ארוחת הבוקר של מלון ממילא בירושלים – ביקורת

אני וירון (חבר טוב) הולכים הרבה לארוחות בוקר

לפחות פעם בשבוע

לרוב זה למקומות הסטנדרטיים, רשתות הקפה למינייהן, בית קפה שכונתי מומלץ כזה או אחר, שובר מעניין שראינו..

אבל מידיי פעם אנחנו מנסים משהו מרשימת ה"אומרים שזה הכי טוב שיש".

אז אמרנו – השבוע נוסעים לירושלים, הפכנו וחפרנו בנדון (הנדון = האינטרנט וחברים ירושלמים) והגענו למסקנה שארוחת הבוקר הכי טובה בירושלים ואולי בארץ אמורה להיות במלון ממילא (חדר האוכל בשעות הבוקר לא אחרי כן ולא בית הקפה)

ממילא זו שדרה בה מלון מפואר, שדרת חנויות ובתי קפה וסופה מוביל לתחילת השוק הערבי (להתמקח! תמיד להתמקח!) ובסופו הכותל המערבי. בקיצור – המיקום גם מסדר טיול של הורדת האוכל , קצת שופינג ואפילו מעט רוחניות.

התענוג עולה 140 ש"ח לאדם (אלא אם כן אתם אורחי המלון) ושווה כל אגורה! (אני לא הייתי צריכה לא ארוחת צהריים ולא ערב אחרי כן.. טוב נו חוץ מהבייגלה עם הזעטר של שער יפו… אבל זה לא רעב זו אהבה)

מה אומר ומה אספר.. מעולה, הכל היה מעולה.. מהקוראסון עם הגבינה הכחולה, דרך עמדת החביתות בה הכינו לנו חביתות עם תוספות על פי בקשה (ניתן אות מיוחד לציון על כך שיש אפילו תוספות פחות סטנדרטיות כמו תוספת פלפלים לחביתה) דרך הסלמון המעושן הכי טוב שאכלתי, פטריות מבושלות מדהימות, שלל סלטים טריים, פירות ועוד..

2015-02-27 10.32.54

מה? כמובן שיש גם שקשוקה ומקושקשת ושאר האופציות הרגילות

2015-02-27 10.33.15

 

גם עמדת הגבינות לא מביישת בכלל! (למרות שהייתי מוסיפה איזו ברי למבחר)

את מכונת המיצים והמים (כן זו עם הידית הקטנה והמיני כוסות שלא מספיקות ל2 שלוקים) החליף ארון עם שלל סוגי מים כגון סן פלגרינו ודומיו, כדי מיצים של תפוזים ואשכוליות ואפילו בקבוקים עם מיצים יותר אגזוטיים כמו קיווי (הכל כלול במחיר כמובן)

שתיה חמה הוגשה על ידי המלצרים לשולחן שהביאו, פינו וסידרו כל מה שהתבקש בשניות.

הייתי מתחילה להרעיף בשבחם של הלחמים והלחמניות שברור שנעשו ממש עכשיו אם לא ברגע שהגעתי לעמדה פשוט נעצרתי מול כמות מהממת של קינוחים בשלל טעמים וצבעים.. אגב.. אין לוותר על עוגת הגבינה.. פשוט מרקם שלא טעמתי בעבר ועל פינוקי השוקולד הקטנים והדחוסים.. מה? סינבונים? גם כאלו יש שם.. ורוגלך.. ועוגות שמרים ועוד ועוד..

2015-02-27 10.32.272015-02-27 10.32.06

בקיצור.. ארוחת הבוקר הכי טובה שאכלתי בארץ! אבל אל תדאגו – אני אמשיך לבדוק ולחפש! (סופש הזה ארוחת בוקר במלון רויאל ביץ תל אביב – אני אדווח!)

____________________________________________________________________________________

אגב – לא רוצים לפספס את הפוסט הבא שלי? בצד שמאל למעלה יש כפתור עקוב אחרי שישלח לכם מייל כשאני מוציאה פוסט חדש!