אצלנו לא רק הקפה הפוך

אם בארה"ב הקפיטליזים חבר לאלוהים בגלל הפחד/ שינאת הקומוניזים.
הרי אצלנו ממש באותו הזמן חברו הסוציאליסטים לאלוהים בגלל הפחד / שינאת הימין. ובשתי הדמוקרטיות האלו הנשים משלמות את המחיר עבור זה.

בחורה עם מחשב נייד

אצלנו לא רק הקפה הפוך .

כשישבו אבות האומה האמריקאית לכתוב את החוקה, הם התעקשו על הפרדת הדת מהמדינה. אזרחי אמריקה החדשים (שכינו את עצמם העברים החדשים) רצו להבטיח  את אי ההתערבות של המדינה בעינייני הדת, לאפשר לאנשים להאמין ולנהל את חיי הפולחן שלהם ללא התערבות של הפוליטיקאים. ומצד שני שהדת לא תשמש בידי הפוליטיקאים ככלי לקדם אינטרסים אישיים שלהם על ידי שימוש באנשי הדת כמובלי דעה, ואלה האחרונים לא ישתמשו במעמדם כמובלי דעה, לרעה.

כמו הקפה: אצלנו זה הפוך.  אנחנו מבקשים  להפריד את הדת מהמדינה כי המוסדות הדתיים  מתערבים בחיי האזרח והמדינה יותר ויותר. הדת שעשתה לנו היכרות עם הרעיון של חופש הבחירה שוללת מאיתנו את חופש הבחירה לשיר ,להתלבש , לנוע ולהתגרש . הנה לכם שלוש זכויות טיבעיות-יסוד,  בנשימה אחת: חופש הביטוי חופש התנועה, החופש על גופי שלי והשליטה על חיי(אישה עגונה היא למעשה אישה במעמד של צמיתה-עבד) .

אלה שאת הכוח הזה המדינה החילונית הסוציאליסטית נתנה לדת.

תנועת החילון יצאה נגד הממסד הדתי באירופה.

ליהודים לא היה ממסד כנסייתי  לא היה שום אוטוריטה דתית מרכזית, הרב של הקהילה היה תמיד ברמה של יועץ. והנה רצינו להיות כמו הגויים : ייסדנו לנו מדינה וגם כנסייה ואפילו המלכנו לנו אפיפיור הרב עובדיה יוסף.

-In God We Trust   באלוהים נבטח כתבו האמריקאים  על הדולר. המשפט הזה  הוסף על הדולר רק בתקופת איזנהאור. הבהלה מהאדומים בשנות החמישים הביאה את הממשל האמריקאי לבקש את הגנת האלוהים על הדולר שלהם. מאחר והמפלגה הקומוניסטית בברית המועצות אסרה על כל פולחן דתי, בארה"ב זוהה הקומוניזים עם אתיאיזם.  עם גבור הפחד של האמריקאים מהאדומים בשנות ה50-קיבל הסמל של הקפיטליזים -הדולר הירוק,  חיזוק  מאלוהים במשפט :

In God We Trust

כך חברו יחד הקפיטליזים והדת מול הקומוניזים.

זהו שימוש מובהק באלוהים לצרכים פוליטיים, במילים אחרות עבירה על הדיבר הראשון, "לא תישא את שם יהוה לשוא".

רק בואו לא נתבלבל- הקומוניסטים ביטלו את הדת,כי הם רצו להיות השולטים היחידים על הגוף והנפש של האדם הם רצו להיות לו לדת.  אלה שהאדם נולד חופשי ולעולם ישאר כזה. החומות נפלו ב1990 ללא ירייה אחת.  ביליונים של דולרים שיכלו לשלם ביטוח בריאות לדורות של אמריקאים ירדו לטימיון.

אצלנו השמאל הביא איתו את התפיסה האנטי דתית הזו- ונציגיו  נתנו לדת את הכוח שיש לה היום: העניקו לה ממיסד -הרבנות – חיזקו אותו בחקיקה אזרחית שנתנה לו עליונות משפטית ותיקצבו אותו בכספים.

ואחד יכול רק לשאול למה?  הרי זה זועק לא הגיוני מכל כיוון שאתה מסתכל עליו.

אז אגיד לכם למה?

אם בארה"ב הקפיטליזים חבר לאלוהים בגלל שינאת הקומוניזים

הרי אצלנו הסוצליסטים חברו לאלוהים בגלל שינאת הימין וחירות.

בן גוריון העדיף לחזק את הדתיים, רק לא לייסד ממשלת אחדות  עם בגין ולכונן חוקה שבה נושא הדת היה מטופל בצורה של הפרדת הדת  מהמדינה.

אז אצלנו : האתיאיסט השמאלני – אימץ את אלוהים כדי להבטיח את השילטון המוחלט שלו ללא הפרעות .

היום זה הליכוד, מחר זה העבודה,  מחרתיים זה הליכוד, זה ממש לא משנה יותר…

הדתיים בישראל צריכים לצאת נגד העבודה הזרה שנעשת בשימוש בשם אלוהים לשוא ולדרוש הפרדה של הדת מהמדינה.

האם היום כשהשמאל יושב בחוץ יש ליורשי הימין את האומץ וגדלות הרוח להגשים את מורשת זבוטינסקי ובגין ולהביא חירות לכל אזרח במדינה גם לדתיים שבנו.

אנו הנשים נצא הכי מורווחות מכך:  גופנו לא יהיה עוד מגש הכסף עליו תוגש הממשלה פעם לימין ופעם לשמאל.

"הרפורמה בדת תתאפשר כשתהיה הפרדה, כשהפוליטיקה לא תהווה כוח בו הרבנים ישתמשו בו לחזק את עצמם, אלה חוזקם יגיע מהקהילה שלהם, מהעשיה שלהם, ולא על ידי קירבה פוליטית." דבריו של  פרופ ישעיהו ליבוביץ יהודי חרדי. הוא היה חרד מלאן מועדות פניה של החברה היהודית . כוח זה דבר משחית. הדתיים צריכים לשאוף להפרדה הזו לא פחות מהחילוניים.