אפשרות תעסוקה תואר ולימודי תעודה עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

אפשרות תעסוקה תואר ולימודי תעודה עיצוב גרפי

אפשרות תעסוקה תואר ולימודי תעודה עיצוב גרפי ההתחבטות מה ללכת ללמוד היא התחבטות של לא מעט אנשים שחושבים ללכת וללמוד משהו. החלטתם להתמקצע בתחום העיצוב הגרפי אולם ישנה בעיה עם התאמת זמני השיעורים ללוח הזמנים העמוס שלכם? אל דאגה! תוכלו ללמוד מאיפה שאתם רוצים ואפילו מהבית בימים ובשעות הנוחים לכם.
לימודים בקורס עיצוב גרפי אונליין פותרים לכם את הבעיה. עם קורס שכזה, תוכלו לקבל שיעורים פרטיים עם מורה מקצועי שילמד, יסביר, ידגים ויתרגל איתכם את החומר לפי הקצב האישי שלכם.
איך זה אפשרי? ובכן, לאחר שתירשמו לקורס גרפיקה ממוחשבת בשיטת אוןליין, תקבלו תוכנה מיוחדת דרכה תוכלו לעבוד עם המורה בשיעורים, לשמוע את ההסברים ולראות אחד את המסך של השני. כל המ שאתם צריכים זה מחשב וחיבור לאינטרנט.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב

בקרו אותנו באתר וצפו איך תוכלו ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה אישית ופרטית

 

אפשרות תעסוקה תואר ולימודי תעודה עיצוב גרפי לימודים און ליין – מה הם כוללים בכלל?

תעודת סיום לימודים עם כל הכבוד לא תעניין אף מעסיק. מה שכן יעניין אותו הוא לראות מה אתם מסוגלים לעשות או במילים אחרות, את תיק העבודות שלכם. במהלך הלימודים, אתם תיצרו לעצמכם תיק עבודות מקצועי, שיפתח בפניכם את הדלת לשוק העבודה בתחום. על מנת להגיע למצב בו תוכלו ליצור תיק עבודות שכזה, אתם תלמדו חומר עיוני שיכלול מושגים מעולם העיצוב הגרפי, חוקי יסוד בעיצוב ועבודה מעשית על תוכנות גרפיות מהמובילות כיום בשוק. תוך כדי למידה, ייתן לכם המורה לא מעט דברים לעשות בשביל לשנן את החומר כשהמטרה היא לתרגל את החומר הנלמד, לשפר את המיומנות שלכם וליצור עבודות טובות שתוכלו לכלול בתיק העבודות שלכם. בכל שיעור יעבור איתכם המורה על שיעורי הבית שלכם ואם היתה בעיה כלשהי, יחזור איתכם על החומר הרלוונטי ויעזור לכם לפתור אותה.

אפשרות תעסוקה תואר ולימודי תעודה עיצוב גרפי קורס גרפיקה – כל הכלים

בקורס עיצוב גרפי התלמיד יפתח לעולם חדש, עולם שיסייע לו ליצור עיצובים יפים ומיוחדים ועל כן במהלך הלימודים תלמדו לעבוד עם כל התוכנות העיקריות הקשורות לתחום העיצוב הגרפי ואף לשלב ביניהן. תוכנות אלו הן: תוכנת הפוטושופ הפופולרית, אינדיזיין ואילוסטרייטור . פוטושופ היא תוכנה לעיצוב ועיבוד תמונות, שילוב טקסטים ועבודה עם אפקטים שונים, אינדיזיין היא תוכנה לעימוד ספרים, קטלוגים וחוברות המשלבת עבודה עם התוכנות הגרפיות; אילוסטרייטור היא תוכנה שעובדת על וקטורים בה ניתן לאייר והיא מתאימה ליצירת לוגו לדוגמא והייחודיות שלה היא שניתן להגדיל את הקובץ שעובדים עליו ואת ההדפסה לכל גודל שרוצים. השילוב בין שלושת התוכנות הללו חשוב מאד בדרכנו ליצירת מוצר סופי טוב.
כדאי לכם לבדוק את האופציה של לימודי גרפיקה בשיטת האון ליין.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/