טיפול באקנה בגב/בפנים/ישבן ב-IPL טיפול בטוח ומאושר|איריס לוי

בחורה עם מחשב נייד

את/ה סובל/ת מאקנה/פצעי בגרות פצעים, פצענים, שומנים שחורים ציסטות פרונקלים, כתמים חומים/אדומים חטטים חורים, צלקות בפנים בגב כתפיים ובישבן – יש טיפול בטוח ומאושר לאקנה/פצעי בגרות בגיל ההתבגרות ואקנה בגיל מבוגר, הנותן פתרון יעיל עם אפקט מצטבר ולאורך שנים.

הטיפול ניתן על ידי בלבד כטיפול אישי ופרטני ולא ממטפלות שאך זה סיימו קורס קוסמטיקה כפי שנהוג במכוני הקוסמטיקה העוסקים בתחום.

ללא תופעות לוואי – ללא תרופות – ללא בדיקות דם – וללא פגיעה בכבד.

 

סקפטי/ת? לא מאמין/נה? הנך מוזמנת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעל 120 המלצות של לקוחות מרוצים  http://www.iris-levy.co.il/ממליצים ואף לקבל טלפון להתקשרות.

ידוע שאקנה, היא מחלה דינמית העלולה להתפרץ בכל אזור בגוף ובכל גיל. בעיות עור קלות עלולות אף להתפתח למחלות עור כרוניות באם הן לא מטופלות בזמן ובאופן סדיר ואף לגרום לצלקות בעור חטטים וכתמים.

הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי כקוסמטיקאית פרא-רפואית בתחום בעיות העור שאינן ניתנות לפתרון ולריפוי ברפואה הקונבנציונלית מאפשר לי לתת את האבחון המדויק ביותר של מצב העור, רמת האקנה, עומק הנגעים אפשרויות לטיפול ושיפור. 

רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית הפרא-רפואית נמדדת באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור.

אבחון נכון הנו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.

טיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF הינו טיפול בטוח ומאושר, הניתן על ידי, עם התחייבות לתוצאות, טיפול מערכתי, פנימי וחיצוני בו אני משלבת:

  • תכשירים פרא-רפואיים והיפו אלרגניים המבוססים על חומרים פעילים ובטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הפנים והגוף, המסייעים לאזן את הפרשת הסבום (השומן) בעור ומונעים היוצרות קומודונים שחורים/שומנים (נקודות שחורות). פרונקלים פצעים ופצעונים לאורך זמן. ממיטב המעבדות בארץ ובאיכות גבוהה. מכילים מסנני קרינה המתאימים ביותר לאקלים הישראלי, מאושרים ע"י משרד הבריאת ומבטלים את הצורך בשימוש בתרופות – רואקוטן ואנטיביוטיקה – מינוציקלין.
  • תוספי תזונה ייחודיים העובדים על הסימפטום. לטיפול בבעיות עור, שיקום רקמת העור ומניעת צלקות ודלקות, ריפוי ואיחוי פצעים, עידוד תהליכי ניקוי הגוף וחיזוק המערכת החיסונית. תוספי תזונה היעילים לטיפול בבעיות של: סבוריאה ואקנה שלהן רקע אלרגי-דלקתי-וזיהומי.

 

כל הפתרונות הניתנים לך מתבססים על ידע מקצועי נרחב וניסיון רב שנים, המאפשרים לי לתת מענה נכון ומדויק לצרכים שלך. התאמת הטיפול, הביצוע ללא פשרות, תוך כדי עמידה בסטנדרטים גבוהים יבטיחו שיפור איכותי, אפקטיבי ארוך טווח.

בכל שנות עבודתי, אני מקפידה להתעדכן בכל נושאי הקוסמטיקה, להשתתף בכנסים ובקונגרסים, לעבור השתלמויות כדי לשמור על רמת עדכונים גבוהה ולהביא למכון את כל החידושים בתחום עבור קהל לקוחותיי.

בנוסף לשגרת הטיפולים אני מקיימת קשר רציף עם המטופלים. לכל שאלה/בעיה ניתן להתקשר למכון (לביתי) בכל שעות היום והלילה שישי שבת וחגים. תמיד תיענו בתשובה בהדרכה, בעידוד עם מלוא הסבלנות והאמפטיה תרגיש/י שהנך בידיים הכי טובות, עד סיום תהליך הבראת העור שיפור עידון וטשטוש כתמי אקנה, צלקות וחטטים הנילווים לתופעה.

 

המכשור – השקעתי במכשור המתקדם מסוגו בעולם על מנת להשיג את התוצאה הטובה והאיכותית ביותר. המכשור מבטיח הצלחה בביצוע הטיפולים והתוצאה נשמרת איכותית ולאורך זמן. טיפול בטוח מאושר ע"י משרד הבריאות ואף ומומלץ ע"י רופאים.

פועל על שילוב של שני סוגי אנרגיה – אנרגיית אור IPL  – Intense Pulsed Light  ואנרגיית גלי רדיו RF – Radio Frequency שילוב  המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית.

  • מכשור עמו ניתן לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים העיקריים לאקנה.
  • מכשור עמו ניתן לייבש את הסבום, השומן עליו מתקיים החיידק -אותה פעולה המתקבלת בטיפול בכדור רואקוטן ואנטיביוטיקה – מינוציקלין, ללא תופעות לוואי – ללא בדיקות דם – וללא פגיעה בכבד.
  • מכשור עמו ניתן לכווץ את הנקבוביות.
  • מכשור עמו ניתן להבהיר כתמים, חומים/אדומים הנלווים לאקנה פצעי הבגרות בבני נוער ומבוגרים.
  • מכשור עמו ניתן לקבל שיפור משמעותי כבר מהטיפול הראשון/הטיפולים הראשוניים  – תלוי ברמת האקנה, סוג האקנה, השקעה התמדה וסבלנות מצד הלקוח/ה.

 

לתאום פגישת ייעוץ חינם את/ה מוזמן/נת ליצור עמי קשר ישירות לנייד הפרטי 0558833337