אפשר לחזור אחרת לבית הספר

ההמלצה שלי: במקום לעמוד בפקקים, לחפש חניה, לעמוד בתורים ולכתת רגליים בין חנויות הספרים, ציוד לבית הספר והתלבושת האחידה, תעברו לקניות ברשת. הכי פשוט, יותר זול והכי נוח

אני חיה בקצב חיים מסחרר. רוצה לטרוף את העולם, להספיק לבצע בכל יום את כל המשימות. לצאת לעבוד וגם להיות עם הבנות בבית, להיות מעורבת ביומיום של הבנות בבית הספר ובחוגים, לבשל, לנהל משק בית, לעשות ספורט, לצאת לקניות וכמובן לבלות. לפעמים אני מרגישה, שנכנסתי למחול שדים ואני רודפת אחרי הזנב של עצמי. כמה טוב שאנחנו חיים בעידן המודרני, שבו הטכנולוגיה מקלה על ביצוע חלק מהמשימות. אני יכולה לעשות את הקניות מהבית, בשעה שנוחה לי, גם אם זה באמצע הלילה, בלי לעמוד בפקקים, בלי לעמוד בתורים. הכל בלחיצת כפתור. כל-כך פשוט וקל.

shutterstock_296802788

גם את ההערכות בחזרה לבית ספר אפשר לעשות בלחיצת כפתור ואפילו להנות ממחירים זולים יותר ומיתרונות נוספים.
promo_long

classoos – ספרי לימוד דיגיטליים ומערכת לימודים מתקדמת

בכל שנה, כשאני רואה את רשימת ספרי הלימוד והציוד שהבנות צריכות לקחת לבי"ס, אני חוששת לגב שלהן. העובדה שיש להן לוקר בבי"ס לא עוזרת, כיוון שיש מבחנים, שיעורים ועבודות וצריך לקחת את הספרים, החוברות, המחברות והציוד הביתה. יש לא מעט מורות, שדורשות מחברות ספירלה עם 3 חוצצים במקום המחברות הפשוטות, הדקות. הקלמר שלהן לא מבייש אף משרד רציני, עם לפחות 4 מרקרים בצבעים שונים, טושים, סרגל, דבק, מספריים, עפרונות, מחדד וצבעים.
כל החששות האלה יכולים להעלם, כשעוברים ללימודים דיגיטליים באמצעות טאבלטים – אייפד ואנדרואיד, לפטופים או מחשבים שולחניים. במקום לסחוב ילקוט ששוקל לפחות 5 קילוגרם, אפשר להסתפק בפחות מ-1 קילוגרם.
החלטתי לעשות השוואת מחירים. לקחתי את רשימת ספרי הלימוד של הגדולה, שעולה לכיתה ז' ונדהמתי לגלות, שרכישת ספרים דיגיטליים מוזילה את עלות ספרי הלימוד בכ-50%. בחנות הספרים, שבה אני קונה כל שנה עם הנחה של 10% – עלות ספרי הלימוד 713 ש"ח (לפני ההנחה 792 ש"ח), ואילו בחנות הדיגיטלית – רק 332 ש"ח. בזכות תוכנית התקשוב החדשה של משרד החינוך, גם אם בית הספר שלכם לא הצטרף לפרוייקט הספרים הדיגיטליים, מספיק שהוא נכנס לתוכנית במודל הבסיסי, הוא מחוייב לבחור ספר אחד דיגטלי בכל שכבת גיל החל מכיתה ד׳.

לחנות classoos – ספרי לימוד דיגיטליים

השימוש בספרים דיגיטליים יכול לחסוך גם בסחיבה ובהוצאות של ציוד משרדי, כמו מרקרים, כיוון שיש לספרים הדיגיטליים שימושים נוספים חוץ מאשר תחליף לספר הכתוב.

 • אפשר להוסיף סימניות, לסמן ולהדגיש את הטקסטים במגוון מרקרים צבעוניים.
 • אפשר לכתוב הערות ופתקים על דפי הספר הדיגיטלי ואח”כ לערוך ולשתף אותם.
 • אפשר לעשות חיפוש באינטרנט מתוך הספר.
 • במקום שהמורים יכינו דפי עבודה וידפיסו אותם לתלמידים, צריך רק לשתף את התכנים עם התלמידים.

.
יש לספרים הדיגיטליים עוד יתרונות:

 • הרבה מאוד ספרי לימוד בחינם.
 • רוב הספרים בחצי מחיר מהמחיר של ספר מודפס.
 • לא צריך לעטוף את הספרים.
 • הם תמיד נראים חדשים.
 • אני לא צריכה לקפוץ לבית הספר בגלל טלפון מתחנן של "אמא, שכחתי את הספר בבית".
 • אין דאגה של "שכחתי את הספר בבית ספר ואני לא יכולה ללמוד למבחן" או לחילופין במקרה של מחלה, לא צריך לשלוח מישהו להוציא את הספר מהלוקר.
 • אין חשש מהמשפט "אמא, אבדתי את הספר".
 • נתמך בכל מכשיר: מחשב אישי / דפדפן / טלפון סלולרי או טאבלט.
 • לא חייבים חיבור לאינטרנט.

.
[youtube 7kCx2EIlIUA nolink]

classoos

.

גרפיטי ציוד משרדי

שמחתי למצוא חלופה ל"טיול השנתי" בחנות צרכי המשרד. כל-כך יותר פשוט לשבת מול המחשב, בשקט, בלי הבלאגן, הצעקות והלחץ שבחנות וגם להנות ממחירים אטרקטיביים. כמה כיף לא לסחוב את כל השקיות העמוסות. כל הציוד מגיע ישר עד הבית. אם ועד ההורים של בית הספר נמצא בתוכנית  Back to School של גרפיטי, יש עוד צ'ופר – 5% מסכום הקניה מועבר חזרה לועד ההורים של בית הספר למימון פעילויות לילדים.
כותבים את שם העיר, שם בית הספר, הכיתה והאם הציוד הוא עבור בן או בת. מקבלים את רשימת הציוד הנדרשת, עם מחירים. אפשר להוסיף ולהוריד מוצרים, לשדרג את ההמלצות ומזמינים. פשוט וקל.
 shutterstock_281738621

גרפיטי

.

תלבושת

נשארה רק תלבושת אחידה ואנחנו מסודרים ויכולים לחזור לבי"ס. גם כאן מצאתי פתרון לקניה ברשת – אתר תלבושת.  גם אצלם מצאתי מבצעים ומחירים מוזלים. קראתי לבנות שיצטרפו אליי ליד המחשב. הזנתי את עיר המגורים ואת שם ביה"ס. קבלתי את תמונת סמל ביה"ס ואז עברנו לשלב בחירת הדגם, הצבעים והמידות. ו-הופ – אנחנו בקופה. עכשיו נשאר לבחור איך לקבל את החולצות: עם שליח עד הבית בתוספת של 10 ש"ח למשלוח או חינם באמצעות Quickbox. חבל רק שלא הצלחתי למצוא את נקודות המסירה של Quickbox לתיאום המשלוח, אז בחרתי בשליח עד הבית.
עבר שבוע והשליח הגיע עם חבילה ארוזה היטב. בתוכה מצאתי חולצות מקופלות, נעימות למגע ואיכותיות. מאז הזמנתי מהם כמה פעמים. גם אחרי הרבה כביסות סמל בית הספר לא נשחק והחולצות טובות.
.
גילוי נאות – בעלי אחד מהיזמים של חברת classoos.