טיפול לא פולשני באקנה בישבן ובמפשעה ב-IPL|איריס לוי

בחורה עם מחשב נייד

 ציסטה – אזור מוגלתי המוקף ברקמות מתות. ציסטות מופיעות בדרך כלל על  העור, אך הן עשויות להיווצר בכל מקום בגוף, כמו באזור הישבן והמפשעה יכולות לגרום לכאב ואי נוחות רבה ואף להותיר משקעים נפשיים.

בעיות חוזרות של ציסטות עשויות להימשך חודשים ואף שנים. על-פי רוב מספר בני משפחה יסבלו מהבעיה באותו זמן.

הגורם להתפרצות מורסות/ציסטות באזור הישבן והמפשעה אזורים תחת לחץ, הן שערה הפוכה, פוליקוליטוס או בלוטות חלב, בלוטות שומן שנסתמו והצטברו באזור – כמו שחורים/שומנים/קומודונים.

אקנה ציסטית המלווה בשחורים ושומנים יכולה להופיע כבודדת או בקבוצה ובכל מקום על הגוף. גודלה נע מגרגר אפונה עד גודל אגוז ואף יותר. הרקמה סביבה אדומה, מעובה, רגישה ומגבירה את האפשרות להתפשטות והחמרת הזיהום.

הטיפול השכיח הנו בטיפול אנטיביוטי ארוך שלרב אינו פותר את הבעיה מהשורש, הפוגע אף במערכת החיסונית של הגוף. ידוע שהבקטריה עמידה בפני הטיפול האנטיביוטי ואז ההמלצה הגורפת הנה בטיפול פולשני, לפתוח/לנקז באמצעות ניקוז כירורגי הגורם לכיעור ניכר של אזור הישבן והמפשעה, ולנזקים בלתי הפיכים דוגמת "חורים" בעור, צלקות מכוערות,  סימנים וכתמים הנראים לעין ועלולים להוות מטרד אסתטי ובעיה פסיכולוגית.

מחליטה להתעלם מאקנה ציסטית – שחורים שומנים גם באזור הישבן והמפשעה במחשבה שזה יעבור, חבל, בשביל מה לסבול? זה מביך, זה מעצבן וזה עושה שמות לדימוי העצמי, וכאבי לב לא קטנים למי שלוקים בה. החדשות הטובות יש פתרונות יעילים..!

 ידוע שאקנה, היא מחלה דינמית העלולה להתפרץ בכל אזור בגוף כמו, אקנה בגב בפנים ובישבן עלינו לזכור, שצלקות אקנה נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא  טיפול מתאים.

 לטיפול המהיר באקנה בישבן ובמפשעה המלווה גם בשומנים שחורים קומודונים צלקות וכתמים, אזור מוסתר ופחות חשוף הנוטה להיות פחות מטופל כי לא רואים אותו, ישנה חשיבות רבה במניעת התפתחות והתפשטות הנגעים הקשים.

לעתים החשיבה לעשות באותו אזור הנגוע בשחורים/שומנים קומודונים, פצעים פצעונים ציסטות וכתמים הסרת שיער בלייזר, זו מחשבה מוטעית מיסודה. רבות מהנשים הפונות לטיפול הסרת שיער באזור הישבן המפשעות הנגוע באקנה לא מודעות לעובדה שהסרת שיער באזור הבעייתי בעצם מעורר התפרצות חיידקים והתפשטות נגעים חדשים, כואבים נפוחים ואדומים יותר.

נפגעי אקנה באזור הישבן והמפשעות יודעים כי לעתים אין מנוס מטיפול אחר...

  • ופנית לרופא מומחה שלא הצליח לשפר או להקל באקנה בישבן והמפשעות שלך ומסתפק באמירה "זה יחלוף מעצמו, או תלמד/י לחיות עם זה"…
  • ומרחת אין סוף תכשירים ולא ראית תוצאות…
  • ונסית הומאופתיה, צמחים, רפלקסולוגיה,  גלולות דיאנה וגלולות יסמין, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא…וזה לא עובר מאליו…

ולטיפולים שלא נתנו מענה מספק לאקנה בישבן ובמפשעות, המלווה בציסטות חטטים/צלקות שקעים וכתמים  יש טיפול… ללא ניקוז כירורגי ללא תפירה, ללא הרדמה כואבת.  טיפול לא פולשני באקנה בישבן

ללא תרופות – ללא בדיקות דם – וללא פגיעה בכבד.

סובלת מאקנה ציסטית, שחורים ושומנים באזור הישבן והמפשעות? בואי גלי איך ניתן להגיע באחוזים גבוהים לשיפור בטיפול מוכח בשיטת IPL ואנרגיית גלי רדיו RF הנשמר לאורך זמן ולטווח ארוך.

ללא תופעות לואי – ללא שינוי באורח החיים שלך – ללא שינוי בתזונה שלך.

סקפטית.? לא מאמי/נה? את מוזמנת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעל 100 המלצות http://www.iris-levy.co.il/ממליצים  של לקוחות מרוצים. ניתן לקבל טלפון להתקשרות ולהתרשמות.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי לתאום פגישת ייעוץ חינם 0558833337