אתם אחראים, לאונס הגדול

בחורה עם מחשב נייד
אתם הנבחרים, המקושרים העשירים והמושחתים, אחראים, לאונס הגדול
העולם ככל שההתקדמות בו גדולה, ככה הנסיגה, יותר גדולה.

האשמה נופלת על כולם, גברים ונשים כאחד

פשע לא חשוב איזה, הרי תמיד הוא נעשה בגלל אי שפיות זמנית...
אין הרבה מה לומר, בנושא אשר פוגע באין סוף נשים ונערות ואשר איננו מרפה, מסדר היום, אבל משום מה, הוא נושא אמנם "צהוב", אך המושך ומעניין את כולם, אבל שרק לא אנו, או הקרובים והיקרים לנו, נהייה מעורבים בו, הרי הכל תמיד בסדר, כל עוד מדובר באחר, מה גם שאפשר תמיד לומר עת שומעים, על ארוע שכזה, תודה לאל, שזה לא אצלנו קרה, האמנם?

אונס ברחוב, אונס בדירה, אונס בפאב או במועדון,

אונס במכונית פרטית, אונס באוטובוס או תחבורה ציבורית ורשימת המקומות, יכולה להיות פשוט אין סופית. המעניין כי היום, אחרי אלפי שנה, מיצירת חיית האדם, בעצם שום דבר לא השתנה. לכן גם אין פלא שהעולם כולו, מידי יום, מספק כותרות וחדשות, שאין בהן שום חדש, אלא רק מה שיהיה, הוא מה שהיה, אולי עם קצת יותר "תיבול", כי העולם יש אומרים, מתקדם, בעוד בעצם מה שקורה, הוא שהעולם ככל שההתקדמות בו גדולה, ככה הנסיגה, יותר גדולה.

אבל העקר, שאצלי הכל בסדר, ברוך השם,

אבל מה קורה איתך? מדוע עדיין, יש בעולם גברים אנסים, פושעים ורוצחים ונשים התומכות בהן? הרי זו שאלה, שבעצם מבלי שנרצה להודות, איננה מענינת, אלא היא נוגעת בך… והרי איש איננו יודע, מתי תיפול עליו צרה שכזו, נוראה.

לא, אין בכוונתי להמשיך ולהאריך,

מה גם, שזה לא ישנה דבר, אבל כל שאפשר וחובה זה לומר לכולם, אתם אחראים לאונס הגדול, המתבצע מידי יום שעה שעה, גם כנראה שאינכם מתקדמים כמו שאתם חושבים, כי בעצם בעולם של היום אין מתקדמים, יש פשוט חיות אדם. אחרת הכיצד מידי יום אנו שומעים על עוד פשע שקורה בעולם? אבל שלא תהיינה אי הבנות, האשמה נופלת על כולם, גברים ונשים כאחד, הרי בעולם מתקדם יש לנשים הרבה כוח, אל אין הן עושות בו דבר, כדי שיהיה אפשר לומר, אתם לא אחראים לאונס הבא, אלא אתם אחראים לאונס הגדול הבא.

גם בכלל קשה לקלוט, איך יש מי שנהנה מאונס?

שהרי אין שפוי שיכול להנות מפשע, אלא אם הוא חולה נפש נורא. הרי אי שפיות זמנית, זה סעיף המנוצל, להצלת פושעים,
על ידי כל עורכי דין, שיש ויהיו בעולם.

בושה? כנראה שבעולם של היום,

אין בושה, הפשע שולט בכל פינה, לא רק פשע האונס שולט בעולם, בו כל מה שיש, זה רק כוחניות נוראה!

אבל כל שנותר לסיום לומר, יחי אלוקי הכסף,

עם יש כסף לא צריך חינוך! חינוך? מה זה בכלל? אבל מה שקורה היום, זה עוד כלום, לעומת מה שיקרה בעוד כמה שנים, גם פשע לא חשוב איזה, הרי תמיד הוא נעשה בגלל אי שפיות זמנית…גם לאיש זמן לעשות ולשנות, כי כולם עסוקים כיום, נורא…

לכן אפשר לומר, רק לפושעים יש עודף זמן לעסוק בפשעים,

גם לקבל זכות ההתיחדות, עם נשים תומכות ומאוהבות, להורות, את דור הפושעים הבא.