אתה מבוקש…אני מחפשת…

אתה יכול למצוא אותי בקניות בסופרפארם הקרוב ואני יכולה למצוא אותך בבריכה – אז למה לעזאזל החיפוש והביקוש – גורמים לנו להוציא לאור את כל חומות ההגנה ואת הציניות שמצויה כמעט בכולם….?למה אנחנו יורים לעצמנו ברגל…?

בחורה עם מחשב נייד

"צר עולמי כעולם נמלה" – נכון, אז מה? בכל זאת אני ממשיכה ומחפשת אותך – פשוט כי מגיע לי. אני רוצה שתהייה מדויק, אסרטיבי, עם מידה נעימה של שרמנטיות ובטחון עצמי שלא משפריץ את עצמו לשחצנות. הייתי שמחה שתשמור על כושר – תמיד טוב שמישהו עושה את זה כשלא ממש מתחשק לי. לא אכפת לי אם תעשה את זה בפארק בשכונה, בחדר כושר או תדווש באיזור או סתם תרביץ איזה חמישים בריכות או כל דבר שייעשה ממך גמיש…:)
כן, אני רוצה שתהייה עם מודעות פוליטית, שתדע מה חשוב לך במדינה הזו, שיהיו לך סדרי עדיפויות ולא תשב ותקטר  מול הטלוויזיה : " איזה חרא של מדינה יש לי…" – קום ותעשה – אני אצטרף, אל תתן לאחרים לעשות את זה בשבילנו. זה לא שאני רוצה שמחר תרוץ לכנסת, אבל שתדע באיזה צד של המפה אתה נמצא. בכלל, אני צריכה אותך אדם מודע עם דעות ברורות – לא אחד שהרוח מעיפה אותו ואת הדעות שלו – אנחנו לא שבשבת ואתה לא תחזית מזג אוויר.
שתדע שאני לא מחכה לך בצומת אבל גם לא בבית, תתאמץ לחפש אותי. אל תזיע – אתה יכול למצוא אותי גם בשופרסל או אצל חברים משותפים או סתם בטיול אופניים. אני לא מוצר נדיר. יש המון כמוני, אני ממש לא משהו מיוחד – אני זמינה. אל תשחק לי מאצ'ו – עברתי את הסיבוב הזה, שכחתי לאותת – ובנושא הזה אני ממש טוטאל לוסט, אני לא מגיבה לכאלה. אני הרבה יותר בצד של המבינים, אלה שמסוגלים להכיל, לא מתביישים להפגין חיבה בפומבי או לומר אני אוהב – ליד החברים שלך או בטלפון, זה בסדר – לא מחלה מדבקת.
תזכור שגם אני לא ממש יודעת מה אני רוצה ממך , גם אני הולכת בשביל לא נודע וגם אני לא יודעת אם אתה מבוקש או אני מחפשת…:) תן צ'אנס ותן לי לתת לך צ'אנס. אולי אתה באמת מבוקש ולא הספקתי לתת לך צ'אנס – פירשת אותי לא נכון וישר לבשת את שריון ההגנה וברחת את ה"איזור הבטוח" שלך – הלקסיקון החכם אבל הציני להפליא. כן, גם אני יודעת להיות צינית כשאני מרגישה כשאני על קרקע לא בטוחה – אבל אני באמת מרגישה שחשוב שלא תברח ל comfort zone שלך, תן לי להכיר את הצד הקצת יותר פגיע שלך. אני מבטיחה להזהר שלא לפגוע.
כן, הגענו למקום ההוא….הגענו למקום שחשבנו שהוא יהיה בסדר, שנרגיש בנוח, שנוכל קצת להתרווח. שפת הגוף שלך אומרת שהגעת אל המקום הנינוח, שאתה מרשה לעצמך להוריד את שריון ההגנה, את הציניות ופתוח גם לחיוך ולבדיחה. אתה מחכה שאני אהייה באותו מקום. לא אפשרי, אנחנו לא יחד. כל אחד במקום שלו – לכן אתה מחפש….אני מחפשת….אני מבטיחה שלא תראה מבט מזלזל, קשר ישר בין השעון לביני – אתה תקבל אותי כמו שאני, אני אשתדל שזה יהיה נטול הגנות בסיסיות, נטול ציניות, מקשיב, פתוח לשמוע, לא מבטיחה להסכים….
למה הוא עדיין מבוקש/ מחפש… והיא עדיין מבוקשת /מחפשת….?
מתי בדיוק הפסקנו להיות אבירים ונסיכות? מתי התחלנו להיות חיילים במלחמה ? מלחמת אגו? מתי הפסקנו לקחת לעצמנו את האופצייה של  ויתור על האגו . לפעמים אני חושבת שזה לא ויתור – זו הבנה שאין  לנו את המותרות שלא לוותר עליו, על האגו . האגו הזה לוקח אותנו למחוזות שאנחנו לא רוצים.
אז מה? על כבוד מדובר? על הכבוד הבסיסי שלנו שאבד במלחמה העקובה וטעונה בעצב ובאכזבות, על משחקים וחשבונות של רווח והפסד, על כוחניות מזלזלת – אולי אז נגלה את מי שמבקש /מחפש  באמת. אולי נמצא את האמת , את מי שאתה מבקש / מחפש….ואת מי שאת מבקשת ומחפשת….
אולי  אם מי שמחפש / מבוקש  יוריד את השריון שמקיף אותו ואנחנו נרשה לעצמנו להיות מי שאנחנו באמת – אולי אז אתה תוכל לבקש ממנה להיות מי שהיא והיא תוכל לבקש ולמצוא.