב"ארץ נהדרת" כראוי להם.
כשחזר ,ליכלך על הספרדים כמו איזו זקנה טרחנית,הבית הישראלי שציפה לו בגעגעועים איך קפצו עליו בימבה של אהבה, וכבר כשחזר בילבל את היוצרות, ממאוהב בנופר, ישן עם שירן כולל נשיקה לתוך דמדומי הבוקר, ובבוקר שאחרי, התהפך מפחד מנופר, והתעלם משירן בצורה מכוערת, שעל זה כעס עליו יגאל , שבאם שירן היתה באמת בתו ,היה לו מקום לכעוס ולהתערב , אך להתנפל כמו ערס בשוק הכרמל ממש לא!~ התביישתי בשביל הבן שלו~

פרידה ,שהיא חברה של חברה ואני בוחרת לא להגיב מהסיבה שכל מה שלא אגיד יתפרש לא נכון.

עוד כמה לא מעניינים יואב דיי מסכן בבית ,ליעוז צעיר מדי אבל אני דוקא אוהבת את הראש שלו ,אלעד החמוד שהוא גמד ושזה שהוא גמד זה לא מספיק להחזיק אותו בבית.

יאללה מאקו , תוציאו מהעונה הזאת את המקסימום, ממני שקל ,או סנט לא תקבלו ~

אני מבינה שהתוכנית "ארץ נהדרת" ,תרוויח ימבה של רעיונות לקטעים מצחיקים כי העונה הזאת בהחלט מספקת חומר, שלמרות היותו עצוב ,הוא ממלא זמן שידור !

כמובן שארצה להתעדכן ,וכשיבואו החדשים "אבדוק אותם" אבל התוכנית הזאת, ירדה ממסך חיי~ מחייכת

נאוה רייץ
Tel Aviv born , living in the USA since 1982 a mother of two boys Ariel 23 and Jordan 21, will live partly in new york city , Amsterdam and mainly Tel Aviv .after a brain surgery in 2012, early retirement from my line of work as a baby bedding designer at www.navasdesigns.com ,attached to dutch guy Albert ~ ~ love my new life in Hebrew and English~