ארונות הזזה עם מראה – מדריך קנייה

ארונות הזזה עם מראה

ארונות הזזה עם מראה יכולים להיות הארונות הטובים ביותר שתוכלו לרכוש. הם חוסכים במקום, הם יוצרים מראה אלגנטי, עדין ומיוחד לחדר השינה כולו ולמעשה המראה לא מפריע לפעולתו התקינה של הארון. השאלה הגדולה היא מה גודל המראה, היכן עדיף שהיא תהיה או בקיצור- איך לקנות ארון כזה.ארונות הזזה עם מראה

למה לא להתקין את המראה לבד?

עוד לפני שנתחיל להסביר לכם כיצד לקנות ארון הזזה שמשולבת בו מראה מובנית, נענה לכל החכמים בלילה שחושבים שהם יכולים להתקין את המראה לבד. אז נכון שלהתקין מראה לבד יכול להישמע לכם פשוט ואך חסכוני יותר אך בכל מקרה המחיר שתצטרכו לשלם יהיה בדיוק אותו המחיר כמו לקנות ארון הזזה שיש בו כבר מראה. המראה תעלה לכם אותו המחיר מה גם שלרוב היא לא תתאים בדיוק רב, וכך למעשה כל עיצוב הארון והפרקטיקה בשימוש המראה ירדו לטמיון. כמו כן, המראה לא תמיד תתאים לתלייה כי יש צורך במראה דקה וגם לא תהיה עליה אחריות אם תקנו אותה בנפרד.

איך נבחר את הארון המושלם?

  • כדי לבחור ארון הזזה עם מראה שיתאים לכם אתם חייבים לבחור את המראה בגודל המתאים. נכון שיש ארונות הזזה עם מראות ענקיות שמכסות את כל שטח החדר אך חשוב לזכור כי לא תמיד זה יהיה דבר מבוקש והולם. אם המראה תחזיר את התמונה בהשתקפות בשטח
    גדול מידי זה יכול להיות מבלבל ולמעשה לא תמיד זה יהיה כל כך מעוצב, לכן יש לשקול זאת היטב.
  • חשוב לבחור מראה שמקובעת היטב. אל תזלזלו בסעיף הבטיחות כי מראה שנופלת יכולה לגרום לחתכים רבים, פגיעות ראש ולעתים אף למוות. ארון הזזה עם מראה חשוב לבחור ממקום מנוסה ומוכר, כאשר איכות היצרן חשובה מאוד בבחירה הזו.
  • ארון הזזה שיש בו מראה חייב להיות ארון מעוצב. לא תמיד העיצוב של הארון יחד עם המראה יהיה מלבב ולעתים הוא יהיה רחוק שנות אור מהרמוניה. ארון עם מראה חייב להיות עם צבעים עדינים שהמראה ממוקמת בו במקום הנכון והשילוב שלה נראה טבעי לחלוטין.