אשה אחת שתי מזוודות

הסיפור של העסק שלי מתחיל בזה שאני מסתובבת תמיד עם שתי מזוודות אחת נראית והשנייה בלתי נראית

אני והמזוודה הנראית שלי

את דרכי העצמאית התחלתי כמאפרת מקצועית ולכל מקום שאני הולכת כיאה למקצוע, אני מגיעה עם מזוודת איפור גדולה ומלאה כל טוב. מברשות, צלליות, שפתונים ומוצרי איפור מגוונים, שיתאימו לכל לקוחה או לוק שאני רוצה ליצור ושמא יהיה חסר משהו – המזוודה מפוצצת! המטרה שלי להכיר כל אשה שמולי בתהליך "ההתאפרות" ושבסופו תוכל להסתכל במראה ולאהוב את מה שהיא רואה. חשוב לי שאותה אשה תרגיש את עצמה הכי יפה ומהממת ובעיקר היא ומשם תוכל לעוף על עצמה וליהנות מהמחמאות שיגיעו.


אני והמזוודה הנראית שלי

אחרי כמה חודשים כעצמאית התחלתי להעביר סדנאות איפור כי רציתי להעביר את זה הלאה ובתוך הסדנאות קרה דבר מעניין שכבר פגשתי לפני אבל עדיין לא נפל לי האסימון. קלטתי שאותן נשים שמגיעות לסדנה עייפות, מותשות מיום ארוך, חלקן פאסימיות וחלקן אופטימיות לגבי היכולת שלהן ללמוד משהו (ובטח בשעה הזו), מסיימות את הסדנה באנרגיה אחרת לגמרי. הן נראות קורנות, רעננות, מחייכות יותר, צוחקות יותר ובחלק מהסדנאות הייתה בקשה לצאת לבילוי כי בכל זאת, חבל ללכת ככה לישון.. מה שהתבהר לי יותר ויותר הוא העניין שאיפור הוא כלי מעולה לשנות את ההרגשה שלנו, האנרגיה שלנו ולא רק את איך שאנחנו נראות.

אחרי הסדנה - רואים שהשעה 23:30?
בתום הסדנה, נראה שהשעה 23:30?

באותה השנה עברתי בעצמי תהליך אימון אישי (עליו עוד אספר בפוסט אחר) שפתח בפניי עולם שלא הכרתי. עולם של מודעות וכלים עוצמתיים איתם הצלחתי לעשות שינויים משמעותיים בתפיסה שלי ובמערכת היחסים שלי עם עצמי ועם הסביבה שלי. קיבלתי את עצמי, את הביטחון שלי, את המצפן הפנימי שלי, קיבלתי כנפיים. בעיקר יצאתי עם ידיעה שזה מה שאני רוצה לעשות.
הדבר הנוסף שעליו חלמתי היה לשלב בין שתי האהבות שלי, האיפור והאימון. לא ידעתי איך, לא ידעתי מה אני הולכת לעשות אבל ידעתי שזה צריך לקרות. עם זה יצאתי לחפש לי בית ספר ובחרתי ללמוד אימון וNLP ביחד ב"אקדמיה לאימון".

עם המנטורים שלי שמעון צ'אושו והדי קרן
אני והמנטורים שלי שמעון צ'אושו והדי קרן

אחרי שנה וחצי של לימודים מצאתי שאני מסתובבת עם מזוודה חדשה אליה נכנסו הכלים העוצמתיים של האימון והNLP איתם עשיתי עבודה מדהימה קודם כל, בתוכי ובביתי. כשהתחלתי לאמן בעצמי, לפגוש נשים בארץ וגם אחת בחו"ל התאהבתי שוב. התאהבתי במפגש כל פעם עם אשה אחרת, סיפור חדש, חוויות ואתגרים שונים שבבסיסם (כמעט תמיד) מחסור בדבר אחד: אהבה. למי? לעצמנו. הכל מתחיל בנו. לא אני אמרתי אבל הכי מאמצת.

39229187_2173794835965286_7421646488977014784_n

אז זו אני, אשה אחת עם שתי מזוודות אחת נראית והשנייה בלתי נראית. מזוודות שמשלימות אחת את השנייה ובעזרתן אני מצליחה לעזור לנשים לראות את עצמן במראה ובכלל, אהובות, שמחות, מוקירות תודה, יכולות ומסוגלות לעשות כל מה שיחפצו ובקיצור לעוף על עצמן!
כדי לתת לכל זה מענה תחת קורת גג אחת יצרתי מותג שנקרא "IN & OUT" . דרכו אני נותנת ערך לנשים בתחומים השונים שקשורים בפנים ובחוץ שלנו כדוגמת סדנת איפור אימונית ייחודית מסוגה ובקרוב תהליך של 14 ימים מרוכזים בהם נעיף את האנרגיה גבוה.

את אתן רוצות לקחת חלק זה הדף של המותג
אני ממש אשמח!
אוהבת
ענת

page-01