ארבעת היסודות ליצירת מהפך בחיים

תוכנית מהפ"ך היא תוכנית שפיתחתי עם השנים ונוצרה מתוך עשייה לטובת עצמי ולמען צמיחתי. התוכנית עובדת ומקדמת אותנו אל האני הגבוה ומוציאה מתוכינו את המיטב.

קרדיט גלית רוזן

תוכנית מהפ"ך  היא ראשי תיבות של מ-דיטציה, ה-כרת תודה, פ-עילות פיזית, כ-תיבה.

מדיטציה – הרגשות והתכנים הקשים שלנו נמצאים בתוך תת המודע. 97% מהתוצאות  שלנו מנוהלות מהתת מודע. אני תמיד מדמה את תת המודע לקופסא השחורה שמחפשים כאשר המטוס נופל, כל האמת שלנו נמצאת שם.  3% מהתוצאות נמצאות בחלק המודע, מה שאומר שהמודע שלנו לא ממש יודע הרבה. כל המחשבות שלנו שחזרו על עצמן הפכו להרגל וקבעו באופן מוחלט את חיינו. כאשר נתבונן פנימה נבין מדוע אנחנו בוחרים את הבחירות שלנו ונחקור מה גורם לנו להתנהגות כזו או אחרת.

 

קרדיט galit rozen
קרדיט galit rozen

 

מכאן, אם אנחנו רוצים לעשות שינוי בדפוסים שמנהלים אותנו ומשם בחיינו, עלינו להתבונן פנימה אל תוך תת המודע, היכן שדפוסים אלו מצויים ומשם לחולל את השינוי המיוחל. מדיטציה היא כלי נפלא לתרגל את המוח שלנו לכניסה לתדר אלפא. אנחנו מלמדים את המוח להיות מאוזן ורגוע יותר. תרגול מדיטציה ושהייה במצב אלפא הם המפתח לשינוי דפוסים פנימיים, לחשיבה חיובית, לצמיחה ולבריאות.

קרדיט גלית רוזן
קרדיט גלית רוזן

הכרת תודה- היא אופן ההתבוננות שלנו על כל רגע ורגע כעל נס שנכנס לחיינו, ועלינו להודות על קיומו, אף שהיא נראית פעולה פשוטה מאוד וברורה מאליה. רבים מאיתנו מתעלמים ממנה. הכרת תודה היא אחד הגורמים החשובים בבריאותינו הנפשית. אנשים הנוהגים להוקיר תודה שמחים יותר, אנרגטיים ומלאי תשוקה לחיים. הם מאושרים יותר ושנת הלילה שלהם טובה יותר. הם פחות חווים לחץ ודיכאון, מתמודדים עם קשיים ואתגרים ביתר קלות ומתוך חשיבה חיובית ומקדמת.

פעילות פיזית הגוף שלנו נועד לנוע, ישיבה ממושכת וחוסר פעילות גורמת לנו לעודף משקל, לחולי ולאגירת רגשות קשים בתוכינו. פעילות פיזית משליכה על היכולת המנטלית שלנו ועל שחרור המתחים והרגשות העצורים בנו. כאשר נתחיל את היום שלנו בפעילות פיזית נתמלא באנרגיות מופלאות עם המון תשוקה.

כתיבה – הכתיבה היא כלי לריפוי כאב כמו שעמוס עוז כתב "יצירה נוצרת מפצע".  הכתיבה מאפשרת לנו להוציא את הרגשות שתקועים בפנים ובמקומם לשתול רגשות חיובים ומקדמים. כל אחד יכול לכתוב. צריך לקחת עט ודף, או לשבת מול מחשב ופשוט להוציא את כל מה שיש שם בפנים. מיד יתבהר לכם עד כמה אתם מוכשרים! דרך הכתיבה תלמדו להעריך ולחזק את הדימוי העצמי שלכם.

את הספר שלי "הפחדים שלי הם לא אני" יצרתי מתוך פצע כואב מאוד בחיי. אני תמיד מדמה את השיטה שלי לכיסא עם ארבע רגליים, כאשר אני משקיעה בשלוש רגליים הכיסא לא יציב, מתנדנד לא בטוח, לחיות חיים מלאי משמעות וערך זה אומר להשקיע בעסק הכי מניב שלי בעצמי.

נסו להשתמש בשיטת מהפ"ך ותיווכחו לראות כיצד אפשר דרך מימושה להתקדם ולהוציא את עצמכם מהפנים אל החוץ.

קרדיט גלית רוזן
קרדיט גלית רוזן

רוצים לשמוע עוד על השיטה בהרחבה היא כתובה בספר שלי "הפחדים שלי הם לא אני" וניתן ליישם אותה בעזרת קלפי מהפ"ך שיצרתי, קלפים להתמודדות עם פחדים והנעה לפעולה. לרכישת הספר והקלפים אתם מוזמנים מוזמנים לפנות אלי.

קרדיט גלית רוזן
קרדיט גלית רוזן

אורפז  לי אורה מאמנת ומטפלת רגשית מלווה אנשים בתהליכי שינוי וריפוי. מאבחנת בשיטת צופן הגשמה ע"פ שם ותאריך לידה . מתמחה בהתמודדות עם פחדים מתוך התת מודע.

אורפז 0523200011

 

orpaz
מאמנת רגשית מלווה אנשים בתהליכי שינוי וריפוי מרצה, סופרת ומנחת מעגלי נשים. מחברת הספר "הפחדים שלי הם לא אני" יוצרת קלפי מהפ"ך (מדיטציה, הכרת תודה, פעילות פיזית, כתיבה)